Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ)


Recommended Posts

για τις ενέσεις: είναι υποδόριες, δηλαδή πολύ μικρή βελονίτσα - θεωρητικά μπορεί κανείς να τις κάνει στον εαυτό του (έτσι κάνουν οι διαβητικοί όλοι τους τη ζωή), αλλά εγώ ανατριχιάζω και έτσι μου τις κάνει ο άντρας μου (και όταν είχα ένα κάταγμα παλιά η μαμά μου). Δεν θέλουν ψυγείο. Αν είσαι έγκυος το ταμείο τις καλύπτει 100%. Κάνω "κλεχανε" των 40. Καμία παρενέργεια εκτός από ψιλομελανίτσες καμιά φορά στο σημείο που γίνονται.

Είναι πολύ σημαντικό να εντοπίζει κανείς το πρόβλημά του και να ξέρουν οι γιατροί πώς αντιμετωπίζεται - μες στην ατυχία σου είσαι τυχερή, όπως είσαι τυχερή και που έμεινες έγκυος φυσιολογικά και θα ξαναμείνεις γρήγορα!

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση σε όσες έχουν κάνει αυτές τις ενέσεις.

Εκτός από την κοιλιά τις κάνατε και σε κανένα άλλο σημείο; τώρα που έχω φουσκώσει, θα ήθελα να εναλλάσσω λίγο τα σημεία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 245
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω λιζα με βοηθησατε πολυ ολες δεν ανησυχω για τις ενεσεις μπορω να τις κανω και μονη μου να ξερω οτι ειναι καλα το μωρακι και δεν με νοιαζει τιποτα...με το καλο κοπελα μου να το κρατησεις στην αγκαλια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φατσούλα.εκ.1981 έγραψε:

έχεις απόλυτο δίκιο γιατί στην περίπτωσή μας θέλουμε πάνω απ'όλα καλό γιατρό. συμφωνώ...

έχω σκεφτεί μόλις πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων να ζητήσω και 2η και 3η γνώμη αλλά προς το παρόν δεν του ρίχνω ευθύνες γιατί όλα κυλούσαν ομαλά και εγώ δεν είχα μία συνηθισμένη αποβολή με πλημμύρα από αίμα. εγώ ουσιαστικά το γέννησα το μωρό με μια σταγονίτσα αίμα. ο γιατρός μου ακόμα και τώρα που το συζητάμε δεν μπορεί να το πιστέψει. και ο άντρας μου που μίλησε μαζί του κάποια στιγμή του είπε πως την επόμενη φορά θέλει να με προσέξει πολύ περισσότερο (ο γλυκούλης μου) και ο γιατρός του απάντησε πως αυτό εννοείται. ίσως το μετανιώσω που θα μείνω με αυτόν τον γιατρό αλλά ειλικρινά δεν του ρίχνω ευθύνες. για μένα αυτός που έχει τη μεγαλύτερη ευθύνη για ότι έγινε είμαι εγώ. γιατί ενώ μια μέρα πριν είχε πει στον άντρα μου να ξεκουραστώ και ίσως και να ακυρώσουμε τον γάμο αν με αγχώνει και με κουράζει τόσο και εγώ δεν τον άκουσα και βάρος σήκωσα και όλο στην αγορά έτρεχα για τον γάμο και δεν ξάπλωνα καθόλου. ίσως αν τον άκουγα λιγάκι να μην είχε γίνει τίποτα. αν οι εξετάσεις που θα κάνω δείξουν πως δεν έχω κάποιο πρόβλημα και ότι ήταν τυχαίο γεγονός η αποβολή μου, θα ξέρω πως ο μόνος υπαίτιος για την αποβολή μου ήμουν εγώ... :(

φατσουλα μου γλυκιά να μην το ξαναπείς αυτό.Δεν φταίς σε τίποτα εσυ.Εγώ έμεινα έγκυος στα δίδυμα και ξεπατώθηκα στις δουλειές λόγω Πάσχα. Χαλιά(ασήκωτα τα άτιμα), κουρτίνες να μην στα λέω αναλυτικά εκανα τα πάντα,μεσα στα νερά συνέχεια και στα απορρυπαντικά, κουράστηκα πολύ και όμως δεν έπαθαν τίποτα.Αν είναι να κρατηθούν θα κρατηθούν καλό μου...Μην το σκέφτεσαι και μην ρίχνεις φταίξιμο στον εαυτό σου.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑ(ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑ 24ΩΡΟ ΔΗΛΑΔΗ).ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΨΥΓΕΙΟ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΙ Η ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΘΑ ΠΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΒΑΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΠΙΡΙΝΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ. ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΛΥΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ. ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΜΑΣ ΒΙΩΜΑΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ, Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ ΚΛΠ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το που εμαθες οτι εισαι εγκυος ξεκινησες τις ενεσεις?Και αυτο που λενε για διαφορετικους τυπους θρομβοφιλιας εχουν ολοι την ιδια αντιμετωπιση σε θεραπεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΥΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΤΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αξιζει τον κοπο και την ταλαιπωρια ολα τα αξιζει! :)

Ο γιατρος σου καλος?γνωστης του θεματος? γιατι ειναι σε πορεια αναζητησης γιατρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ. ΤΙ ΚΡΙΜΑ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ? ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΣΤΟ FORUM ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ! ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΑΙΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ! ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!!!! ΚΑΙ ΔΕ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΤΑ ΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΩ! Θ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΛΑ .ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τα λες αυτά βρε Ντάλια μου...τι να μην ξαναέρθει...πλάκα κάνεις? Θα σου έρθει μια χαρά, απλά προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μην επικεντρώνεσαι μόνο σε αυτό! Εδώ ήρθε σε μενα που πέρα ποα θρομβοφιλία έχω και ενα κάρο άλλα θέματα υγείας! Υ Π Ο Μ Ο Ν Η!!!!!!

ΛΙΝΤΑ μου εγώ δεν έκανα καθόλου στην κοιλιά γιατι έχω κάτι ειδικές καλωδιώσεις εκεί λόγω σακχάρου, απο την πρώτη μέρα μπουτάκια χρησιμοποιώ και όταν είναι ο άντρας μου εδώ μου τις κάνει στο μπράτσο...έτσι για ποικιλία! Να σου πω την αλήθεια κι εγώ φοβάμαι στην κοιλιά!!

Αυτό που ρώτησες για τους διαφορετικούς τύπους, απ'ότι ξέρω δεν έχει διαφορετική αντιμετώπιση, όοοολες οι κοπέλες με θρομβοφιλία κάνουν ηπαρίνη! (τουλάχιστον αυτές που γνωρίζω εγώ) Κάτι ποιο "δύσκολο" απο τις ενέσεις αποκλείεται να κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ! ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ Α ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΦΗ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΗ Β ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ.ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΟΥ? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ Ν ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΞΙΝΣΗ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ Η ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ έγραψε:

πως ητανε η εγκυμοσυνη σου μετα?πριν μεινεις εγκυος επερνες την παιδικη ασπιρινη?
Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΕΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ,ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΗΡΑ FILICINE KAI ΕΝΕΣΕΙΣ INNOHEP O.35 ΚΑΙ ΤΗΗΝ ΕΒΑΖΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ,ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΜΟΛΙΣ ΜΑ8ΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ 8Α ΚΑΝΕΙΣ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙ?ΘΑ ΨΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΗ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΠΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

098765 δεν εχω παρει τα αποτελεσματα μου ακομη στα χερια μου πηρε τηλ τον γιατρο μου ο αντρας μου να δει αν βγηκανε οι εξετασεις μου μετα απο 3 εβδομαδες που τις ειχα κανει και του το ειπε το βραδυ θα παω να τα παρω τα αποτελεσματα και να μαθω λεπτομερειες μας κοπηκανε τα ποδια οταν το μαθαμε ητανε τοσο σιγουρος ο γιατρος οτι δεν ητανε θρομβοφιλια.

Λογικα θα εχει βγει και η ιστολογικη αλλα τι να δειξει στη χειροτερη να ειχε εκτος απο θρομβοφιλια και χρωμοσωμικη.οι εξετασεις ητανε καρυοτυπος χρωμοσωματα θρομβοφιλια και σημερα εκανα και κατι αλλες για την πηξη του αιματος στο νοσοκομειο εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαχνω γιατρο αθηνα αλλα θελω καποιον εγγυημενα καλο και να εχει περιστατικα αντιστοιχα γιατι εδω που ειμαι ειναι χιλια χρονια πισω το καλο ειναι πως ειμαστε εδω λογω δουλειας και σε λιγους μηνες φευγουμε οποτε λογικα η επομενη εγκυμοσυνη θα με πετυχει στη μετακομιση για αθηνα αλλα τους πρωτους μηνες θα ειμαι εδω:dry:

Περναει και απο το μυαλο μου μηπως εχω και τιποτα αλλο και δεν το εχουνε βρει η μηπως εχει κατι ο αντρας μου μονο σπερμοδιαγραμμα εκανε.τοσες εξετασεις και τοση στεναχωρια.Θελω στο επομενο να εχω εναν ανθρωπο πανω απ ολα να τον ρωταω ανα πασα στιγμη τι κανω να με παρακολουθουν εδω με υπερηχο αλλα ενεσεις και θεραπευτικη αγωγη θελω απο καποιον που να ξερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια τωρα διαβασα οτι θα ερθεις αθηνα...εγω σου τον συστηνω ανεπιφυλακτα μετα απο ολα αυτα...που μας ειπε.δεν ξερω αλλα τον βρισκω επιστημονα κ οχι χασαπη.

κ αυτα τα λεω ενω ακομα ειμαι συνασθηματικα δεμενη με τον προηγουμενο γαιτρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ σου ειχα γραψει και σε προηγουνενη σελιδα μηνυμα ηθελα το τηλ του αν μπορεις να του πω την περιπτωση να δω αν μπορει να με αναλαβει ειναι ευκολο να επικοινωνησω μαζι του?η θα μου πει μονο απο κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εστειλα μηνυμα...αυτο δεν το ξερω.απλα θα παρεις ενα τηλ..θα αφησεις μηνυμα κ θα σε παρει πισω..θα του εξηγησεις τι εγινε κ θα του πεις οτι μετακομιζεις αθηνα.εγω νομιζω οτι με ενα τηλ δεν μπορει να σου πει καποιος τιποτα πρεπει να δει εξατασεις...ποτε μετακομιζετε?εσυ ποτε μπορεις να ερθεις αθηνα για να σε δει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και πάλι κορίτσια!!!

Ντάλια μου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε καταλαβαίνω, είναι σαν να έχω γράψει τον εαυτό μου σε μαγνητόφωνο. και φυσικά θα μείνεις έγκυος αρκεί να μην το έχεις μονίμως στο μυαλό σου. :)

εγώ να δω τι θα κάνω γιατί έτσι όπως το βλέπω δεν προλαβαίνω τα Χριστούγεννα και θα πάρω άλλο ένα μήνα τουλάχιστον παράταση. έχω πιο πολύ άγχος από ποτέ και σίγουρα επιρεάζω την περίοδό μου. εκτός αυτού ο γυναικολόγος μου μας είπε πριν λίγες μέρες ότι μετά από αυτή την εξέταση θα κάνουμε και άλλες αλλά εκείνη την ώρα πήγα χωρίς ραντεβού στο ιατρείο του και είχε πολύ κόσμο και δεν μπορούσα να τον διακόψω για λεπτομέριες. ποιος ξέρει πόσο ακόμα θα περιμένουμε για να αρχίσουμε τις προσπάθειες. δεν γίνεται να πατήσω ένα κουμπί και να περάσουν όλες αυτές οι μέρες αναμονής και να φτάσουμε κατευθείαν στην μέρα που θα ξαναξεκινήσουμε τις προσπάθειες? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι ενα προβλημα το ποτε θα μετακομισουμε δεν ξερω ακομη σιγουρα.Επισης 2ο προβλημα εγω θα παρω ξανα αδεια πρωτοχρονια ολα κλειστα δηλαδη,αν εχει και σαββατο ιατρειο καπως θα το βολεψω ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε ενα τηλ κ ρωτα ποτε θα κλεισει για γιορτες...το σαββατο ξερω οτι ειναι στο ιασω αλλα δεν μπορω να σου πω με σιγορια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια παντως και οι ορμονες μου ηρεμησανε μαλλον και σωματικα ειμαι καλα αλλα το μυαλο εκει κολλημενο ποτε θα ξαναμεινω εγκυος και ξερω οτι θα εχω ενεσεις ανχος κτλ αλλα εκει κολλημενο μην χασω μερα να ξαναμεινω...και του αντρα μου αλλο που δεν το λεει χθες του ξεφυγε εχει υπολογισει τις γονιμες μερες για τους επομενους 3 μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ιασω μπορει να με δεχτει?εξεταζει κιολας η συνεργαζεται μονο για γεννες κτλ επισης εχει καμια ασφαλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καλός που είναι... :)

εμένα ευτυχώς δεν έχει ασχοληθεί με τέτοιες λεπτομέριες.

κοριτσάκι γιατί δεν ερχόσαστε σε επαφή και άλλες μέρες εκτός από τις γόνιμες ίσως έτσι κάνεις και τον άντρα σου να ξεχαστεί και να μπερδευτεί. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...