Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιμενοντας για 2η φορα τον πελαργο......


Recommended Posts

καλημερααααααααα.η πιο γλυκια καλημερα.αν ολα πανε καλα το καλοκαιρι θα μας ερθει το καινουργιο μπεμπακι μας.με 1 μερα καθυστερηση και με χωριακη 92,08 ελπιζω ολα να πανε καλα μεχρι το τελος-αν και μεταξυ μας με φοβιζει το γεγονος μην γεννησω παλι πρωορα,αλλα αποφευγω να το σκεφτομαι.το ξερουμε μονο εγω-ο αντρας μου-η μαμα μου και εσεις!!!!!

πειτε μου σε ποια εβδομαδα ακουγεται η καρδουλα γιατι η ηλιθια δεν θυμαμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΗΣ 8ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

καλε τι ευχαριστα ειναι αυτα???? αντε βρε με το καλο,να εχεις μια πολυ πολυ ομορφη εγκυμοσυνη

χιχι αφου το ξερουμε εμεις ειναι σαν να το ξερει ολος ο κοσμος χαχα πλακα κανω!!!

να μην φοβασαι(αυτο φοβαμαι κι εγω αν κανω δευτερο βεβαια)και να εισαι χαλαρη και ηρεμη ααααα και καρφουλα εγω ακουσα στην 8η εβδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!

Τί τέλειο συναίσθημα να διαβάζουμε καθημερινά ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!

Με το καλό κοπέλα μου!! Εμείς καρδούλα ακούσαμε 8η με 9η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.για το μονο θεματακι που με απασχολει επισης ειναι το πως θα το ανακοινωσω στα αφεντικα μου.αστα να πανε.αν και πρωτα θα ακουσω καρδουλα και μετα θα τους το πω.με τους ηλιθιους που εχω μπλεξει ρε γαμωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Μπραβο!! Συγχαριτηρια, Ολα καλα να πανε...καισ την ωρα τους!!! Να παει να πνυγει το αφεντικο σου.. Δεν μπορει να σε απολυσει :-p:-)))). Περιμενε να γινεις 3 μηνων και καντου σορπραιζ...η ακομα καλυτερα στην προτοχρονιατικη γιορτη μες του ...αφεντικουλιιιι σου εχω ενα δωρακι...μαντεψε σε μερικους μηνες θα με χασεις ξανα... νταμπλας θα του ρθει...αλλα δε σε νιαζει. Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημερα!!! Μπραβο!! Συγχαριτηρια, Ολα καλα να πανε...καισ την ωρα τους!!! Να παει να πνυγει το αφεντικο σου.. Δεν μπορει να σε απολυσει :-p:-)))). Περιμενε να γινεις 3 μηνων και καντου σορπραιζ...η ακομα καλυτερα στην προτοχρονιατικη γιορτη μες του ...αφεντικουλιιιι σου εχω ενα δωρακι...μαντεψε σε μερικους μηνες θα με χασεις ξανα... νταμπλας θα του ρθει...αλλα δε σε νιαζει. Φιλια πολλα!!!

το οτι θα του το πασαρω για χριστουγεννιατικο δωρο δεν το συζηταω :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω δεν ξερετε τι ανυπομονησια εχω να το ξαναζησω αυτο!!!!!!!!!!!!να την βλεπω να χτυπαει τοσο γρηγορα.αχ θεουλη μου ολα να πανε καλα μεχρι τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και συγχαρητήρια κοπέλα μου και μην αγχώνεσαι καθόλου για το αφεντικό σου,ότι είναι να γίνει ας γίνει.Εσύ να είσαι καλά πάνω από όλα και το σποράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Όσο για το αφεντικό... σκασίλα σου! Και αυτόν μια μανούλα τον έφερε στο κόσμο.

Μη σκεύτεσαι τίποτα αρνητικό...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙι εγώ είμαι 4 εβδομάδων κι αυτό το άγχος έχω.Πώς θα το πω.Θα γίνει μου φαίνεται δράκουλας και θα με βρίζει από μέσα της η Δ/ντρια.Θα πάρω όμως το 9μηνο αφού έχω το δικαίωμα και δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου.Όχι όπως στο 1ο παιδί μου που σκοτώθηκα να γυρίσω τους 4 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :silly: ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 6ΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΧΕ...ΚΕΣ! ΕΓΩ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 31 ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑΝ ΧΡΟΝΟ!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΙΝΕ. ΟΛΟ ΜΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΕΣ ΕΒΓΑΙΝΑ!! :P ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΥΤΩΣ ΣΙ ΑΛΛΩΣ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ! :laugh: ΤΟΥ ΦΕΡΕ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΩΡΟ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ! ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ!! ΧΑΧΑΧΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοπέλα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: !!!να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!εγώ μπήκα εχθές στην έκτη εβδομάδα και θα ακούσουμε την καρδούλα του στην έβδομη εβδομάδα.. θα έχουμε κοντά τα νέα μας!!!με το καλο κοπέλα μου!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :silly: ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 6ΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΧΕ...ΚΕΣ! ΕΓΩ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 31 ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑΝ ΧΡΟΝΟ!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΙΝΕ. ΟΛΟ ΜΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΕΣ ΕΒΓΑΙΝΑ!! :P ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΥΤΩΣ ΣΙ ΑΛΛΩΣ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ! :laugh: ΤΟΥ ΦΕΡΕ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΩΡΟ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ! ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ!! ΧΑΧΑΧΧΑ

να κάνω μια ρώτηση? οταν βγαινεις με αναρωτικη πληρωνεσε κανονικα ή όχι? δηλαδη αν σταματησεις απο τον 5ο μηνα και δεν ξαναπας πληρωνεσε μεχρι να βγεις στην κανονικη αδεια???παντα το αναρωτιομουνα αυτο και επειδη εχω βλακα αφεντικο κι εγω παντα λεω οταν ειμαι αγκυος οτι θα την κανω με αναρωτικη αλλα τα λεφτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerdel25 θα πληρωνεσαι απο το ικα αλλα πολυ λιγοτερα χρηματα.βασικα στον γιο μου μονο 5 μερες χρειαστηκε να παρω αναρρωτικη γιατι μου επεφτε η πιεση.πηρα γυρω στα 40 ευρω περιπου ισως και πιο λιγα και οταν με πληρωσε ο εργοδοτης μου αφαιρεσαι το ποσο που πηρα απο το ικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλοοοοο!!!συγχαρητηρια για την εγκυμοσύνη σου...και μην ανυσηχεις δεν θα το πούμε πουθενά...χιχι..

καρδούλα ακουσα εκει γυρω στην 6η εβδομάδα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...