Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο καρδιά μου...


hope_89

Recommended Posts

Νέλλυ μου, χαίρομαι που κοιτάς μπροστά! Είναι πολύ σημαντικό αυτό και μπράβο σου! :)

Να δεις πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός... Άλλωστε, για σκέψου: πότε τρέχαμε να σε βρούμε στα μαιευτήρια με τη Ντάντη και πότε ξεπετάχτηκε η Αννούλα σου κι είπε κιόλας την πρώτη της λεξούλα;!;! :woohoo:

Να της δώσεις ένα φιλάκι από τη θεία crazy και μια μεγάλη αγκαλιά για σένα αγάπη μου.. Ααα... και να χαίρεσαι τον Στέλιο σου!! Γιορτάζει αύριο!! Χρόνια του πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ευχαριστώ που με στηρίζετε στις νέες μου αποφάσεις!Είστε πολύ σημαντική παρέα για εμένα,μιας και είμαι μακριά σχεδόν απο όλα τα άτομα που μπορώ να συμβουλευτώ.

Ανυπομονώ να ζήσω όλα όσα έρχονται με την μικρούλα μου.Τώρα κατάλαβα πόσο πολύ την λατρεύω...

Ευχαριστώ για τις ευχές Ρουλίτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΥΟΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΠΟΤΕ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κορίτσι σήμερα διάβασα το post σου και έχω σοκαριστεί...

Λυπάμαι πάρα πολύ..

Εύχομαι ο χρόνος να σε βοηθήσει να απαλύνεις τον πόνο σου..

Η Αννούλα σου θα σου δώσει πολύ δύναμη...τα χαμόγελά της, τα πρώτα της λογάκια..τα πρώτα της βήματα :)

Να είσαι καλά εσύ και η όμορφη οικογένειά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο και θάρρος κοριτσάκι μου. Εύχομαι το μέλλον να σου φέρει πολλές χαρές. Η ζωή έχει λύπες και χαρές. Να το θυμάσαι το αγγελάκι σου και να συνεχίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ.τωρα το διαβασα και καταστεναχωρεθηκα ρε γαμωτο.ειδες που το χαμογελο της κορης σου σου δινει την μεγαλυτερη δυναμη να συνεχισεις?μεινε σε αυτο.το αγγελακι που εφυγε θα σου στειλει τον καλυτερο του φιλο!θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θα πανε γλυκια μου!!! Και τις σπουδες σου θα τελειωσεις και η ζουζουνα σου θα μεγαλωνει και θα σε τρελαινει και η Ζωουλα σου βρισκεται τωρα στην αγκαλια της Παναγιτσας και ευχομαι συντομα να ξαναγυρισει στην κοιλιτσα σου και να γεννηθει, ολοκληρωνοντας την ευτυχια σου!!!! ;):kiss::kiss:

(Κι εμενα η Αντωνιτα μου ηρθε...εφυγε....και ξαναηρθε και γεμισε τη ζωη μου χαρα κι ευτυχια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΔΕΙΑ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΔΕΙΑ Μ ΑΚΟΥΣ???

ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ

ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ

ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΔΕΙΞΕ ΠΙΣΤΗ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ.

ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ, ΔΕΙΞΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΕΧΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΡΕΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ,

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΙ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΟΧΙ ΚΛΑΜΑΤΑ.ΚΑΝΤΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΤΣΙ??ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΝΤΟ ΑΥΤΟ.

Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΤΕΙΣ ΕΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο συμφωνώ με όλα όσα προείπες νέμει!έχεις απόλυτο δίκιο!νέλλυ μου όλα καλά θα πάνε θα δεις!σιγά σιγά η αννούλα κάνει καινούρια πραματάκια και εσύ πρέπει να είσαι εκεί για να μην χάνεις σημαντικά στιγμιότυπα από τη ζωή της!χαίρομαι που ανακάμπτεις σιγά σιγά!η Παναγίτσα σου φυλάει καλά τον μικρό σου άγγελο.εσύ φρόντισε τον επίγειο σου άγγελο την αννούλα+σιγά σιγά θα έρθει και το άλλο να αναπληρώσει όλο τον πόνο που ένιωσες αυτό τον καιρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι μου κοριτσάκι μου, κουράγιο....

λυπάμαι πολύ :(

εύχομαι σύντομα να έρθει ένα μωράκι ξανά στη ζωή σας.

να μου είσαι καλά και να δεις πως σύντομα

η κοιλίτσα σου θα γεμίσει και πάλι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη μου λυπάμαι πολύ γι' αυτό που σου συνέβη.... Κουράγιο... συμφωνω με την Νέμη και σου εύχομαι να μείνεις έγκυος αμέσως μόλις το επιτρέψει ο γιατρός και να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλη μου ειμαι νεο μελος .και εγω ειχα παλλινδρομη πριν 2μηνες 21εβδ+3ημ.Περναω και εγω δυσκολα και σε καταλαβαινω.ευτυχως εχω ανα μωρακι 20 μηνων και παιρνω κουραγιο απο αυτον!ο χρονος ειναι γιατρος και θα μας ερθουνε παιδακια ,αλλα ο πονος μας και το κενο θα μεινει για παντα!αληθεια ποσο ειναι η μικρη σου?για να συμπεθεριασουμε ρωταω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια

τι στο καλο!

δεν θα σου πω ποσο λυπαμαι κοπελα μου

γιατι πραγματικα δεν μπορω να σε νοιωσω ποσο πολυ πονας

εγω μονο στη σκεψη οτι θα παθουν κατι τα μωρα μου παθαινα αμοκ

οχι να το παθαινα

μετα απο αυτο θα εισαι περισσοτερο δυνατη , να δεις ο χρονος θα σου απαλυνει τον πονο.

να εισαι καλα

και να ζητας βοηθεια τωρα που την χρειαζεσαι

απο οποιον την χρειαζεσαι

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΛΥ.... :(:( ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ..ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ... :( ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ... :(:(:( ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΠΟΝΟΣ??????? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...