Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο καρδιά μου...


hope_89

Recommended Posts

Νέλλυ μου καλησπέρα, ειλικρινά λυπάμαι για αυτό που σου συνέβη όμως μην λες ότι δεν θα ξαναγίνεις μανούλα....και βέβαια θα ξαναγίνεις....τώρα κάθισε, ηρέμησε και πέρασε τον πολύτιμο χρόνο σου με την μικρούλα σας και όταν με το καλό αισθανθείς έτοιμη ξανά δοκίμασε.....

όμως πρόσεξε και την Αννούλα σου σε χρειάζεται όσο κανένας άλλος..

φιλάκια πολλά και εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΝΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι παρα πολυ γι'αυτο που συνεβει στο μωρακι σου... :( καποια πραγματα ειναι γραφτο να γινουν, χωρις να ξερουμε τον λογο...! Δεν σε βοηθαει και πολυ αυτο, το ξερω...!!! Κουραγιο...!!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ.Με βοηθάτε αφάνταστα πολύ

Είχαμε κάνει τόσα πολλά όνειρα για αυτό το μωρό...Την περιμέναμε τόσο ανυπόμονα.Καλά λένε πως όταν κάνεις σχέδια κάποιος γελάει.Λίγες ώρες πριν είχαμε αποφασίσει και το όνομα της...Ζωή!Τι ειρωνία!Είμαι πολύ πιο ήρεμη απ'οτι την ώρα που άνοιξα το θέμα,βοήθησε σε αυτό η Αννούλα μου.Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για την πολύτιμη συμπαράσταση σας.Εύχομαι μερικές απο τις ευχές σας να φτάσουν μέχρι την ψυχούλα της και να αναπαυθεί γαλήνια το κοριτσάκι μου...Όσες το έχετε περάσει με καταλαβαίνετε,όσες πάλι δεν το έχετε περάσει εύχομαι να μην με καταλάβετε ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ!

Γιατί όμως?Τι πήγε στραβά?

Είχες μια ομαλή εγκυμοσύνη έτσι δεν είναι?

Εύχομαι μεσα απ την καρδιά μου η μεγάλη σου κορούλα να απαλύνει τον πόνο σου και να αναπληρώσει το κενό που νιώθεις μέσα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου λυπάμαι πολύ...οτι και να πω δεν πρόκειται να απαλύνω τον πόνο σου..το ξέρω, το έχω περάσει..είναι πολύ δύσκολες στιγμές αλλά ευτυχώς έχει τη μικρή σου που μπορεί και σε κάνει να ξεχνιέσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μου λυπαμαι πολυ.....

Δεν υπαρχουν λογια για να απαλυνουν τον πονο σου.......

Χρειαζεται δυναμη κοριτσι μου......

Ευτυχως εχεις την Αννουλα σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ,βρε κοριτσακι μου...

γιατι να συμβαινουν τοσο ασχημα πραγματα..:(:(:(:(:(:(

Λυπαμαι τοσο πολυ... :(

Παρε δυναμη απ'το κοριτσακι σου.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lupamai polu kopela mou..polu!h koroula sou omws pou einai oloklhrh h zwh sou+o antras sou fusika 8a se voh8hsoun na to kseperaseis!siga siga me ton kairo..sigoura kai o antras sou ponaei apla oi gunaikes to zoun oloklhrwtika kai ponaei pio polu!nomizw pws h glukia mas Panagitsa 8a sou dwsei th dunamh pou xreiazesai gia na to kseperaseis..allwste as mhn ksexname pws o Theos den mas dinei pote na kouvalhsoume megalutero Stauro apo auton pou antexoume.8a er8oun kaluteres meres kai pio omorfes..mhn agkataleipeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη μου λυπάμαι πολύ.

Ευχομαι να είναι το τελευταίο άσχημο γεγονός που σας συνέβει.

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και τον άντρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελλακι μου λυπαμαι πραγματικα πολυ :( οταν ειδα οτι ανοιξες εσυ το θεμα παγωσα ολοκληρη :( ευχομαι η παναγιτσα ν'απαλυνει γρηγορα τον πονο σου κ συντομα να γεμισει παλι την κοιλιτσα σου μ'ενα νινακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:( Νελάκι μου λυπάμαι πολύ καρδούλα μου!!! Κουράγιο και να μην ξανασυμβεί ποτέ ξανά κάτι τέτοιο!Εύχομαι πολύ σύντομα να μείνεις και πάλι έγκυος και να αποκτήσεις άλλο ένα υγιή μωράκι για να χαρίσεις στην Αννούλα σου αδερφάκι!! Το μωράκι αυτό θα είναι πάντα μα πάντα ο φύλακας άγγελος σας!! Κουράγιο ψυχή μου!! Είναι πολύ δύσκολο! :(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο.................. και δυναμη. Σου ευχομαι απο τα βαθη τις καρδιας μου ο θεουλης να σου χαρισει ενα αλλο μωρακι οταν το θελησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο Νελακυ, και θα ξαναερθει και ενα αλλο νινακι στη ζωη σας, ασε τον οργανισμο σου κανα εξαμηνο να ηρεμησει και μετα ξαναπροσπαθηστε, η αννυ θα ειναι μια μεγαλη παρηγορια για σενα, μην σκεφτεσαι το γιατι να σκεφτεσαι οτι εισαι πολυ τυχερη που εχεις την Αννουλα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω τίποτα παραπάνω να πω απ' όσα με τόση αγάπη σου έγραψαν τόσα κορίτσια σε όλες αυτές τις σελίδες!

Να είστε από εδώ και πέρα μόνο και πάντα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι αφανταστα!η ψυχουλα της βρισκεται κοντα στις ψυχουλες οσων μωρων εφυγαν απο μεσα μας τοσο αδικα!θα της κανει παρεα και το δικο μου κοριτσακι...δε μπορω να το χωνεψω οτι το λεω σε σενα αυτο...μολις τωρα ειδα το μηνυμα σου και νιωθω σαν να συνεβη παλι σε μενα..κουραγιο κοριτσακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω τι πω

θα σου δωσει δυναμη το κοριτσακι σου να ξεπερασεις την απωλεια

ολα θα πανε καλα

η Ζωουλα σου θα ζει παντα μεσα στην καρδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...