Μετάβαση σε περιεχόμενο

ARNHTIKO TEST EGKIMOSINIS ME KATHISTERISI???


Recommended Posts

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΟΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ; ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ PREDICTOR ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΧΤΕΣ, ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΦΑΝΤΗ. ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΥΛ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ... ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΜΩΣ. ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΑΡΙΝΙΩ, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ. ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΩ ΤΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ.

ΜΑΡΙΝΙΩ, ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΓΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ; ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me exete ksesikwsei!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koritsia ton kiklo ton metrame apo tin prwti mera pou vlepoume aima etsi???

emena etsi me eixe pei o giatros!!!diladi i mera pou mas erxete einai h 1η του κυκλου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είστε βρε κορίτσια...το χειρότερο είναι να καθυστερεί χωρίς λόγο!!! Ας ερχόταν τουλάχιστον στην ώρα της να είμαστε σίγουρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα μέτρησα αλλα μάλλον έτσι θα είναι...αν είσαι στην 7η μέρα...και με βάση τη δική μου εμπειρία..θα σου έλεγα να πας σήμερα κιόλας για χοριακή και αυριο πρωί πρωί θα ξέρεις 100% και αναλόγως πραττεις!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. Η 6η είναι ή 7η μερα καθυστέρησης. Μπερδεύομαι λίγο όταν τις μετράω. Πάντως στη δική μου περίπτωση, επειδή ο κύκλος μου είναι 25-26 ημερών, αν έχει γίνει σύλληψη, θα έπρεπε να το δείξει το τεστ, γιατί θα έγινε γύρω στη 10η μέρα... Σε σένα που είναι πιο μεγάλος κύκλος, αν η σύλληψη έγινε στο τέλος, μπορεί να μην το πιάνει ακόμα το τεστ, ξέρω και γω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou tha paw aurio to apogeuma kata tis 6

kai mou eipan mesa se 1,5 wra tha vgoun kiolas!!!

opote tha perimenw kiolas na ta parw!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. Η 6η είναι ή 7η μερα καθυστέρησης. Μπερδεύομαι λίγο όταν τις μετράω. Πάντως στη δική μου περίπτωση, επειδή ο κύκλος μου είναι 25-26 ημερών, αν έχει γίνει σύλληψη, θα έπρεπε να το δείξει το τεστ, γιατί θα έγινε γύρω στη 10η μέρα... Σε σένα που είναι πιο μεγάλος κύκλος, αν η σύλληψη έγινε στο τέλος, μπορεί να μην το πιάνει ακόμα το τεστ, ξέρω και γω;

na sou pw epeidi eixame liges epafes!!!akrivws poies meres eixame!

8η,15η,22η,29η!!!

tin 29h eixa kai 1 mera kathisterisi!apokleiete tote logika!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και μένα η τελευταία δεν μου φαίνεται πιθανή. Πάντως με όλες αυτές τις ιστορίες γιά λάθος αποτελέσματα στα τεστ, μόνο η χοριακή θα σε διαφωτίσει!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 years later...

Καλημερα σας,

εχω κυκλο 23 ημερων και εχω 8 μερες καθυστερηση. 2 αρνητικα τεστ εγκυμοσυνης και σημερα λιγο αιμα :(

Αυτο ήταν;; ´Ελεγα τη Δευτέρα να έκανα χωριακή αλλα τώρα…. Διαβασα ότι συμβαινει κατι για «αιμοραγια εμφυτευσης» … Τι λέτε;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Γιαννα_ είπε:

Καλημερα σας,

εχω κυκλο 23 ημερων και εχω 8 μερες καθυστερηση. 2 αρνητικα τεστ εγκυμοσυνης και σημερα λιγο αιμα :(

Αυτο ήταν;; ´Ελεγα τη Δευτέρα να έκανα χωριακή αλλα τώρα…. Διαβασα ότι συμβαινει κατι για «αιμοραγια εμφυτευσης» … Τι λέτε;;

 

Κοριτσι με 8 ημερες καθυστερηση, εγω αν ημουν στη θεση σου θα πηγαινα αυριο για χοριακη!!! (Καλα θα ειχα παει απ την πρωτη μερα καθυστερησης αλλα λεμε τωρα 😂😂

Συνηθως το αιμα εμφυτευσης ειναι 8-12 ημερες μετα τη γονιμοποιηση του ωαριου νομιζω.. κοντα δλδ στην περιοδο...

Τα τεστ τα εκανες με πρωτα πρωινα ουρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...