Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΑΣ


Recommended Posts

KΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!! ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ...ΠΕΡΙΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ...ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΧΑΖΟΛΟΓΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!! ;)

Τι γλυκό Θεε μου!

Να σας ζήσει το Αγγελούδι σας, τα καλύτερα εύχομαι για τη ζωούλα του!

Να είναι γερό κι ευλογημένο κι εσείς οι γονείς του πάντα καλά, να το μεγαλώνετε με αγάπη και να το καμαρώνετε πάντα!

Ώστε δικαιολογείς τη μαμά ε? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXETE ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ...ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΜΕ...Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΝΑ Χ.....ΕΙ!!! SORRY...ΑΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συγκινηθηκα παλι!!!να σας ζησει παντα γερο και ευτυχισμενο να ειναι!!να χαρειτε αυτες ανεκτιμητες πολυτιμες στιγμες με το αγγελούδι σας ;)αυτα τα θαυμα της ζωης ειναι απιστευτα και μοναδικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχου τι γλυκά μηνύματα !!! τυχερή η γλυκιά μανούλα και το αγγελούδι σας!!!

Να σας ζήσει το μωρό σας, να έχει υγεία , ευτυχία και καλή τύχη στη ζωούλα του!!!!!!!!!!!

Συγκινήθηκα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα τ' αγριολούλουδα, την άνοιξη στη φύση

τόσα το νεογέννητο, χρόνια καλά να ζήσει.

Να σας ζήηηηησειιιιιιιι να γεράαααασειιιι ευτυχισμεεεεεεενοοοο

(ας με σταματήηηησει κάαααααποιοςςςς )

:):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ

ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ :D :D :D K POY EISAI ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ Κ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ

ΦΙΛΙΑ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

08/11/2009...ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ...Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΟΝΙΟΣ...Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ...ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛA...O ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ!!!

ΠΟΠΟ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΤΟΟΟΣΟΟΟΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβω μπαμπά να σας ζήσει το μωράκι και να είναι πάντα ευτυχισμένο και γερό!με συγκινείς γιατί είναι πολύ γλυκό να βλέπεις μπαμπάδες να τρελένονται με το μωράκι τους!και εγώ έχω αδυναμία στο μπαμπά μου ίσως και γι'αυτό!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...