Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ! ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5 ΜΕ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΟΜΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Γιαννα, καλως ηλθες και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!

ειχα παει γιατρο που ημουν 4ων βδομαδων, μολις ανακαλυψα πως ειμαι εγκυος, μετα στις 7 βδομαδες(που ακουσα καρδουλα) και μετα στις 10 βδομαδες κτλ...

καθε φορα ο γιατρος μου με βαζει στον υπερηχο... απλα τις πρωτες φορες, μεχρι τις 3-4 σε εξεταζει με καμερα απο κατω γιατι απο την κοιλια ειναι πολυ μικρο για να φανει

μην ανησυχεις για τιποτα!

καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κορίτσια σου απάντησαν για τον υπέρηχο και έχεις καλυφθεί. Εγώ θέλω να σου ευχηθώ μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό και χαρούμενο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην 7η εβδομάδα πήγα στον γιατρό, είδα σάκο κι άκουσα και καρδιά!! Νομίζω πως από την 6η και μετά φαίνεται κι ακούγεται καρδιά! Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι νε έχεις!! Θα χαρώ να τα λέμε!Με το καλό και μ'ένα γερό μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς 5,5 εβδομάδων είδαμε το σάκο κ 7 ακούσαμε την καρδούλα που από όσο ξέρω ακούγεται μετά την 6η εβδομάδα.

Καλή εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωράκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6η ή και 7η εβδομαδα θα ακουσεις την καρδουλα :) με την χοριακη θα μπορεσει ο γιατρος σου να δει την αναπτυξη του εμβρυου σε σχεση με την εβδομαδα κυησης. Θα εχεις αγωνια τωρα ε? υπομονη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ... :):):)

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΩΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 6 ΗΜΕΡΩΝ...ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΩΡΑ ΥΑΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ... ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 0 ΗΜΕΡΩΝ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :cheer::cheer::cheer:;)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...