Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

Αχ Γιωτουλα μου προσευχομαι!!!Μακαρι να εκανε λαθος και να το εκανα γρηγοροτερα απ οτι θα επρεπε....εχω μεγααααααααααααααααααλη αγωνια 2 φορες ειχα κυκλο 26 σημερα ειναι η 26η μερα αλλα ακομα δεν φανηκε κατι....και μετραω ωρες λεπτα δευτερολεπτα παω τουαλετα και κοιταω το εσωρουχο με μισο ματι και λεω αχ μην ηρθες αχ μην ηρθες χα χα χ α χα χα χα!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μου στειλεις και εσυ αριστινακι την δικη σου θετικη ενεργεια γιατι περιμενω και εγω σημερα και δεν θελεω να ερθει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αληθεια Αρετουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να μην ερθεις μαρη περιοδο!!!!Θα σε μαδισουμε!!!Θα το βουλωσουμε να μην τρεξεις χι χι χι!!!!!!!!!!!

Σου στελνω οτι εχω και δεν εχω αρετουλα μουουουουουυου απο θετικη ενεργεια και ευχες!!!!!Μακαρι να πηγαινουμε παρεα χι χι χι!!!!Απο συμπτωματα τι εχεις καλη μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινακι εχω τρελες υπνηλιες αλλα με τον τασο μαζι δεν μπορω να κοιμηθω οποτε θελω...κατα τα αλλα λιγα τσιμπηματα στην κοιλια...δεν ξερω θα δουμε ...δεν θελω να ενθουσιαζομαι γιατι μετα με παιρνει απο κατω...

το στηθος και στον τασο δεν με ποναγε καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια δεν σε ποναγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!ουουοουουουουουο πες μου τετοια!!!!Παντως τα τσιμπηματακια ειναι πολυ θετικα!!!!!!!Θελω να νομιζω χα χα χα!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινα και εγω εχω τσιμπηματακια χαμηλα!!!!!!και εμενα το στηθος δεν με ποναγε στο μικρο!!!!!αντε με το καλο σε ολες μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....και ιδια συμπτωματα....λετε να ειμαστε το τυχερο τριο????χα χα χ α!!!!μακαρι σας λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να προστεθώ κ εγώ στο τυχερό τρίο??

μακάρι κορίτσια σας εύχομαι το καλύτερο!!!

εγώ απο συμπτώματα, απο τη μύγα πάω να βγάλω ξύγκι..:laugh:

όπως έγραψα και σε άλλο θέμα, με κύκλο 27 ημερών είχαμε επαφή την 8η, 12 και 20... απο τη 12η κ μετά μου έχει κάτσει οτι νιώθω τσιμπηματάκια κάτω στον κόλπο, σαν να περιμένω περίοδο.. είναι νωρίς ακόμα, σε 6 μέρες λογικά ΔΕΝ θέλω να έρθει η ακατανόμαστη..

τι να πω, όσο ζω ελπίζω........ εύχομαι σε όλες μας το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κι εγώ έχω κάτι τσιμπηματάκια και κατι σφάχτες και μου πονάει και το στήθος.Περιμενω στις 21/4 για να δουμε!!Θα είμαστε τυχερές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης μου είπανε πως υπάρχει περίπτωση να συλλάβει μια γυναίκα μέχρι και μια μέρα πριν αδιαθετήσει, που σημαίνει πως αυτοί οι πόνοι που νιώθουμε , τα τσιμπήματα δηλαδή, να είναι συμπτώματα ωορρηξίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ακουστε ερχομαι σε επαφη με διακεκομενη συνουσια με τον συντροφο μου και εδω και 2 μερες θελω να κοιμαμαι συνεχεια και εχω πολλη συχνοουρια:P !!!!ειναι να μου ερθει περιοδος 28-5!λετε να ειμαι εγκυος???:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο αλλα μακαρι να εισαι εγκυουλα!

Αλλα.... τι εννοεις διακεκομενη συνουσια????Μηπως επειδη απεχω απ'το σπορ εχω ξεχασει και την ορολογια??? :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η συχνοουρια και η υπνηλια ειναι συμπτωματα που ειχα και εγω κατα τα αλλα τα συμπτωματα εμοιαζαν με αυτα της περιοδου πρησμενο στηθος ,μικρα πονακια στην κοιλια κ.τ.λ και αν λαβεις υπ οψιν το τροπο με τον οποιο ερχεσαι σε επαφη με τον αντρα σου καθολου απιθανο να εισαι εγγυος .Αντε με το καλο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Πραγματικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο αλλα μακαρι να εισαι εγκυουλα!

Αλλα.... τι εννοεις διακεκομενη συνουσια????Μηπως επειδη απεχω απ'το σπορ εχω ξεχασει και την ορολογια??? :laugh: :laugh: :P

Καλε διακεκομενη συνουσια εννοει οτι ο συντροφος , συζηγος η οτι αλλο ειναι τελοςπαντων, "τραβηχτηκε" και δεν εκσπερματωσε μεσα στον κολπο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Anastacia έγραψε:

Καλε διακεκομενη συνουσια εννοει οτι ο συντροφος , συζηγος η οτι αλλο ειναι τελοςπαντων, "τραβηχτηκε" και δεν εκσπερματωσε μεσα στον κολπο της[/quote:2jfyh1h0]

Αχ βρε bell ευχαριστω για την πληροφορια!!!!!χαχαχαχχαχαχαχααα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μακαρι να ειμαι:woohoo: !!!!!εχω και κατι ψιλοαναγουλες!!αλλα νωρις δεν ειναι για τετοια:dry: ???κοριτσια με διακεκομενη συνουσια εχεις λιγες πιθανοτητες να μεινεις εγκυος οποτε για αυτο δεν ειμαι και σιγουρη!!ετσι δεν ειναι?????? φιλιαααααααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εχω αναγουλες παλι!!!μολις σηκωθηκα!ειναι καλο σημαδι αυτο λετε???????:unsure:

μηπως ειναι νωρις για τετοια συμπτωματα?γιατι σε 3 μερες περιμενω περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου γιατι αγχωθηκες ετσι???ΜΗν ψαχνεις για συμπτωματα κοπελα μου!Στην καθεμια ειναι διαφορετικα !

Να σου πω ομως...Χωρις να θελω να σε απογοητευσω! Εγω με τον αντρα μου καναμε για 7 χρ αυτο που εσυ λες διακεκομενη συνουσια!Και δεν εμεινα εγκυος!!!(σημειωνω πως με 2 μηνες ελευθερα την "πιασαμε" τη μπεμπα!)...Οποτε....Προσωπικα πιστευω πως ειναι λιγο σπανιο να μεινεις ετσι εγκυος... Αλλα ποτε δεν ξερεις!Εχει συμβει κι αυτο!

Γιατι ομως δεν κανετε ελευθερα αφου το θελεις πραγματικα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιο και εγω ειχα μεινει εγκυος με διακεκομενη συνουσια, γι΄αυτο οταν ειχα καθυστερηση ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος γιατι δεν ειχαμε κανενα ''ατυχυμα'' ομως γελαστηκα γιατι και τα υγρα που βγαζει ο αντρας πριν την εκσπερματιση περιεχουν σπερμα. οποτε ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει! και εγω παλια πιστευα οτι αν δεν εκσπερματωσει ο αντρας δεν μενεις εγκυος!χαζη που ημουν!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ έγραψε:

Μαρινιο και εγω ειχα μεινει εγκυος με διακεκομενη συνουσια, γι΄αυτο οταν ειχα καθυστερηση ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος γιατι δεν ειχαμε κανενα ''ατυχυμα'' ομως γελαστηκα γιατι και τα υγρα που βγαζει ο αντρας πριν την εκσπερματιση περιεχουν σπερμα. οποτε ποτε δεν ξερεις ποτε θα συμβει! και εγω παλια πιστευα οτι αν δεν εκσπερματωσει ο αντρας δεν μενεις εγκυος!χαζη που ημουν!;)

ΑΡΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!:woohoo: ΔΕ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!!:kiss: :kiss:

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...