Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tselinkas και μενα μια απτα ιδια με αυτα τα παλιογεμιστα. Πρεπει να παω μια μερα να δω πως τα κανει η πεθερα μου που πεθαιιιιινωωω.... ΣΚ κανω αποχη απο την κουζινα γιατι παμε και τρωμε στην πεθερα μου και καποιες φορες στη μαμα μου. :woohoo: :woohoo: και κανουν κατι φαγητααααααααααααα...ημαρτοοον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

tselinkas και μενα μια απτα ιδια με αυτα τα παλιογεμιστα. Πρεπει να παω μια μερα να δω πως τα κανει η πεθερα μου που πεθαιιιιινωωω.... ΣΚ κανω αποχη απο την κουζινα γιατι παμε και τρωμε στην πεθερα μου και καποιες φορες στη μαμα μου. :woohoo: :woohoo: και κανουν κατι φαγητααααααααααααα...ημαρτοοον!!!!

και μενα η πεθερα μου κανει τα γεμιστα σουπερ.παπι μου βρηκα μια σελιδα τελεια.πατα με ελληνικα γραμματα συνταγες μαγειρικης.εχει τα παντα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω χθες πηρα στηθος κοτοπουλο το εκοψα, το τηγανισα και εβαλα ετοιμη σαλτσα μπαρμπεκιου η γλυκοξινη και λιγο ρυζι και ετοιμο.τρελαινεται για αυτο το φαγητο ο καλος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...