Μετάβαση σε περιεχόμενο

ta oneira me vasanizoun!!!kamia gnwmi koritsia???


Recommended Posts

kalispera koritsiakai me to kalo na mas erthoun ta mwrakia mas!ITHELA NA RWTISW an kapia kopela vlepei asxima pragmtana tis simvainoun otan peftei na koimithei??se liges meres mpainw ston 7 mina kai ola pane kala mexris wras kai gi amena alla kai gi atin mpempa mou.

xtes to vradi eida ena apaisio oneiro oti eixa paei me tin mama m kai ton antra m se mia giatro giati mou eixan vrei oti mazi me to mwro kioforousa meta apo polikairo kai allo ena mwro kaioti eprepe na paw na to vgalw.pigame se ena iatreio eida ekei tin ginaikologiki karekla kati mple mpoukalakia me eneseis gi atin anaisthisia kai na mou eksigei i giatros tin diadikasia egw fisika frikarismeni tis elega poso me diavevaiwnei oti tha vgalei to ena mwro pou itan 6evdomadwn kai th afisei tin mpempa pou xwris na pathei tpt (pou einai 26evd twra)kai ayti m elege den mporw na sou pw allaprepei na to kaneis~vevaia den ekatsa pira tous dikous moukai figame ti seip aoti tha ksanagyrisw kai tetoia xaza1!

to apotelesma itan na ksipnisw frikarisemni kai simera naeimai san koutavi san zavlakwmeno apo tin entasi tou oneirou!

exoun kapio noima ta oneir ayt a?simainoun kati?i apla einai to anxos mi aprwtotokis miteras??niwthw xazi pou rwtaw alla me trwei na rwtisw

sas eyxaristw pou me anextikate kai filaki ase oles sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινή με το καλό!!!

Εγω είμαι 29 εβδομάδων και μέχρι τώρα αν έγραφα ολα μου τα όνειρα θα τον έτρωγα σίγουρα τον φώσκολο με τα σενάρια που κάνω!

χαχαχαχα :laugh:

μην ανγχώνεσαι καθόλου!!!! τίποτα δεν είναι ...πολλές εγκυμονούσες βλέπουν περίεργα όνειρα, θες λίγο την αναμονή του τοκετού, θες λίγο τον φόβο του να μην παει κατι καλα..όλα αυτα βοηθάνε για τέτοια παραξενα όνειρα!

θες να σου πω εγω τι είδα χθές?

Ημουν λέει στο στρατό και μπηκαμε σε κάτι γραφεία κρυφά να κλέψουμε το βράδυ κάτι φάρμακα, μας πήραν χαμπαρι και μαζεύτηκε η στρατονομία έξω απο το κτίριο που ήμασταν...με σκοινιά ανεβηκαν να μας πιάσουν, αλλα εμεις βρηκαμε μια κρυφή έξοδο για να βγούμε!καθώς το σκάγαμε στη διαδρομή γέννησα κιόλας, αλλα το μωρό δεν το είδα, ούτε το πήρα μαζί μου...και έχει ακόμα αρκετές λεπτομέριες χαζές που είναι κρίμα να κάθομαι να στις γράφω!χαχαχαχαχα.....καταλαβαίνεις λοιπόν!!!

Στο ημερολόγειο της εγκυμοσύνης μου ( είναι ένα βιβλίο που έχω πάρει)

προτείνει μέσα να τα γράφουμε, αρα πιστεύω οτι είναι μέσα στο πρόγραμμα! ;)

να κάνεις πάντα όμορφες σκέψεις πρωτού κοιμηθείς!!!

και αμα βλέπεις τα ζόρια δες λίγο τηλεώραση η διάβασε κανενα βιβλίο.

φιλια!!!θα σου στήλω αύριο τι είδα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχαχαχχχ!na sai kala me ekanes kai gelasa!!!exeis dikio mwre einai to anxos moukai oti den exw kamia empeiria kai fovamai kai tin wra pou tha rthei o toketos einai i alithia:))se eyxaristw poli!!!hehee mallon i tv mou takanei ayta eimai fan toy greys anatomy kai vlepw ola ayta kai meta iposeinidita t apernw kai se menaaa!!!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα, κ εγω στην εγκυμοσηνη εβλεπα ασχημα ονειρα, εφιαλτες θα ελεγα...αφου πολλες φορες ξυπνουσα κ εψαχνα την κοιλια μου δεν ειχα παρει κ πολλα κιλα κ καταλαβενετε...τον τελευταιο μηνα μαλιστα ο μπεμπης ηταν ησυχος κ φοβομουν μηπως ειχε συμβει κατι, τελικα ηταν κατι που συμβενει σε πολλες κοπελες κ εκεινο τον καιρο το ειχαμε ξανασυζητησει κ απο εδω.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι αρχισα να βλεπω ασχημα ονειρα οτι πχ χανω τη μαργαριτα κλπ τωρα που εγινε 4 μηνων!!!! χαχαχα

τελικα ειναι πως "βγαζει" προς τα εξω το υποσυνειδητο μας τι σκεφτομαστε χωρις να ... σκεφτομαστε!!!

τι ειναι το μυαλο τελικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες μας εχουμε δει τετοια ασχημα όνειρα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!!εγω εβλεπα περισσοτερο ασχημα όνειρα για το αντρα μου και τους γονεις μου και υπήρχαν μερες που σηκωνομουν ραος ειδικα κατα τον 6ο μηνα!!

υπομονη.. σια σιγα η ψυχολογια σου θα ηρεμησει!!!πιες γαλα πριν κοιμηθεις.. ή κανε ενα χαλαρωτικο μπάνιο..βοηθαει παρα πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...