Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποτελεσματα


Recommended Posts

Χθες πηρα τα αποτελεματα της αμνιο.Ο καρυοτυπος ειναι ο.κ. αλλα εχουμε συγγενη καρδιοπαθεια τετραλιγια fallot θα χρειαστουν επεμβασεις στην καρδουλα του μαλλον Ωνασειο η παιδων Αγια Σοφια .Η πνευμονικη αρτηρια ειναι στενη!Ειμαι πολυ στεναχωρημενη αλλα θα το παλεψουμε ,τουλαχιστον εχουμε μια ευκαιρια.Δεν θα διακοψουμε την κυηση.

Ειναι α γ ο ρ α κ ι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου χαίρομαι που σε ακούω δυνατή και με διάθεση να το παλέψεις. Μη βιαστείς να αποφασίσεις για το που θα την κάνεις την εγχείρηση πάρε και άλλες γνώμες. Σήμερα η ιατρική έχει προχωρήσει και πολλά πράγματα που ακούγονται σε μας τρομερά για τους γιατρούς είναι υπόθεση ρουτίνας. Άλλωστε υπάρχουν και τα θαύματα!

Να σου ζήσει το αγοράκι σου με το καλό να γεννηθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κορίτσι μου για την στάση που κρατάς και την δύναμη που δείχενεις. Η ιατρική έχει προχωρήσει πολύ και εύχομαι όλα να πάνε καλά. Ο Θεός μαζί σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες που ο Θεός είναι μεγάλος και που το παλικαράκι σου είναι αποφασισμένο να γεννηθεί και να παλέψει....

Ολα θα πάνε καλά!!!! Και θα τον καμαρώνεις γριούλα με τον γεράκο σου αγκαλιά και θα λές "θυμάσαι....που κοντέψαμε να τον χάσουμε;;;" και δεν θα πιστεύεις στα μάτια σου!!!!

Η παναγιά μαζί σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber με το καλό ένα γερό αγοράκι...και έχει ο Θεος...για τα υπόλοιπα...μπορεί να μην χρειαστεί καμία επέμβαση μετά γιατι γίνονται και ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!

IRENE πολύ ωραίο αυτό που είπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να πανε ολα καλα!!!!!δεν θελω να σου δινω φρουδες ελπιδες απλα θα σου πω κατι για το οποιο ειμαι απολυτα σιγουρη οτι ειναι αληθες γιατι το εζησα απο κοντα με τη θεια μου.οταν ηταν εγκυος ανακαλυψε ο γιατρος οτι η μπεμπα της οταν γεννηθει θα πασχει απο καποιο καρδιακο προβλημα(δεν θυμαμαι τι)και οτι ηταν αρκετα επικινδυνο το ιδιο ειπε και ο αλλος γιατρος που επισκεφθηκε,εκανε αμνιο κι εκει της τα μασουσαν οτι μπορει και να μην ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα αλλα οτι καποιο προβλημα σιγουρα θα υπαρχει.εκεινη δεν ξερω απο που αντλουσε αυτην την ψυχραιμια πιστευε βαθυα οτι το παιδι της δεν εχει τιποτα,δεν αγχωθηκε καθολου και το κοριτσακι μας γεννηθηκε 100 τοισ 100 υγειεστατο!ειναι 4 χρονων και ειναι μια χαρουλα!!!!μην χανεις την πιστη σου,να προσευχεσαι και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber έγραψε:

Χθες πηρα τα αποτελεματα της αμνιο.Ο καρυοτυπος ειναι ο.κ. αλλα εχουμε συγγενη καρδιοπαθεια τετραλιγια fallot θα χρειαστουν επεμβασεις στην καρδουλα του μαλλον Ωνασειο η παιδων Αγια Σοφια .Η πνευμονικη αρτηρια ειναι στενη!Ειμαι πολυ στεναχωρημενη αλλα θα το παλεψουμε ,τουλαχιστον εχουμε μια ευκαιρια.Δεν θα διακοψουμε την κυηση.

Ειναι α γ ο ρ α κ ι!!!

Σου ευχομαι ολα να πανε τελεια και θελω να σου πω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την αποφαση σου να κρατησεις το μωρακι σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για τη δύναμή σου και για την τόση ψυχραιμία που έχεις!

Με το καλό να κρατήσεις αγγαλιά υγιέστατο το αγοράκι σου.

Όλα θα περάσουν και το μωράκι θας θα βγει νικητής.Η ιατρική έχει κάνει τεράστια άλματα ( ειδικά στα καρδιολογικά )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!!ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ,Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ, Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!! :):):):) ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι να σου γραψω... Μπορεί το μωράκι σου να αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα, αλλά θα τα πελεψετε μαζι. Θα σου χαμογελάσει, θα το πάρεις αγκαλιά και θα βρειτε τη δύναμη να βγειτε νικητες.

Με το καλό να ερθει ο γιος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου χαιρομαι που πηρες αυτη την αποφαση!

θα χρειαστειτε πολυ δυναμη και υπομονη...καλη δυναμη και καλο υπολοιπο στην εγκυμοσυνη σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber έγραψε:

Χθες πηρα τα αποτελεματα της αμνιο.Ο καρυοτυπος ειναι ο.κ. αλλα εχουμε συγγενη καρδιοπαθεια τετραλιγια fallot θα χρειαστουν επεμβασεις στην καρδουλα του μαλλον Ωνασειο η παιδων Αγια Σοφια .Η πνευμονικη αρτηρια ειναι στενη!Ειμαι πολυ στεναχωρημενη αλλα θα το παλεψουμε ,τουλαχιστον εχουμε μια ευκαιρια.Δεν θα διακοψουμε την κυηση.

Ειναι α γ ο ρ α κ ι!!!

Χαίρομαι που σε ακούω αισιόδοξη!!!

Όλα θα πάνε καλά!!!Το μωράκι σου θα τα καταφέρει,θα έρθει αντιμέτωπο με όλες τις δυσκολίες και τελικά θα βγει νικητής!

Αρκεί να το πιστέψετε ;)

Κάνε όνειρα... :laugh: Ο μπεμπούλης σου έρχεται και όλα θα πάνε καλά!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για το θάρρος και τη ψυχραιμία που δείχνεις.

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά και να γεννήσεις ένα υγιέστατο

και πανέμορφο αγοράκι :)

Ο Θεός να σας φυλάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου το οτι εισαι αξια συγχαρητηριων ειναι δεδομενο, για μενα ομως εισαι κατι πολυ παραπανω: εισαι ΜΑΝΑ με ολη την σημασια της λεξεως μια πραγματικη μανουλα.(δεν το λεω με προσβλητικο τροπο οτι δηλ οι υπολοιπες μανες δεν ειναι αξιες ομως αυτο λιγες γυναικες το κανουν).οι μαναδες σε δυσκολες στιγμες σαν αυτες φαινονται.μην αγχωνεσαι για τιποτα και εχε πιστη στον θεο.σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις της αμεριστη συμπαρασταση μας και ολη μας τη θετικη ενεργεια!

Ειμαι σιγουρη οτι το αγορακι σου και συ θα βγειτε νικητες απο την ιστορια!!!

Ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να εισαι και εσυ καλα και το αγορακι σου.μπραβο μπραβο μπραβο για τη σταση σου.ο θεος μαζι σας και ολα να πανε καλαααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε.φτανει να εισαι αισιοδοξη και θετικη με την κατασταση.και οπως λεει η irern1 το μωρακι σου εχει αποφασισει να γεννηθει και να παλεψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου και να ξεπεραστούν όλα πολύ γρήγορα κι ανώδυνα!! Να έχει πάντα υγεία και να είναι καλότυχο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...