Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΑΓΩΝΙΑ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ, ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΑΤΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ! ΦΙΛΑΚΙΑ :):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!! ΑΝΤΕ ΒΡΕ.... ΚΑΛΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!! (ΧΑΡΑΣ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!) :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me to kalo, ante na einai ola opws prepei kai na genniseis ena ugeies mwraki.

Egw panta fobomoun tous uperhxous alla genika den mou exoun paei kai kala ta pragmata me tis egkumosines giauto exw kai ton fobo.

Esena omws tha pane ola teleia mhn masas :P, oles mou tis euxes

Filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΧΧ..ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΜΑ ΛΟΓΙΑ.....

ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ.....

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκα μου,αύριο είναι η πρώτη σου συνάντηση με το σποράκι σου;! :woohoo:

Φανταστική εμπειρία!Δεν την χορταίνεις όσες φορές και να την ζεις ;)

Εμείς βιντεοσκοπούμε όλους τους υπέρυχους,και στις δυο εγκυμοσύνες :laugh:

Όλα θα πάνε τέλεια!!!Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια :kiss:

Περιμένουμε εντυπώσεις! :)

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ γλυκό το συναίσθημα όταν βλέπεις το φασολάκι σου για πρώτη φορά!!!!! Δεν ξεχωρίζεις και πολλά παρά ένα μπιζελάκι, αλλά, αν και το μηχάνημα της γιατρού μου είναι χωρίς ήχο δυστυχώς, και μόνο που βλέπεις την καρδουλίτσα του να χτυπά...ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ 6Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟΝ ΗΧΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ Κ ΛΕΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΗΧΟ ΧΑΖΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ (ΑΝ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ) ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΤΙ ΘΕΣ ,ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ......ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ, ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ .

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ .ΦΙΛΙΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

αλλά, αν και το μηχάνημα της γιατρού μου είναι χωρίς ήχο δυστυχώς, και μόνο που βλέπεις την καρδουλίτσα του να χτυπά...ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΑΙ!!!!!!

PEPITA EMENA EIXE HXO TO MHXANHMA ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ "ΦΑΣΑΡΙΑ" ΧΙ ΧΙ !

ΜΙΚΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ "ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ" :woohoo: ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ :woohoo: (ΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΕΝΝΟΩ) ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΛΕΓΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια!!!!

αν ακουσεις την καρδουλα θα τρελαθεις!!ειναι συγκλονιστικο!!θα νιωσεις υπεροχα και θα ηρεμησεις απο το αγχος σου..φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ..............

:silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:;);););):kiss::kiss::kiss::kiss:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika και από μένα όλη μου την ++++++++++++++ ενέργεια!πρέπει να είναι μοναδική εμπειρία...να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό τα νινιά σου!αύριο γράψε πως ήταν να μαθαίνουμε και οι άπειρες :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Η ΑΥΡΙΑΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΥΧΟΣ!!!

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ..ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΧΧ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Θυμάμαι κι εγώ στον πρώτο υπέρηχο ήταν όλα υπέροχα!! Και τώρα που τον έχω και κοιμάται δίπλα μου.. ακόμα πιο ωραία!! Με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ! ΑΧ, ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μου απο μενα εννοειται.........οοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλληηηηηηηη μου την +++++++++++++++++++++++++ ενεργεια!!!!

Φανταζομαι συγκινηση!!!!!!!!!Αχ,αχ,αχ!!!

Παρε ενα καρματακι,δωρο για το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΑ! ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ! Η ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ, ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 4 ΕΒΔ. ΚΑΙ5 ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟ, ΥΠΕΡΗΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ, ΚΡΕΑΣ, ΨΑΡΙ, ΟΣΠΡΙΑ, ΤΥΡΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!

ΜΑΓΙΚΟ........

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ 6 ΕΒΔ. Κ 5 ΗΜΕΡΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΟΥΛΑ...ΤΕΛΕΙΑ!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ! ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!! :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...