Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΣΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα!καλή εγκυμοσύνη στις εγκυούλες καλό κουράγιο δύναμη και πίστη σε όσες προσπαθούμε και ............ιδιαίτερα ήθελα να ευχηθώ στη marygeo μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Έμείς να σου κρατάμε παρέα τώρα και εσύ σύντομα μια τιτανοτεραστια χοριακή :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ :blush: (ΝΤΡΟΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ) :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ, ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ....ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ 1000 ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!!!!! :laugh: :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ, ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ, ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!

(ΚΑΛΑ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Η ΕΥΗ ΔΡΟΥΤΣΑ ΣΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ!!!!!!!!) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!

ρουμπηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!! βρηκα και τι μαρσιπο θα σου παρω!!!!!!!! μιλαμε οταν θα τον δεις,θα κατουρηθεις στο γελιο!!!! εκπληξηηηηη!!!!!!

κοριτσακια μου υπομονη,και εμεις θατα καταφερουμε οπως η ρουμπη μας!!!!!

ΑΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ... :kiss::kiss::kiss::kiss: )

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ??????????

Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΤΙΠΟΤΑ??????????? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΖΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ??????????

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ Κ ΛΙΓΑΚΙ :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση...γιατί πριν από λίγες μέρες ήμουν στην κοσμάρα μου :( είναι μια όμορφη μέρα δν πήγα στη δουλειά δεν θα κάνω δουλειές δεν θα μαγειρέψω πήγα βόλτα με το σκυλάκι μου και μετά θα πάμε έξω για μαμ Κ....ΒΑΡΕΜΑ Α CLASS !!!!!!!!!!!!και τώρα κάθομαι μαζί σας παρεούλα!αν δεν έχεις πολύ όρεξη πάρε και δές το ροζ πάνθηρα 1+2 μιλάμε για πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!όχι βέβαια τώρα ,κάτσε εδώ που κάθεσαι, το βράδυ. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπη μου !!!Χαρηκα παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!Αυτο ειναι υπεροχοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Ευχομαι ολοψυχα να πηγαινουν ολα τελεια και με το καλο να γεμισει η αγκαλια σου με το υγιεστατο νινακι σου η νινακια σου γιατι οχι!!!!!!Θα ηταν τελεια!!Περιμενουμε τα νεοτερα σου!!!Αυριο να λαμπεις ακομα πιο πολυ απο ευτυχια!!!Να μην φυγει ποτε το χαμογελο απο τα χειλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

ΑΑΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ :blush: (ΝΤΡΟΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ) :cheer::cheer::cheer:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε ρουμπι .... πραγματικα χαρηκα και εισαι η ενσαρκωση αυτου που φωναζω τοσο καιρο εδω μεσα: Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΒΟΗΘΑ !!!!!!!!!!!!!

να χεις μια πολυ πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

ΑΑΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ :blush: (ΝΤΡΟΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ) :cheer::cheer::cheer:

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..... ;););) :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

ΑΑΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ :blush: (ΝΤΡΟΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ) :cheer::cheer::cheer:

Σου έδωσα και εγω καρματακι και οοοοοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια.

Καλή δυναμη και ολα θα γίνουν. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και επισημα διδυμοεγκυουλα ολα καλα κοπελα μου θα πανε και σε 9 μηνεσ περιπου θα εχεισ μια γεματη αγκαλιααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 548 ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ...???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

αντε κοριτσακι μου να δουμε!!!!!!!! ανυπομονω την μερα που θα ερθεις σε συναντηση και θα εχεις κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑΑΑΑ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 548 ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ...???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μακάρι κοπέλα μου.. Γεμάτα με υγεία!! Ανυπομονώ να σε δω κι εγώ με την κοιλίτσα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου νομιζω ειναι οτι καλυτερο σου εχει συμβει ποτε.ευχομε οτι καλυτερο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...