Μετάβαση σε περιεχόμενο

επαφή 3 μέρες πριν την ωορρηξία


silika

Recommended Posts

κοριτσάκια καλημέρα. Με προβληματίζει το εξής. Πήγα χθες στον γιατρό μου και είδε 2 ωάρια που όπως μου είπε υπολογίζει πως θα σπάσουν μάλλον την Πέμπτη (παίρνω serpafar για πρόκληση ωορρηξίας,για 2ο μήνα)

Το πρόβλημα είναι ότι ο άντρας μου έφυγε σήμερα το πρωι για ταξίδι και είχαμε μόνο χθες το βράδυ επαφή. Σήμερα το πρωι βάλαμε ξυπνητήρια και το προσπαθήσαμε είναι η αλήθεια αλλά δεν μπορούσαμε.

Ευτυχώς γυρνάει την Παρασκευή το πρωί οπότε θα προσπαθήσουμε πάλι και την Παρασκευή- αν τα καταφέρουμε, γιατί έτσι με την πίεση χρόνου δεν μας βγαίνει-.

Αν γίνει όμως η ωορρηξία την Πέμπτη, η επαφή που είχαμε χθες αρκεί;

Είμαι να σκάσω. Να παίρνω χάπια, να είμαι 2 φορές το μήνα στον γιατρό για υπέρηχο για να βρω την ωορρηξία και τώρα να μας τυχαίνει αυτό το ταξίδι...

Οι εγκυούλες, ποιά μέρα του κύκλου σας πιάσατε το μωράκι σε σχέση με την ωορρηξία σας; ήταν πριν ή μετά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στο 4ο μήνα με σερπαφαρ και σύμφωνα με το γιατρό μου , πάντα το ωάριο σκάει μια μέρα μετά απο αυτη που μου λέει.20-22 εκατοστά.

Και τα δυο ωάρια ίδιο μέγεθος είχανε? Τι γράφει επάνω ο υπέρηχος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευή πρωί σίγουρα προλαβαίνετε. Τα έπαιρνα κι εγώ αυτά τα χάπια και μου έλεγε και την άλλη μέρα το πρωί και το βράδυ να έρθω σε επαφή. Τώρα, από χθές δεν ξέρω σίγουρα. Ξέρω ότι τα θηλυκά σπραματοζωάρια επιβιώνουν περισσότερο καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου είπε ότι σπάνε γύρω στα 18εκ και αυτό το υπολογίζει για την Πέμπτη. Το ένα είναι λίγο πιο μικρό αλλά πιστεύει ότι θα σπάσουν μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...