Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΑΣΗ ΥΠΝΟΥ-ΣΤΑΣΗ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ??


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΙ Ή ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΙΕΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Ή ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αλήθεια όταν ρώτησα τον γιατρό μου στην αρχή της εγκυμοσύνης μου αν μπορώ να κοιμάμαι μπρούμυτα μου είχε πει ότι μπορώ να κοιμάμαι όπως θέλω!

Η πιο καλή στάση που έχω ακούσει είναι ανάσκελα με μια μικρή κλίση προς τα αριστερά. Δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι έχω ακούσει.

Όσο για το κάθισμα, ο γιατρός μου απαγόρεψε από την αρχή το σταυροπόδι γιατί δεν αφήνει τον λώρο να μεγαλώσει αρκετά και δυσκολεύεται να τρέφεται το μωρό.

Εγώ τα εφαρμόζω όλα αυτά όσο μπορώ.

Με το σταυροπόδι ζορίστηκα πολύ στην αρχή αλλά τώρα έχω συνηθίσει. Και όποτε μπορώ βάζω τα πόδια μου πιο ψηλά απλωμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...