Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ? ΒΟΛΕΥΕΣΤΕ ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 18Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗς ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΞς ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΚΑΙ ΞΥΠΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ?ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ?

ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΣΑς ΒΟΛΕΥΕΙ?

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ.. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Εφούλα... Έχω να κοιμηθώ πάνω από μήνα..

Με πονάνε η πλάτη μου και τα πόδια μου πάρα πολύ..

Γυρνάω στο πλάι και πιάνονται τα χέρια μου..

Ανάσκελα δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ..

Πριν μείνω έγκυος κοιμόμουν μόνο μπρούμιτα.. Άρα καταλαβαίνεις..

Κάποιες φορές ενώ προσπαθώ να κοιμηθώ, φαντάζομαι ότι υπάρχουν κρεβάτια με μία μικρη τρυπούλα όπου μπορώ να ξαπλώνω μπρούμιτα και να βάζω την κοιλίτσα μου για να μην την πλακώνω...:-(

Θα περάσει όμως κι αυτο και μετά δεν θα μπορούμε να κοιμηθούμε γιατί θα έχουμε τα μωράκια μας!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Εφάκι.. Νωρίς νωρίς άρχισαν τα όργανα ε?

Αν εξαιρέσεις τη συχνοουρία που την είχα νύχτα-μέρα εγώ προσωπικά μια χαρά βολευόμουν... Στον 9ο μήνα άρχισα να μην μπορώ να γυρνάω. Σκαρφάλωνα κυριολεκτικά στον άντρα μου (τα βράδια που ήμασταν μαζί) και μου έπαιρνε κανένα 10λεπτο μέχρι να γυρίσω. Όταν έλειπε ο άντρας μου και κοιμόμουν μόνη μου μια χαρά γυρνούσα γιατί ρολάριζα σα βαρελάκι από τη δεξιά πλευρά του κρεβατιού προς την αριστερή. Πλάκα είχε! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Εφουλα και απο μενα .Εγω ειμαι στην 24η εβδομαδα ..Αν εξαιρεσω τη συχνοουρια το βραδυ κοιμαμαι στο πλαι κυριως απο την δεξια πλευρα ..αλλα οταν αλλαζω πλευρα εκει δυσκολευομαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου!! ακριβως τα ιδια κ εγωωωωωωωω!!!!!χαχα τερμα ο υπνοςςς!!

ιφιγενεια καλα ελιωσα στο γελιοοοοοοο!!!ακομα δεν εχω φουσκωσει τοσο πολυ αλλα ρε παιδι μου δεν βολευομαι καθολου, οπως τα περιγραφει η νικη!!

ολια μου ελπιζω να συνηθισω κ εγω και να μπορω να κοιμαμαι..τι να πω..

με το καλο τα μωρακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νομιζω ολες τα ιδια εχουμε!!!!και εγω ειμαι στην 24η βδομαδα και υπερενταση εχω και συχνοουρια εχω και δεν μπορω να βολευτω, μια δεξια πλευρα μια αριστερα μια λιγο ανασκελα!πολυ ζορι.φανταζομαι οταν θα ειμαστε 3ο τριμηνο τι θα κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ

ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΟΡΜΑΛ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ :blink::ohmy:

ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΠΑΝΩ ,ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ,ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ

ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΛΕΥΡΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΕΡΑΝΟΦΟΡΟ!

ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΛΙΑ???

ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΟΟΟΟΣΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ????

ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ :laugh:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.....ειμαι η εβελινα ειμαι στην 35 εβδομαδα και ειμαι νεα στην παρεα...θα θελατε να με κατατοπησετε λιγακι?

οσο για το αν κοιμαμαι πλεον αυτο ακουγεται σαν αστειο....οχι μονο δεν κοιμαμαι αλλα ετσι οπως παει θα κανω καταληψη στην τουαλετα...

αχ τι τραβαμε...

τουλαχιστον εγω ξεμπερδευω οπου να ναι... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 2ΜΗΝΟ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ki ego twra arxizw kai blepw problhma mexri prin ligo kairo koimomoyn mproymyta me to ena podi lygismeno kai den akoympage katholoy h koilitsa moy.twra omws den mporw etsi, eidika sthn deksia pleyra aisthanomai sthn koilia moy kati stroggulo kai lew mhn einai to kefalaki toy mwrou mou kai to zoyphsw? mono sto plai twra kai dyskoleyomai na gyrnaw me exoyn ponesei ta xeria moy giati prepei na mhn sfiggomai k na stirizomai se ayta gia na gyrisw.

kata ta alla koimamai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟ ΞΕΝΥΧΤΙ!!! :dry: ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΟΥΝ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΠΟΡΟΥΣΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ 2-3 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. :P ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΘΕΛΕΙ ΘΥΣΙΕΣ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ!!! ΧΕΧΕΕ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Κάποιες φορές ενώ προσπαθώ να κοιμηθώ, φαντάζομαι ότι υπάρχουν κρεβάτια με μία μικρη τρυπούλα όπου μπορώ να ξαπλώνω μπρούμιτα και να βάζω την κοιλίτσα μου για να μην την πλακώνω...:-(

Το έχω δει και εγώ αυτό το όνειρο και μάλιστα το έχω εξελίξει... Είναι λέει και κάτι τετοια κρεβάτια για ειδικό μασάζ σε εγκύους :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ο ύπνος έιναι μια πονεμένη ιστορία από τον έβδομο και μετά... Τι καούρες, τι δυσπνοια, τι να μην μπορώ να γυρίσω πλευρό. Με τα μαξιλάρια ΚΑΙ τα μαξιλαράκια του καναπέ παρκαλώ φτιάχνω το Κάστρο του Τακέσι κάθε βράδυ... :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ.ΕΙΜΑΙ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΥΠΟΦΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΙΑΝΟΜΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.ΕΙΔΙΚΑ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ Κ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΥΤΑ!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥΥΥ

ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ,

ΜΕΤΑ ΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ , Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΧΟΡΕΥΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Κ Η ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ !!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΣΤΟΝ 7 ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ)

...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ... :angry:

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΡΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια ουτε τωρα ουτε στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχα προβλημα με τον υπνο..κοιμαμαι του καλου καιρου και μακαρι να μπορουσα να κοιμηθω και παραπανω αλλα οταν εχεις και αλλο παιδακι ειναι δυσκολο...

παντως κοιμηθητε τωρα γιατι μετα ερχονται τα καλα ξενυχτια! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου και εγώ δεν πάω πίσω...!

Εκτός οτι σηκώνομαι κάθε 2ωρο παρακαλώ για πιπί μου, 3-4 μέρες τώρα οταν ξαπλώνω μουδιάζει το δεξί μου χέρι από τον καρπό μέχρι και την ωμοπλάτη. Την πρώτη βραδιά ξύπνησα 2:15 από φρικτούς πόνους και δεν ξανακοιμήθηκα αλλά ούτε παρέμεινα στο κρεβάτι γιατί πονούσα ότι στάση και να έπαιρνα. Την επόμενη βραδιά μου έκανε μασάζ ο άντρας μου και μπόρεσα να κοιμηθώ 4 ώρες σερί, αλλά από τις 4 ήταν γαρίδα το μάτι, και ο πόνος να επειμένει. Πήγα χθες βράδυ σε ορθοπεδικό (όπως μου υπέδειξε ο γυναικολόγος μου) και ακούστε τι έχω: "σύνδρομο περικαρπιαίου σωλήνα"! Είναι λέει συνηθισμένο φαινόμενο στην εγκυμοσύνη. Εγώ πρώτα φορά το άκουσα. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα εκτός από το να βάζω μια αλοιφή και όταν πονάω πολύ να παίρνω ντεπόν. Είπε οτι μόλις γεννήσω θα μου περάσει. Οπότε τα ξενύχτια αρχίζουν νωρίς για εμένα.

Υπομονή σε όλες κορίτσια... περνάμε κάποιες δυσκολίες αλλά στο τέλος η ανταμοιβή είναι υπέροχη και αξίζει τον κόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ,ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΙΣΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΞΥΠΝΑΩ.ΜΕΤΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ,ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΥΠΝΟΣ.ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΑΡΑ ΟΛΕΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ αυτός ο ύπνος...

Δεν βολεύομαι μέχρι τις 03.00 κάθε βράδυ. Μαξιλάρια στα πόδια μου για να τα έχω ψηλά, μασάζ από τον αντρούλη μου και μετά τις 3.00 ξερένομαι...πώς έχει γίνει έτσι ο ύπνος μου δεν καταλαβαίνω...

Ευτυχώς πέρυσι βάλαμε καινούργιο στρώμα και δεν πιάνομαι καθόλου. Απλώς δεν βολεύομαι...μου μουδιάζει και το αριστερό το χέρι που και που...μέχρι που φοβήθηκα μην πάθω ανακοπή καρδιάς... :(

Τελικά όλα είναι από την εγκυμοσύνη! Υπομονή κορίτσια τώρα και μετά ακόμη περισσότερη αφού τότε θα είναι που δεν θε κοιμόμαστε ΚΑΘΟΛΟΥ τα βράδυα...Έχει να πέσει πολυ ξενύχτι, αλλά πιστεύω ότι θα είναι τόση η χαρά μας που όλες οι προτεραιότητές μας θα αλλάξουν! Η κούραση βέβαια θα υπάρχει, αλλά θα αντέχουμε...

Εμένα στην αρχή με βοηθούσε το γάλα για τις αυπνίες αλλά ακόμη έχω τις αναγούλες το βράδυ και δεν μπορώ να πίνω τίποτα σε υγρή μορφή πριν κοιμηθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου κουραγιο

η πρωτη θυσια της μητροτητας ειναι ο υπνος.

και εγω δε κοιμομουν

μια για τουαλετα, μια το ροχαλιτο του αντρα μου

να γυρισω πλευρο δε το σκεφτομουν γιατι μολις γυρνουσα δεξια το κοριτσακι μου κλωτσουσε σα τρελο

την ενοχλουσα βλεπετε :P:P

ανασκελα δε μπορουσα με τιποτα γιατι πονουσε η μεση μου

μολις γεννησα αρχισαν τα οργανα κυριολεκτικα

κλαμα ολη μερα και ολη νυχτα

παντως τωρα το πουλακι μου κοιμαται απο τις 9 μεχρι τις 5 περιπου που ξυπναει για φαγητο και κοιμαται παλι μεχρι τις 9, στα καπακια

με ανταμοιβει για τη υπομονη μου μαλλον

περναει ο καιρος νερακι παντως

εγω εχω ξεχασει πως ημουν οταν ημουν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΕΓΩ ΕΓΩ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΑ,ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 2 ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΨΗΛΑ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κορίτσια, ο υπνος είναι μια πονεμένη ιστορία. Έχω να κοιμηθώ από αρχές Απριλίου (!!!) μόλις δηλαδή έμαθα για την εγκυμοσύνη μου. Και εγώ για να βολευτώ θέλω να είμαι μπρούμυτα. Με την ιδέα της εγκυμοσύνης όμως, κάθε φορά που γυριζα ξύπναγα.

Τώρα λέω να γεννήσω με το καλό και θέλω να κοιμηθώ τρια μερόνυχτα μπρούμυτα.... (χαχα, λες και θα έχω χρονο!)

Τον τελειταίο καιρό έχουν προστεθεί και οι καούρες και οι κλωτσιές του μωρού και το μέγεθος της κοιλιάς (καλά, για την τουλέτα δεν το συζητάω!)

Χαλάλι του όμως.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΟΛΕΒΟΜΟΥΝ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ Ή ΣΕ ΗΜΙΜΠΡΟΥΜΙΤΗ ΘΕΣΗ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.

ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΓΥΡΙΖΑ ΤΙΣ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ.

ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΓΡΙΕΨΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Η ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΞΑΡΘΩΘΕΙΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΡΑΚ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ, Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ, ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΛΑΓΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΣΦΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΦΑΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4:30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΠΕΙΝΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΚΥΠΤΩ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΙΣ 13/10 ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ 9ο. ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΛΕΝΤΙΑ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου..τελικα λιγο πολυ ολες τα ιδια εχουμε..

αχχχχχχχχχχχχχ...τι να κανουμε...ΥΠΟΜΟΝΗ..και μονο...

τα μωρακια μας να ειναι καλα κ ολα θα περασουν...

σας ευχαριστω για τις απαντησεις...να εχουμε ολες μια καλη συνεχεια ευχομαι....με το καλο τα μπεμπουλακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...