Μετάβαση σε περιεχόμενο

EINAI MPEMPAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!


Recommended Posts

Koritsakia mou kala geia sas, simera pigame stin giatro mou kai eidame oti to moraki mas einai MPEMPOULA i mikroula mas den ka8otane tis proigoumenes fores na tin doume, einai ntropali ebaze ta xerakia tis, ;) alla autin tin fora mas ekane tin timi kai tin eidame!!!Koritsakia mou eimai polli eutuxismeni pou i mpempa mou einai kala kai pou ir8e stin zoi mas.Euxomai stis egkuoules mas me to kalo na kratisoume ta morakia mas agkalitsa,kai stis melontikes manoules me to kalo,kai i manoules pou exete eidi ta morakia sas na ta xerestai kai na einai panta gera!!!Sugnomi an sas zalisa apla eimai polli xaroumeni simera kai i8ela na moirasto tin xara mou mazi sas...Filakiaaaaa :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχ ποσο μ'αρεσουν τα κοριτσακια!!! :woohoo: με το καλο να τη παρετε στην αγκαλια σας και να τη γεμησετε φιλακια!!(και πιαστρακια και κορδελιτσες και φουστανακια....) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μουυυυυυυυυ!!!!!

μπεμπααααααααααααααααααααααααααα!!! αχ τι καλαααααααα!!! με το καλο να ερθει η ζουζουνα σας στη ζωη σας κ να την ομορφυνει!! αντε βρηκα κ νυφη για τον μπεμπουλακο μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην 19η και άργησε.....;;;;αχαχαχαχχχχ το δικό μου την άλλη φορά μπορεί και να το δούμε...!

Τα κοριτσακια είναι τ έ λ ε ι α...τα ντύνεις , τα στολίζεις έχουν πιο πολύ πλάκα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΕΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!! :kiss:

ΡΟΖ.....ΡΟΖ.....ΡΟΖ......Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου έχεις ανέβει σε ένα ροζ συννεφάκι και δε σε κατεβάζει τίποτα ε? :cheer: Αυτό έπαθα κι εγώ στο β επιπέδου (τότε μάθαμε το φύλλο) και να φανταστείς πέθαινα για γιο! :huh:

Έχουν γούστο τα κοριτσάκια τελικά, αν δε σου βγουν αγοροκοριτσάκια όπως το Μαράκι-ταλιμπανάκι μου! :laugh:

Πάνω από όλα με το καλό να φέρεις στον κόσμο μια ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ μπέμπα!

Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου..

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ένα γιο που δεν τον αλλάζω με τίποτα, έχω πάθει έρωτα μαζί του, αλλά πάντα ήθελα και ένα κοριτσακι...όταν λοιπόν έμαθα ότι είναι μπέμπα, είχα την ίδια αντίδραση με έσένα...

Με το καλό κοπέλα μου..να είναι πάνω από όλα γερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...