Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!λοιπον θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για το εξης.εγω "δεν"περιμενω τη κυρια στις 8/10.ο γιατρος μου υπολογιζει οτι λογικα οι γονιμες μου ειναι 15η με 18η μερα του κυκλου αρα αυτο τον μηνα 22 με 25.(τελευταια περιοδο στις 8/9).τις προηγουμενες λοιπον μερες οπως και ολο τον καιρο αφου μου τελειωσε η περιοδος του δωσαμε και καταλαβε με τον αντρουλη μου ;) .για συμπτωματα δεν θα μιλησω γιατι συνηθως τα γενναει το μυαλο μου ΟΜΩΣ στις 30/9 μεθαυριο δηλαδη εχουμε την επετειο μας,κλεινουμε 3 χρονια και θα ηθελα αν εχει γινει το πολυποθητο θαυματακι να του το ανακοινωνα αυτη την μερα αλλα αν λεμε αν εχει οντως γινει(ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!)αν κανω τεστ φαρμακειου υπαρχει περιπτωση να δειξει;;;;;;;υπαρχει πιθανοτητα η τσαμπα εντελως θα το κανω;;;;τι λετε;;;ειχατε ανλογη εμπειρια εσεις η καποια φιλη που να εδειξε μια εβδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ{ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ}ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.

ΓΙ"ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ{ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ}ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...