Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!!


MITSI2

Recommended Posts

Μίτση μου να την χαίρεστε!!!

Να τα εκαστοστήσει η κουκλάρα σας και εύχομαι ό,τι καλύτερο στην ζωή της! :laugh:

Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός όταν είσαι μανούλα... ;) Απο εμβρυάκια γίνονται ολόκληρα παιδάκια και όλα αυτά σε 12 μόνο μήνες!!! :woohoo:

Πολλά φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK , PIPITSAZOUZOUNA , ZOUZOUΝITSA και pepita να εισατε καλα και οτι ποθειτε και εσεις σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!

Anastacia σε ευχαριστουμε και να χαιρεσε και εσυ το ζουζουνι σου...ετοιμασου για μεγαλες στιγμες :laugh: :silly:

οσο για την κοιλιτσα μου :P μαλλον κοιλαρα θα την ελεγε κανεις....ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ...αλλα εκανα κορη 55cm και 3870 gr παρακαλω....για αυτο τωρα ειναι 12 κιλα και δεν μπορω να την σηκωσω :silly: :P και πανηψηλη....θα την στειλω μπασκετ!!!!

mpougatsoula24 μου σε ευχαριστω και για τις ευχες και το video ειναι πολυ ωραιο και ακουγετε μια χαρα ;)

hope_89 να σαι καλα κουκλιτσα μου...

ελα μου ντε καθε μερα κανει και κατι καινουργιο...να χαιρεσε το ζουζουνι σου και με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy να σαι καλα κοπελα μου να χαιρεσε και εσυ τον κουκλο σου!!!

thouli mariant bebadomama σας ευχαριστουμε παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! :kiss::kiss::kiss: kiss: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα πολλα και καλα, χρονια ευτυχισμενα! να τα χιλιασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...