Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΠΟΝΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ "ΕΠΑΦΗ"


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΟΧΘΕΣ 11 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΧΙΣΤΗΚΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ).ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ???ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpro pistevo pos den ine kati anisixitiko.malon ise kai mikri.

telos panton ego poli mikroteri ixa tetious ponous kai mia fora imoun kai gia nosokomio.sinithos simveni otan ine kapos viei i epafi.

sinithismeno episis aneksartita tin ilikia ine otan ise kai se oreksia.

pou malin afto itan se sena.an omos afto sinexizete prepi na kanis mia episkepsi sto ginekologosou mipos exis kapio mikrovio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GORGINA ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΟΥΛΑ. Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ???ΛΕΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΠΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΣΤΟΥΛΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prota prota na sou po oti sou grafo mono apo prosopiki empiria.den exo kamia sxesi me iatrika.

i kistes an ine ligo megales ponane.mpori na exi megalosi.ego ixa kani kata kerous kistes pou efigan mones tous.tora pali esi kseris kalitera to soma sou.perimene na oloklirothi i oreksia diladi na perasoun apo tin 11 mera ales 3 .4 meres kai an sinexisti pigene na to dis.kalitera vevea na milisis avrio me to giatro sou.apo prosopiki kai mono empiria min stenaxoriese.kane oti thes na kanis mexri na se di giatros pio prosextika.pistevo pos den xriazete na anxonese.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι πρέπει προληπτικά να δεις μήπως κάτι έγινε στην κυστούλα όπως επίσης να κάνεις μια εξέταση - καλλιέργεια κολπικού υγρού ώστε να δεις μήπως έχεις κάποιο βακτήριο - μικρόβιο ή μύκητα.

Αν υπάρχει κάτι από τα 3 που σου είπα, είναι επικίνδυνο για αποβολή.

Μια βολτούλα από το γυναικολόγο σου, θα σου δώσει το πράσινο φώς για τη συνέχιση των προσπαθιών σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MISS ΥΑΚΙΝΤΗΟΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ!!!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΥΚΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΗ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπο μου, είμαι της ιατρικής και έχω μελετήσει τις επιδράσεις περιβαλλοντικών παραγόντων στα εμβρυα. για αυτό έσπευσα να σου το πω! :)

Μια εξετασούλα θα σου δώσει τις σωστές κατευθύνσεις έτσι ώστε σε μερικές μέρες ή μήνες (ο θεούλης ξέρει μόνο) να μας κάνεις την ευχαριστη ανακοίνωση ότι.... ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυκόπλασμα και ουρεοπλασμα από μύκητες ενοχοποιούνται για πρώιμο εμβρυικό θάνατο τουτ έστιν αποβολή 1ου τριμήνου

Χλαμύδια επίσης ενοχοποιούνται εκτός από στείρωση σε σοβαρές περιπτώσεις, για πρώιμο εμβρυικό θάνατο.

Αλλωστε οι εξετάσεις αυτές είναι κάποιες από το πακέτο εξετάσεων που γίνεται στην έγκυο στο 1ο τρίμηνο... με την διαπίστωση της εγκυμοσύνης της!

Φιλιά πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.εχω μπει σε διαδικασια πολλαπλης ωοθηλακορρηξιας.δεν εχω ερχιει ακομα θεραπευτικη αγωγης αλλα ο γιατρος με εβαλε και εκανα υστεροσαλπιγγογραφια.αυτες τις μερες ειμαι σε ωορρηξια και απο χτες που ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου εχει πρηστει πολυ η κοιλια μου και εχω εντονους πονους χαμηλα τη κοιλια μου.τοσο που δυσκολευομαι να σηκωθω απο το κρεββατι.λετε να ειναι κατι ανηυχητικο?δεν ειχα ποτε τετοιες ενοχλησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τηλεφωνάκι στο γυναικολόγο σου καλή μου!!!

Ας μην προσπαθούμε να κάνουμε μαντεψιές...

Μπορεί να πονάς για χίλιους δυο λόγους. Αυτό πάντως που θα σου πω είναι πριν μιλήσεις με το γιατρό σου να μην παρεις κανενα παυσίπονο. Ο κοιλιακός πόνος πρέπει να εξελίσσεται ώστε να δούμε από που προέρχεται.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα κοιλιακό άλγος όπως λέγεται μπορεί να είναι από το πιο απλό, πχ επώδυνη ωορηξία...μέχρι το πιο σύνθετο πχ. παλλίνδρομος κύηση!

Εξου και σου είπα για συμβουλή του γιατρού σου άμεσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...