Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ????


Recommended Posts

:) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΟΥ (ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΟΥΛΑ)....ΜΠΑΝΙΟ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΡΠΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?? ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ??? :huh: :silly:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ RUBELA!!!! ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΡΕΠΟΥΝ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΩ. ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΞΕΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΦΟΡΑ? ΕΜΕΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θέλω να σας ευχηθώ πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!!! Να μικρουλάκια μέσα στην κοιλίτσα σας να μεγαλώνουν και να μεγαλώνουν!!! Εγώ ακόμα περιμένω το ραντεβού της Δευτέρας με τον γιατρό της εξωσωματικής για να με βάλει σε πρόγραμμα ... Ακούω τα καλά σας νέα και πετάω από την χαρά μου!!!! Να προσέχετε κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΚΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! :silly: :woohoo: :lol: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας και από μένα. Μπάνιο δεν απαγορεύεται να κάνετε αρκεί να μην κάθεστε καθηστές στη μπανίέρα για τα μικρόβια και όταν κάνετε ντουζ να μην ανοίγετε το κόλπο και μπει μέσα νερό. Μπορείτε να κινήστε κανονικά, να μη κουράζεστε όμως και να μην έχετε άγχος. Όλα καλά θα πάνε. Καλή επιτυχία σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

δεν υπάρχει πρόβλημα στο μπάνιο μετά την εξωσωματική αρκεί να μην καθίσετε στην μπανιέρα. Μόνο ντουζάκι στα όρθια επιτρέπεται. Μετά την εμβρυομεταφορά όσο μπορείται να είστε ήρεμες και ξαπλωμένες. Καλή επιτυχία εύχομαι και μακάρι μέσα στο 2010 να έχετε κι από ένα μωράκι στην αγκαλιά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΟΥΜΠΗ!!!!!!!!

ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ Κ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ,ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ....

ΕΓΩ,ΕΠΕΙΔΗ ΓΛΥΣΤΡΟΥΣΕ Η ΜΠΑΝΙΕΡΑ,ΕΒΑΖΑ ΕΝΑ ΣΚΑΜΠΟ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΧΙ ΧΙ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε???ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

RUBELA! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΧΙ ΧΙ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε???ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

ΜΙΚΑ, σε ψάχνω σε όλα τα ποστ....πως αισθάνεσαι;

Εχεις κανένα σημαδάκι για να κρατηθούμε; Πέστα όλα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ IRENE, ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!! ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΛΕΩ, ΑΝΤΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ! ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΣΑΝ ΑΓΕΛΑΔΙΤΣΑ ΕΙΜΑΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ? ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι είσαι σε πάααααρα πολύ καλό δρόμο, διότι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με αυτά της περιόδου (σε μερικές γυναίκες και πολύ πιο ήπια), στήθος, μέση και πονάκια...άντε και εγώ νονά!!!!!

Αχ πόσο χάρηκα!!! Είμαι βέβαιη ότι ΕΙΣΑΙ!!!!

Οσο για την τουαλέτα, σε καταλαβαίνω, αλλά από την άλλη σκέφτομαι είναι δυνατόν να αγχωνόμαστε έτσι (τα λέω σε σένα για να τ' ακούω και γώ) δηλ. οι υπόλοιπες γυναίκες που μένουν και δεν το ξέρουν για 1 μήνα τι παθαίνουν;;;

Αντε και τον έφαγες τον γάιδαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΘ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΘΑΡΥΝΕΙΣ!!! ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΦΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ....ΤΟΝ ΕΦΑΓΑ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ, ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ? ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...