Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΔΕΙΞΕ ΙΝΟΜΥΩΜΑ 10 ΧΙΛ.


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ.

ΣΤΟ ΠΡΟΣΘΙΟ ΤΟΙΧΩΜΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΙΝΟΜΥΩΜΑ 10ΧΙΛ.

ΠΑΧΟΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ 7,2 ΧΙΛ.

ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΑ ΩΟΘΗΛΑΚΙΑ

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 15,5 ΧΙΛ

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΞΙΑ 20,5 ΧΙΛ.

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣΣΣΣΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ :dry:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΜΟΝΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟ. ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΒΡΗΚΕ Ο.Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Σια. μου, εγω σε βλεπω μια χαρα. δεν ξερω, αλλα και για μενα βρηκανε ινομυομα 23 χιλ. αλλα περιεργο ειναι, οτι οι 3 αλλη γιατροι δεν την βλεπουνε καθολου, οποτε λενε ,οτι μπορει και να μην ειναι ινομυομα. αλλα μην στεναχοριεσαι ειναι πολυ μικρη η δικια σου, συνυθως ειναι πιο επικυνδινα τα μεγαλα. ασ πουμε, η θεια μου ειχε ενα ινομυομα το μεγεθος πορτοκαλιου. οι γιατροι προσεχουνε, αν βλεπουνε οτι μεγαλονουνε και σε προκαλουνε καποιο προβλημα τοτε βλεπουνε τι θα κανουνε.

κατα τα αλλα, βλεπω οτι ειχες 20,5 χιλ ενα ωοθηλακιο, οποτε αυτες τισ μερες θα ειχες την ωορρηξια, μπορεσες ευκολα να μεινεις εγκυος. ολα θα πανε καλα. καλη σου επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...