Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

Koritsia geia sas, eimai kainourgia sti parea.

Genao arxes maiou mou eipe i giatros, eimai 3 minon tora kai perimeno kai ego gia avxeniki.

Den exo akousei to moro akoma :( , eseis poso eiste kai to akousate?

Einai sigkinitiko e...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ στις 8 εβδομάδες είδα την καρδιά στον υπέρηχο μια μικρούλα κουκίδα να αναβοσβηνει ναι όντως συγκινητικό... αλλά ακόμα δεν την άκουσα..Στις 15/11 έχω αυχενική και ομολογώ οτί είμαι αρκετά αγχωμένη μακάρι να είναι όλα καλά και για το δικό μου μωρό και για όλα τα μωράκια του κόσμου..τελευταία ακούω οτι προβλέπουν το φύλλο του παιδιού απο την αυχενική μακάρι να πουν κάτι και σε μένα... αλήθεια είναι καμιά μανούλα του μαίου απο θεσσαλονίκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ το ξερω ειναι μεγαλο βασανιστηριο :( το εζησα σημερα :( .Α ! και να σου πω γιατι να ντρεπεσαι να το πεις ολοι οι οργανισμοι δεν ειναι ιδιοι και πιθανον και αλλα μωρακια να εχουν κουνηθει απο την 12η και να μην το καταλαβαν οι μανουλες,ολα παιζουν,λες να μας πουν φαντασιοπληκτες ? ε! δεν νομιζω .

ΖΕΝΑ καλως ηρθες κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ αληθεια σε ποια εβδομαδα εισαι και ποτε σου εδωσε ΠΗΤ o γιατρος?

ΗΟΡΑ μου μην αγχωνεσαι κοπελα μου ολα καλα θα πανε και το μωρακι θα ειναι μια χαρα ,οσον αφορα το φυλλο εξαρταται απο τον γιατρο και απο τη θεση του μωρου , και παλι σου δινουν ποσοστα σωστης προβλεψης δεν σου λενε ποτε 100% οτι ειναι αγορι η' κοριτσι.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ,ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evxaristo angel kalos sas vrika, kali egkimosini kai se oles mas kai me igeiestata morakia :)

Ego argisa na to katalavo, giati eixa psevtoperiodo. Ekana to test stis 21/10 tin epomeni mera mou eipe o giatros oti to moro einai 6+ eudomadon kai akousame kardia, epatha plaka!, alla den mou eipe imerominia toketou- mou eipe malon arxes maiou. Opote ipologizo pos eimai 12 eudomadon. Kai tora perimeno.... exo rantevou tin pempti

Hopa ola kala tha pane, ego prospatho na min skeftomai arnitika, an kai merikes fores me pianei agxos...

Prospatho na katalavo an to akouo tora...xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μελλουσες μανούλες! Είμαι κι εγώ μια απο εσάς με πητ 20/5!!!

Άργησα να μπω στο club,αν και σας διάβαζα καιρό τώρα, μιας και έχω πολύ άσχημες εμπειρείες στο παρελθόν...τις οποίες όμως ξέχασα οριστικά πια εφόσον όλα πάνε καλά προς το παρόν!

Εχθές ξαναπήγα για υπέρηχο (τον έχω τρελλάνει τον γιατρό μου,έχω κάνει 5-6 φορέ ήδη υπέρηχο) αλλά αυτή τη φορά πήγα με τον αντρούλη μου ο οποίος λόγω δουλειάς δεν μπορούσε να έρθει τις προηγούμενες φορές :(

Ακούσαμε καρδιές πάλι, μετρήσαμε μπόι (4cm), ψιλοείδε και κάτι ίχνη για το φύλο....ε, μεγάλες στιγμές όπως καταλαβαίνεται!!! :P

έχω χιλιάδες απορίες να μοιραστώ μαζί σας αλλα ας ξεκινήσω απο κάτι βασικο...

ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?????

ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΠΙΑ????

Μετά την αυχενική, και αν όλα είναι καλά, λέτε να ηρεμήσω λίγο? εσείς πώς τα πάτε με τα σχετικά άγχη σας?

Κορίτσια...χρειάζομαι κουράγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!! Πήγα χθες στο γιατρό, τι τρομερή αλλαγή μέσα σε 2 εβδομάδες??? Τρελλάθηκα...Είμαι 8,5 εβδομάδων και στις 9/11 θα πάω για αυχενική. Όλα καλά, το μωράκι μου μεγάλωσε, έγινε 2 ολόκληρα εκατοστά!!!! Κ από όλη την κοιλιά μου έχει φωλιάσει στην αριστερή πλευρα!! Βρε κορίτσια μήπως έχει σημασία το πώς κοιμόμαστε ή πρέπει να προσέχουμε κάτι στον ύπνο μας? Ξέρω ότι δεν κάνει μπρούμυτα αλλά τα υπόλοιπα? Ρωτάω γιατί συνήθως κοιμάμαι στην αριστερή πλευρά και χθες που το είδα στα αριστερά φοβόμουν να κοιμηθώ!!!! :-)

Η αποκόλληση υπάρχει ακόμα αλλά από ότι μου είπε ο γιατρός όταν έχεις αποκόλληση μετά τον 3ο μήνα φεύγει, έτσι υπομονή, όχι βαριά αντικείμενα και ξεκούραση. Κατά τα άλλα όλα μια χαρά, άκουσα και την καρδούλα..τι όμορφες στιγμές, δεν περιγράφονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!

Πως ειστε σημερα?? Εγω μια χαρουλα!! Ανυπομονω να ερθει η Παρασκευη, να δω το μωρακι μου, το οποιο βεβαια θα χει γινει ολοκληρο παιδι!!!

:laugh: :laugh: :P:P :laugh: :laugh: :P:P

alexdim, νομιζω πως δεν θα σταματησουμε να ανησυχουμε μεχρι να το παρουμε στην αγκαλιτσα μας!! Γιατι εκτος απο το γεγονος οτι ειναι η ομορφοτερη περιδος της ζωης μας, περιεχει και πολυ, μα πολυ, αγχος!!!

Maraki24 2 εκατσοστα ε?? τελειααα!!!

Εγω την τελευταια φορα που το ειχα δει το αστερακι μου, ηταν στην 9 εβδομαδα και 2 μερες και ηταν 3 εκατοστα!!!

Κουναγε χερια ποδια!! Νομιζω με χαιρεταγε κιολας!! :P:P

(Ελπιζω να μη με μουτζωνε μονο!) :laugh: :laugh: :laugh:

Να κοιμασαι οπως βολευεσαι!! Εγω μεχρι πριν λιγες μερες κοιμομουν και μπρουμυτα, απλα προσεχα να μην πιεζω και πολυ την κοιλια μου. Ουτως η αλλως σε οδηγει το σωμα σου. Τωρα βεβαια, που μπαινω στον τεταρτο, ουτε κατα διανοια δεν μποορω να κοιμηθω μπρουμυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!

ALEXDIM καλως ηρθες στην παρεα μας οσον αφορα την ερωτηση πιστευω οτι απο εδω και περα θα εχουμε συνεχεια ανησυχιες θυμαμαι την μανα μου που μου ελεγε απο την στιγμη που θα μεινεις εγκυος θα εχεις την ανησυχια μια μανα ποτε δεν επαναπαυεται και μετα που θα γεννηθει με το καλο θα λεμε εφαγε ? πως να νιωθει ? τι το ενοχλει και κλαιει? κ.α. τετοια .

Μην αγχωνεσαι χωρις λογο προσεχε και ολα θα πανε καλα ;);)

ΜΑRAKI 24ψηλωνουμε σιγα σιγα :laugh: :laugh: βλεπω μπραβο κοπελα μου να συνεχισει ομορφα η εγκυμοσυνη και ευχομαι και η αυχενικη να ειναι αστερατη ,τωρα οσον αφορα την πλευρα που πρεπει να κοιμομαστε απ'οτι εχω διαβασει , πρεπει λεει να κοιμομαστε απο την αριστερη πλευρα για να γινεται καλυτερα η κυκλοφορια του αιματος και να αιματωνεται καλα το παιδι ,οσον αφορα την πλευρα που ειναι το ζουζουνι σου λες να παιζει αυτο που λες ρολο? δεν νομιζω. αλλα για ρωτα το γιατρο σου.

ALEXANDRA 27 OYΦ εμεις την ιδια ανυπομονησια εχουμε θα ερθει η Παρασκευη, που θα παει? αυριο ειναι Πεμπτη παει θα περασει και νατηηηη ηρθε και η Παρασκευη και θα δουμε τα ζουζουνια να βολταρουν :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας!! Κ βέβαια ψηλώνουμε, μακάρι να συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα καλά για όλες μας. Angel για τον ύπνο και εγώ το άκουσα ότι είναι καλύτερα να κοιμόμαστε στην αριστερή πλευρά.

Οι ανησυχίες τελικά δεν τελειώνουν, από την ημέρα που μαθαίνουμε ότι είμαστε έγκυος σε κάθε στάδιο ανησυχούμε και για κάτι διαφορετικό.

Αντε κορίτσια να έρθει η Παρασκευή να μου πείτε τα νέα σας. Εγώ πάλι περιμένω να έρθει η Δευτέρα, έφυγε ο καλός μου στο εξωτερικό και έχω τρελλαθεί..Έχω ξεσυνηθήσει να είμαι μόνη μου και ξέρετε πώς είναι οι ορμόνες τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχ'ως δεν έχω ίντερνετ στο σπίτι, χάλασε κι έτσι δεν μπορούσα να μάθω νέα σας. Τ'ωρα μπαίνω από το σχολείο.

Τις τελευταίες μέρες έχω ένα άγχος..δεν αισθάνομαι σχεδόν καθόλου ανακατωσούρες...κι έχω αγχωθεί...θα άω αύριο στο γιατρό να δω αν είναι καλά..τρέμω στην ιδέα ότι κάτι θα έχει πάει στραβά!

Από όσα διάβασα έχουμε ευχάριστα στην παρέα εε;; Ετσι...μόνο χαμόγελα!!!:) Ανυπομονώ κι εγώ να νιώσω το παιδάκι μου!!:) Είναι ότι ομορφότερο στη διάρκεια της εγκυμοσύνης!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια εσάς κάθε πότε σας βλέπει ο γιατρός σας; έμενα κάθε μήνα.. μου φαίνεται ότι μεσολαβεί πολύ μεγάλο διάστημα μεταξύ των επισκεψεων και με τρώνε οι σκέψεις και οι αγωνιές.. επίσης έχω ακούσει απο άλλες κοπέλες οτι οι γιατροί τους δεν τους χρεώνουν κάθε φορά επίσκεψη και μάλιστα τις βλέπουν κάθε 15 μέρες. πέιτε μου και σεις την γνώμη σας..τελευταία φορά είχα παέι 15 οκτωβμρίου και τώρα θα ξαναπάω στις 15 νοεμβρίου για αυχενική και μου φαίνεται μεγάλο διαστημα ένας ολόκληρος μήνας... αυτά για την ώρα.. φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

Καλημερα hopa μου!!

Οσον αφορα το γιατρο, εμενα με βλεπει καθε 15 μερες, χωρις αυτο να σημαινει οτι αν θελω να ξαναπαω κι αλλη φορα μεσα στο μηνα, δε μπορω.

Μας παιρνει 40 ευρω το μηνα, ανεξαρτητα απο το ποσες φορες θα παω.

Τον προηγουμενο μηνα ας πουμε πηγα 4 φορες, απο δικη μου θεληση τις 2!!

φιλακιαααα :kiss::P:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, εγώ είμαι στην 11 βδομάδα και θα πάω για αυχενική στις 12/11.Να ναι καλά τα μωράκια όλα....Και γω πήγα στο γιατρό 9/10 και είδαμε την καρδούλα, ήταν 1 εκατοστό το μωράκι....καταπληκτικό

Και θα ξαναπάω 6/11 σχεδον ένας μήνας οπότε hopa μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι...

Δεν το έχω νιώσει ακόμα :(

Πρέπει να είναι το πιο τέλειο συναίσθημα!!!!Μπράβο κορίτσια.....

Λογικά σε 2-3 βδομάδες θα σταματήσουν οι ανακατωσούρες...ελπίζω

Όσο για τον ύπνο εγώ πάντα κοιμάμαι μπρούμητα και θα μου είναι πολύ δύσκολο μετά που δεν θα μπορώ.... :S

Τι να κάνουμε όμως???Τα πάντα για τα μωρά μας.....

Να στε καλά όλες και τα μωράκια σας ακόμη καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου πέρνει 50 ευρώ κάθε φορά που πάω....στην Κύπρο όμως έχουν μάθει όλοι στο χρήμα....τι να πω!!!!!

Και η αυχενική θα στοιχίσει 200 ευρώ.Μου είπαν τιμή πριν πάω για να προετοιμαστώ....χαχαχαχα

Φιλιά :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι με το καλο και το δικο σου μωρακι, και ολα τα μωρακια του κοσμου!!

Εγω θα την κανω αυριο την αυχενικη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: , και θα στοιχισει 150 ευρω.

Πω πω, 50 ευρω ΚΑΘΕ φορα που πας?

Πολλα ρε γμτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι 50 ευρώ.....εδώ είναι Κύπρος όμως και μας έχει πιάσει κρίση....λέμε τώρα!!

Μανούλες...να ρωτήσω τι προτιμάτε???

ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?????Γιατί εμένα ο άντρας μου θέλει κοριτσάκι και

μ'έχει επηρεάσει λίγο αν και ήθελα γιο....Τώρα δεν ξέρω....

Φυσικά γερό και δυνατό να είναι!!!!και όλα τα άλλα.....

dev141pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας και απο εμένα βρε κορίτσια!!!

Είμαι καινούργια στο forum και στην 14η εβδομάδα κύησης.

Έχω ΠΗΤ 3/05/2010 και είναι το πρώτο μου παιδάκι.

Έχω κάνει την αυχενική και το αποτέλεσμα ήταν καλό.1,8mm.

Ο γιατρός μου είπε απόλυτα φισιολογικό.

Να σας ρωτήσω?Η κοιλιά σας μεγάλωσε?

Γιατί εμένα οχι. :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai apo mena!!!

H dikh mou auxenikh mou eipe o giatros tha mou kostisei 90eurw.. Poly akriva einai se esas re koritsia!! Mama-xima emena mou eipe gia 12.05 pithanh hmeromhnia.. tha deiksei!!!! kalo meshmeraki se oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν εχει καποια πιτ για τις 11 μαιου παρακαλειται να μου πει1!! ααα και το φυλο με ενδιαφερει!

οσο χαζο και αν ειναι για μενα ειναι σημαντικες ημερομηνιες οι : 11μαιου,8νοεμβριου,22νοεμβριου και 6-10αυγουστου!!!

εαν εχει καποια πητ καποια απο αυτες τις ημερομηνιες να ερθει σε επικοινωνια!!!!!

φιλιαααααααααααα

(ξερω καποιες θα σκεφτειτε οτι εχει να κανει με το μωρο μου το οτι θεωρω σημαντικες αυτες τις μερες....ε ναι εχει να κανει!πρεπει να αποφορτισω συναισθηματικα τον εαυτο μου τελος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra27 αν δεν κάνω λάθος έισαι απο θεσσαλονίκη ε?που γεννάς? έγω δεν έχω καταλήξει ακόμα για γέννεσις ή γενική κλινική τι ΠΗΤ εχείς? εγώ μπαίνω 2 μαίου στον 9ο μέχρι 2 ιουνίου μου είπε η γιατρός μου.mama_xina σου έκανα request στο facebook :P Σας ευχαρίστω όλες κορίτσια που μου απαντήσατε . alexandra27 αν θες στειλε μου pm με το όνομα του γιατρού σου και κάποια σχόλια αν θες.. σκέφτομαι να την αλλάξω την δική μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hopa έγραψε:

alexandra27 αν δεν κάνω λάθος έισαι απο θεσσαλονίκη ε?που γεννάς? έγω δεν έχω καταλήξει ακόμα για γέννεσις ή γενική κλινική τι ΠΗΤ εχείς? εγώ μπαίνω 2 μαίου στον 9ο μέχρι 2 ιουνίου μου είπε η γιατρός μου.mama_xina σου έκανα request στο facebook :P Σας ευχαρίστω όλες κορίτσια που μου απαντήσατε . alexandra27 αν θες στειλε μου pm με το όνομα του γιατρού σου και κάποια σχόλια αν θες.. σκέφτομαι να την αλλάξω την δική μου .

Καλησπερα hopa μου!!!

Δυστυχως δε μενω Θεσσαλονικη . Μενω Αθηνα.

Θα γεννησω στο Λητω.

Στο μηνα μου μπαινω 13 Απριλιου, οποτε μου χει δωσει μεχρι 13 Μαιου.

Μακαρι να μπορουσα να στον συστησω. Μακαρι να ηταν κι αλλοι γιατροι ετσι. Μου δινει απιστευτη σιγουρια, μου εχει πει να τον ενοχλω για την παραμικρη βλακεια που θα σκεφτω, δεν σε κοιταει στην τσεπη, ειναι καλος αποδεδειγμενα σε δυσκολες καταστασεις, και εχει απιστευτο humor.

Πραγματα τα οποια ειναι πολυ σημαντικα για μενα.

Παντως κοριτσια ο γιατρος ειναι το αλφα και το ωμεγα στην εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...