Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες γεννάμε Μάιο του 2010;;;


Recommended Posts

yolle ...

ναι 30/4 εως 3/5 μου έδωσαν ημερομηνία.Γενναω στη Βιοκλινική θεσ/νίκης και το θαυματάκι μου είναι αγόραρος.

Εσύ?

Αντωνία μου εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 758
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον γυρισαμεεεεεε.....απο την β επιπεδου....ΦΟΒΕΡΗ εμπειρια...ολοκληρο παιδι...μονο τα κλαματα δεν εβαλα απο την χαρα μου πρωτον γιατι ολα πανε τελεια και γιατι την ειδα...τα χερακια της σχηματισμενα και τοσο ξεκαθαρα.,,τα χειλακια της...τα ποδαρακια της...ειμαι χαζομαμα και δεν μου φαινοταν :P:P ο νικος μου διπλα μου μαγεμενος...γυρναγαμε σπιτι με το αμαξι και ειμαστα σαν μεθυσμενοι...λεγαμε ποτε θα ερθει το κοριτσακι μας...Η Νεφέλη μας!!(Πρωτη ανακοίνωση)Το ειχαμε σκεφτει καιρο το ονομα αλλα ειπαμε θα το ανακοινωσουμε μετά την Βεπιπεδου...ειστε απο τις πρώτες!!!

alexdim μ εγω εδω ημουν αλλα εβλεπα οτι ολες βολταρατε.... ;) πως περασες???ο αντρουλης σου είναι καλύτερα ???

Monkey m με το καλο ο αγοραρός σου....εκανες β επιπέδου???

εγω γεννάω στο Μητέρα Αθήνα!!!

Αntwnia m δηλαδή ειμαστε μαζί και μένα πανω κάτω τις ιδιες ημερομηνίες μου εδωσε :woohoo: ...που γεννάς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!!

Ακούω για τη β επιπέδου και ζηλεύω........ανυπομονώ και γω....Θα πάω στις 14 του μήνα!!!!!!!!Να δούμε αν είναι όλα καλά, αν είναι αντράκι τελικά..........

Πάει και το 2009.........πω πω

Το 2010 θα ναι το καλύτερο για όλες μας!!!!!!!!!!Τι καλά!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά και καλά να περάσετε την πρωτοχρονιά με τους αγαπημένους σας αγκαλιά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο yolle μου! Απίστευτη εμπειρεία???? Πες μας! Εγω εχω 5/1...δεν περνάνε οι μέρες! Πολύ παραμυθένιο το όνομα Νεφέλη, συγχαρητήρια για την επιλογή!

Σήμερα είναι η μέρα για ψώνια...θα αξιωθώ να πάω να πάρω δωράκια επιτέλους! Εχθές έκανα μια απόπειρα, αλλα είχε τόσο κόσμο και δεν ήθελα να μπαίνω όπου γίνεται χαμός...με πιάνει "κάτι"!

Κορίτσια μου σας θέτω κι εσας μια απορία που έχω, το νοιώθω το μωράκι μου καμια βδομάδα τώρα άρχισε, αλλα μόνο μια φορά ήταν πολύ ξεκάθαρο τόσο που το κατάλαβε και ο άντρας μου ακουμπώντας το χέρι του. Απο τότε ή νοιώθω απλα λίγες "φυσαλίδες" και κατι άλλα περίεργα αλλα όχι κλωτσιες!!

Τα εχω λίγο παίξει όπως καταλαβαίνεται...εσείς το ακούτε ξεκάθαρα καθε μέρα? Please τα φώτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο yolle, άντε έφυγε και αυτό το άγχος!!!Μονάδική εμπειρία εεεε?????ανυπομονώ και εγώ!!! νάναι πάντα καλά το Νεφελάκι σου και να γεμίσει με χαρά την ζωή σας..σου παραθέτω κα δυο σχετικά links

http://www.eortologio.gr/data/bios.php/?id=1208

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CE% ... E%BB%CE%B7

alexdimaki από ότι μου είπε και η γιατρός μου, η κάθε εγκυμοσύνη είναι μοναδική! Εγώ τώρα το νιώθω πολύ καθαρά, κάθε μέρα το παιδάκι μου. Βέβαια άργησα πολύ να το ακούσω. Σκέψου πως η @ngel το είχε νιώσει αρκετά νωρίς, και αναφέρω στην @ngel γιατί αυτή την περίπτωση θυμάμαι από τον Πανμαϊακό!! μην ανησυχείς και θα την κάνει και την εμφάνιση του αρκετά πιο έντονη εν καιρώ, το ζουζουνάκι σου! ;)

Φιλιά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα monkey...μαλλον εδω βεροια δεν ξερω παλι το σκεφτομαι και για γεννεσις.τωρα περιμενουμε να γεννησει μια φιλη μου στο γεννεσις να δουμε πως ειναι εκει τα πραγματα και σε κανα 20μερο μια αλλη φιλη μου εδω.βλεπουμε και συγκρινουμε τι μας αρεσει περισσοτερο και τι ειναι καλυτερο και για το μωρο.παντως ο αντρας μου ουτε ν'ακουσει για νοσοκομειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ειναι ΦΟΒΕΡΗ εμπειρια!!!σε ποιον μοιαζει η Νεφελη?στον β επιπεδου τι ΠΗΤ σου δωσαν?ακομα δεν εχω συζητησει με το γιατρο μου για το που θα γεννησω αλλα μαλλον εδω(μια κλινικη εχει ολο κι ολο η βεροια δεν εχω πολλες επιλογες)για νοσοκομειο δεν θελει ο ανδρας μου.και μια αλλη επιλογη ειναι στο γεννεσις θεσ/νικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μονο την καταλαβαινω,μ΄εχει ριμαξει στις κλωτσιες και στις κολοτουμπες!χωρις υπερβολες!!οσο για το β'επιπεδου...θα ξετρελαθεις...ισως επειδη βλεπουμε το προσωπακι του δενομαστε περισσοτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε Gasperάκι μου...μακάρι! Βέβαια ο δικός μου ως άντρας μάλλον θα είναι ο Ρεχάγκελ του Πανμαιακού, οπότε δεν είναι και τόσο γκολτζης!!!

Τι να πω...μπορεί να μην εμφανίζεται τόσο γιατι εγω αύριο μπαίνω στην 20η, ίσως να αλλάξουν όλα απο αύριο!!!!!!!!!!!!

Καλά, η @ngel μας έφαγε όοοολες!την "Ντέμη Νικολαίδη" θα μας βγάλει...1η σκόρερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ !!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ. ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ 22η με 23η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΝΩ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 20 ΕΒΔ. ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΣΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΤΕΤΕΟΙΑ ΑΓΧΩΤΙΚΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΑΩΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΕΣ ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ. ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΥΚΝΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ. ALEXDIM ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 20η ΕΙΔΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονια Πανμαιακε και μελλουσες μαμαδες...Ελπιζω να περασατε τελεια!!!Τα θαυματακια μας αν κρινω απο εμενα...γιναν πιο γλυκά απο τα πολλα γλυκα...και σιγουρα κλωστανε με περισσοτερη δυναμη απο το πολυυυυυ φαγητο!!!Ρενατα δεν ειναι απιστευτη εμπειρια η Β επιπεδου ????Εγω βλεπω το DVD καθε μερα...σε οσες δεν εχουν παει ακομα να ετοιμαστουν για πολυ κλαμα απο την συγκινηση....

Α!!!!μας επεσε και το φλουρι..ναι ειμαι χαζομαμα..εβαλα την Νεφελη στην βασιλοπιτα του σπιτιου μου(ε!!να μην γελανε και οι αλλοι μαζι μου!!)και ναι επεσε στην μαμα μου και στην θαυματακι μου στη μέση...

Αυτά!!!

Αντε κοριτσια πρωτη φορα ηθελα να περασουν τοσο γρηγορα οι γιορτες και να πλησιασει Η ΜΕΡΑ!!!

Να ερθει και το Πασχα και μετά τι ..τιποτα δεν ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κι απο μας!!!

Καταρχην χρονια πολλα σε ολες μας!!

Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!!

Απο οτι ειδα αρχισαμε να κανουμε β επιπεδου ε? Εμεις στις 15 Γεναρη εχουμε ραντεβου και ανυπομονω να ρθει εκεινη η μερα. Ωστοσο θα χω τρελαθει απο το αγχος μου!! :unsure::huh:

Για πειτε μου βρε κοριτσια εσεις που κανατε, τι ακριβως περιλαμβανει η εξεταση???

Τι σας εκαναν δηλ? Απλο υπερηχο ή και κατι αλλο??

Ποση ωρα διηρκησε?

Αχ ποσο να χει μεγαλωσει το αστερι μου??? :blink::P:blink::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

Κοριτσάκια μου, μου λείψατε ,είχε κάποιο πρόβλημα η ιστοσελίδα και δεν μπορούσα να μπω μόνο όμως στη συγκεκριμένη ,οπότε καταλαβαίνετε τα νεύρα μου .Τεσπα ,YOLLE & RENATA μπράβο κοριτσάκια μου για τα αποτελέσματα πολύ χάρηκα που όλα ήταν καλά σας σκεφτόμουν και δεν

μπορούσα να μάθω νεα σας ευτυχώς σήμερα με άφησε να μπω .

alexdim καλά αυτό με το Ρεχάγκελ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

χι χι χι χι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κορίτσια έμενα κάνει κάθε μέρα την εμφάνισή της η κορούλα μου

πρωί ,μεσημέρι και βράδυ .

Λέτε να είναι ζωηρό παιδί όταν βγεί?????????? :(:blink::blink:

Την Δευτέρα περιμένουμε να πάμε στον γιατρούλη μας να τη δούμε και μετά στις 07/01 έχουμε την β΄επιπέδου ,ευχομαι οοοοοοοοοοολα

να μας είναι τέλεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτά απο μένα ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!!

YOLLE ΟΝΤΩΣ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ DVD. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΥΠΕΡΗΧΩΝ. ΚΑΙ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ. ΚΑΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΓΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ?

ALEXANDRA MOY ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΘΑ ΔΕΙΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΛΕΠΤΑ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕ.

ANGEL THANKS ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ SUPER.

A!!! ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ. ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΡΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ 2,5 ΚΙΛΑ. ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΡΑΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ YOLLE ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΙΤΕΣ ΠΟΥ ΚΟΨΑΜΕ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΤΥΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koristares moy ante epitelous poy eiste???? :P:P:P:P Και εμενα μου λειψατε χιχιχιχ!!!

alexandra27ειναι ουσιαστικα μια απλή υπερηχογραφικη εξέταση ,τουλαχιστον ετσι φαινεται σε εμας.ειναι ομως οπως μου ειπαν ο σημαντικοτερος και αναλυτικοτερος υπερηχος στην εγκυμοσύνη.Κατα την διαρκεια της εξετασης ο γιατρος αποκλειει καθε ειδους ανωμαλια στο εμβρυο.Τωρα στα δικά μας το θαυματακι σου θα το δεις ΞΕΚΑΘΑΡΑ και θα αρχισεις τα χειλια ειναι δικα μου τα ποδια του αντρουλη μου....εγω συνηδητοποιησα οτι εχω ενα κανονικο πλασματακι μεσα μου...Με το καλο τ αποτελέσματα.Διαρκει 30-40 λεπτά ανάλογα το κέντρο...

@ngel7/1 ε??? περιμενουμε να ακουσουμε τα καλά νέα...και θα ειναι ολα τελεια...κατι δακρυα που θα σου φυγουν μη σκας ειναι απο την χαρα και ναι δεν θα εισαι η μονη :silly: :silly: :silly:

ΡΕΝΑΤΑ71 το εχω ξανακουσει αυτο με τους υπερηχους νομιζω για το Μητερα...τι να σου πω εμας μας το εδωσαν.σε ποιο πας??εμεις παμε στο Εμβρυο στο κολωνακι στον Μαλιγιαννη.Σχετικά με τις βασιλοπιτες πολυ χαιρομαι που δεν ειμαι μονο η εγω η τρελο μαμα... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΗΤΕΡΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ. ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΜΕ ΞΕΑΓΧΩΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ. ΑΛΛΑ DVD ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΤΗΣΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις γλυκες χαζομανουλες!!!!

Ειστε καλα??

Σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις απαντησεις σας.

Τωρα εν αναμονη της 15ης Ιανουαριου δηλ..!!

Αχχχχχχ δεν περνανε αυτες οι μερες με τιποτα!

Αιωνας μου φαινονται!!!

Αχ παναγιτσα μου γλυκια να ναι ολα καλα για ολες!!!

Σας φιλωωωωωωωωωωωω!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή χρονιά με όσες δεν τα είπαμε!!!

Εδω και 2 μερες δε με αφήνει να μπω και έχω σκάσει...γκρρρ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως κι εμεις κόψαμε βασιλόπιτα και για το μικρό μας! Τελικά λίγο πολύ όλες τα έχουμε χάσει...αλλα αυτό είναι που μου αρέσει!

Μα τι καλύτερο δώρο για τη νεα χρονιά η β'επιπέδου!? Εγω πάω την Τρίτη και θα κάνω μαζί και καρδιογράφημα εμβρύου (έτσι πρέπει λόγω σακχάρου), ε, όπως καταλαβαίνεται έχω λίγο αγχωθεί να μέχρι να μου πουν τι γινεται (...?) και ανυπομονω τρελλά!

Ευχαριστήθηκα βόλτες αυτές τις μέρες, περάσαμε τέλεια με τον χαζομπαμπά μας που όπου πάμε με στήνει προφίλ να φαίνεται η κοιλάρα μου και με φωτογραφίζει...σαν να είμαι η ακρόπολη νοιώθω!

Τωρα θα ξανακάτσω στα αυγουλάκια μου, αρκετά κινήθηκα! Το πάσχα πάλι...!

Πολύ χαίρομαι που ξαναμαζευτήκαμε :woohoo:

Φιλιά πολλά!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονιά όμορφες μανούλες!!!!!

Αυτός είναι ο χρόνος μας!!!!Σε λίγους μήνες θα έχουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας!!!! Ελπίζω όλες να περάσατε πολύ όμορφα και να ξεκουραστήκατε στην αγκαλιά του καλού σας!! Τουλάχιστον εγώ τον είδα λίγο παραπάνω αυτές τις μέρες και τον χόρτασα!

Τί κάνουν τα μωράκια μας??? :P Ανυπομονώ και εγώ να έρθει η ημερομηνία της Β'επιπέδου να ξαναδώ το μικρό μου ζουζουνάκι!!! ;)

Φιλιά πολλά πολλά και θα τα πούμε σύντομα!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PΕΝΑΤΑ S.O.S. τι είναι αυτά που λες και εγω σε αυτό θα παω δηλ. δεν θα μου γράψουν την β΄επιπέδου που θα κάνω αυτή την εβδομάδα ??????????????????????????????????????????????????????????

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

δεν θα μου δώσουν dvd ???? κάτσε να πάρω τηλ να ρωτήσω .

και γιατί εμείς να μην έχουμε dvd δεν κατάλαβα αχ !τα πήρα τώρα ε!

:evil::evil::evil::angry::angry::angry:

ΑΧ! γιατί πάλι παίζουν με τα νεύρα μου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epitelous gyrisate :):):):)

Sxetika me tis b epipedou na proteinw kati...

1.to shmantiko einai na einai kalo to kentro gia thn eksetsashs.

2.sas katalavainw einai spastiko na mhn exeis dvd..

3..lew mhpws na eixe o antroulhs sas poy tha einai mazi ena kinhto gia na to travkhsei diakritika...

Twra an kai to kentro den sas kalyptei pou fantazomai oti an sas to exei proteinei o gynaikologos tha einai kalo...Ante koritsia me kala apotelesmata...

Na rwthsw kati giati pali mperdeythka eimai 23 ebdomadvn kai kati poso mhnwn eimai???? :lol::lol::lol: xazh e???ta exw mpleksei... kai pote allazei o mhnas kai mpainw sto evdomo an eimai sto ekto???? :silly: :silly: :silly:

sorry gia ta greeklish alla otan to katalava eixa grapsei sxedon to miso msg :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όντως :S:S:S:S δεν δίνουν dvd πήρα τηλ. και στο ιασώ και στο μητέρα και κανένα απο τα δύο δεν δίνει υπερήχους σε dvd .

ΥΟLLE στείλε μου αν μπορείς σε Pm το τηλ. εκει που την έκανες εσυ ,απο Αθήνα δεν είσαι????

Αχ! πολύ στεναχωρέθηκα τώρα :(:(:(

Εμείς γιατί να μην έχουμε βρε κορίτσια τα παιδάκια μας σε dvd να τα

βλέπουμε :dry::dry::dry::dry::dry::dry: ??????????????

ούτως η΄άλλως δικά μας είναι τα μωρά και εμείς αποφασίζουμε αν

θέλουμε να βιντεοσκοπηθούν η΄οχι ,το βρήκανε τώρα ως δικαιολογία

οτι βγήκε μια απόφαση και καλά ,απο τη στιγμή που τόσα χρόνια

δίνουν αφειδώς dvd και συναγωνίζονται ο ένας τον άλλο για καλύτερες υπηρεσίες ,οι μ######..... :evil::evil: .

Και επίσης όταν αυτοί διοχετεύουν τους υπερήχους των παιδιών μας

μας ρωτάνε ??????οχι βέβαια, που να ξέρει ο καθένας μας αν εκείνη τη στιγμή βιντεοσκοπείται κιόλας και που να ξέρει όταν το βλέπει

οτι είναι το δικό του παιδί αυτό που βλέπει αφού οοοοοολοι οι

υπέρηχοι είναι ίδιοι,μας εκμεταλλεύονται ερήμην μας :evil::evil: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YOLLE, έχω ψάξει διάφορα site και έχεις μπει στον 6ο 23-26η απο την 27η

-31η είναι ο 7ος ,μπερδεύεσαι γιατί ορισμένοι μήνες έχουν 4εβδ.και

άλλοι 5 εβδ. το πάθαινα και εγώ αυτό .

ευχαριστώ για το τηλ. ελπίζω και εγω να ήρθε δεν το είδα ακόμη γιατί έψαχνα για να απαντήσω στην ερώτησή σου .(αν δεν ήρθε θα σου πω αν και

ορισμένες φορές αργούν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...