Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!.... ΟΛΕΣ ΣΑΣ.......


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου τωρα γυρισα, πηγα στο νοσοκομειο τελικα, -πολυ αιμα- παλλιδρομη :( Ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση, ειμαι χαλια, ο γιατρος ειπε ατυχες γεγονος :( χωρις αιτια, μπορω ειπε να ξαναπροσπαθησω, αλλα εγω..... δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει κοντευω τα 40 -βλεπετε τωρα βρηκα τον ΑΝΘΡΩΠΟ της ζωης μου- τα Χριστουγεννα παντρευομαστε, και νοιωθω οτι εχασα το τραινο.... παει..... Παντως 1000 ευχαριστω απο ολες, pipitsazouzouna,kleoxx, Aristina, xara22, mariant, milina, μαρινιω, χριστινα, και οποια ξεχασα φιλια σε ολες και η Παναγιτσα να σας δωσει το πολυποθητο!!! Θα ειμαι στην παρεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο τρενο εχασες βρε κοριτσακι μου??????μην ακουω τετοια!!!!θα σε μαλωνα λιγο αλλα επειδη ποναει η κοιλιτσα σου δε σε μαλωνω!!!!

τωρα ξερεις οτι το "συστημα" λειτουργει....μπορεις να πιασεις παιδακι και θα πιασεις συντομα και θα γεννηθει γερο,δηλαδη ολα θα γινουν οπως πρεπει!!!!!θετικη σκεψη!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα κορίτσι μου..τίποτα δε χάθηκε!!Γνωρίζω κοπέλα στην ηλικία σου που προσπαθόύσε για παιδί, της τύχαιναν κάποιες κακοτυχίες λόγω ηλικίας αλλά τα κατάφερε και απέκτησε παιδάκι!!:) Μην είσαι απαισιοδοξη! Αλλά και μην είσαι αγχωμένη. Αυτό που σου έτυχε μπορούσε να συμβεί και σεμια 20άρα! Περίμενα ποτέ εγώ στα 25 να έχει πρόβλημα το μωρό μου από σύνδρομο ντάουν; Κι όμως..Γι αυτό σου λέω..πάλεψέ το!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί ευχαριστείς βρε κοπέλα μου? Να μην το ξαναπείς, ναι? Κι όσο για την ηλικία..... τόσα ακούμε και βλέπουμε.... δε νομίζω πως είναι απολύτως "θέμα ηλικίας" όσο θέμα οργανισμού......

Παραδείγματος χάριν..... μπορεί μία σαραντάρα να έχει πολύ πιο γερό και δυνατό οργανισμό (ιατρικώς και συγκεκριμένα..... γυναικολογικώς!!!!) από ένα δροσερότατο κορίτσι 25 Μαϊων!!!!!! Δεν είναι το παν η ηλικία κι ούτε αποκλείονται οι πιθανότητες! Όλα μπορούνε να γίνουν! Με λίγο περισσότερο κόπο όμως! Ίσως και μεγαλύτερη προσοχή και περισσότερη υπομονή κι επιμονή!

Καλή ανάρρωση σου εύχομαι ολόψυχα! Η Παναγιά να σε βοηθήσει να το ξεπεράσεις, γλυκειά μου και πολύ-πολύ γρήγορα να γίνεις μανουλίτσα! Γιατί θα γίνεις! Δεν τίθεται θέμα περί αυτού!!! Σε φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φραουλιτσα μη το ξαναπεις αυτο!!ακου εκει εχασες το τρενο..θα παρεις το επομενο και θα φτασεις σιγουρα στο προορισμο σου!! ;)

Η μαμα μου εκανε 4 αποβολες και σε προχωρημενη εγκυμοσυνη στα 25 και μετα εκανε εμενα και τον 1 αδερφο μου μεχρι τα 30 και τον 2ο αδερφο μου στα 39.. ;)

Εδω προκαιρου ακουσα μια που εμεινε εγκυος στα 53!!! :woohoo:

Μη χανεις τη πιστη σου.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna αυτο ειπε και ο γιατρος, ειμαι γερη και δυνατη χωρις κανενα προβλημα, τι να πω? μακαρι οι ευχες σας να βοηθησουν. Τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη κοριτσακι μου.......θα περασει κ αυτο!!!

Σιγουρα το αξιζεις κ εσυ...οπως ολες μας να γινουμε μανουλες!!Αρα??που θα παει?Συντομα θα ερθει και η σειρα μας!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fraoulitsa μη λες τέτοια!

η ηλικία δεν παίζει ρόλο,το καταλαβαίνω ότι στεναχωρήθηκες αλλά προσπάθησε να το ξεπεράσεις.

σκέψου ότι τώρα βρήκες τον άνθρωπό σου κ αυτό είναι κάτι

όπως θα κατάλαβες πολλές από εμάς έχουν περάσει προβλήματα αλλά προχωράμε. Κ εγώ 9 μήνες πρίν έχασα ένα μωράκι εξωμύτριο, μαζί κ τη μια σάλπιγγα κ έλεγα "τώρα με μία ποιος ξέρει πότε θα μείνω έγκυος?"

αλλά έμεινα αμέσως κ όλα καλά εώς τώρα. Το ίδιο εύχομαι κ σε σένα κ μην το βάζεις κάτω

: :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μην απλεπιζεσαι....δεν τελειωσε κατι....ευχομαι τα χριστουγεννα μαζι με το γαμο να εχετε και αλλα ευχαριστα....σε φιλω γλυκα και καλ στεφανα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα πάνε όλα, θα το δεις! Τώρα συνέβη μια ατυχία, αύριο θα έρθει η ευτυχία ολοκληρωμένη!!!

Και αυτό με την ηλικία, να μην το ξανακούσω. Απλά, δεν ισχύει. Όσο είσαι καλά με τον σύντροφό σου, δεν έχεις να φοβάσαι ΤΙΠΟΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλίτσα μου μην απογοητεύεσαι...θα τα καταφέρεις!!!ήταν απλά μια ατυχία..το έχω περάσει και εγώ και είμαι 25..αυτά τυχαίνουν σε όλες τις ηλικίες, γι'αυτό μην αγχώνεσαι...είμαι σίγουρη οτι αφού το θέλεις τόσο πολύ ο Θεός θα σε ακούσει και θα σου στείλει ένα παιδάκι!!!

σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να εχεις να μας πεις ευχαριστα νεα...ευχομαι περαστικα και καλη αναρρωση.....και ηρεμησε.....φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλίτσα αν και τα είπαμε στο θέμα που άνοιξα κι εγώ πριν, θέλω να σου πω πρώτα απ'όλα ζήσε την ευτυχία σου με τον άνθρωπο που επέλεξες να περάσεις τη ζωή σου κι αφού η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε φυσικά να είσαι σίγουρη ότι θα ξαναμείνεις έγκυος σύντομα. Η διαφορά με εμένα είναι ότι εκτός της ηλικίας που τρεχει και στις δυο μας υπάρχει πρόβλημα με το σπέρμα που είναι κακής ποιότητας με υψηλή κατάτμιση, κάτι που δημιουργεί τόσο προβλήματα στη σύλληψη όσο και στην επιβίωση των εμβρύων αν επιτευχθει γονιμοποίηση. Παρόλα αυτά ας ελπίσουμε τόσο εσύ κι εγώ όσο και όλες οι κοπέλες που προσπαθούν είτε φυσικά είτε με ιατρική βοήθεια να τεκνοποιήσουν να δουν σύντομα το όνειρό τους να πραγματοποιήται και κάθε κακός εφιάλτης να ξεχαστεί γρήγορα χωρίς να αφήσει ίχνη πόνου και λύπης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΓΕΡΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ.ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ, ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fraoulitsa

καλά στέφανα!!!!!!!!!!!

Έχεις τον άντρα της ζωής σου πλάι σου

κ στεναχωριέσαι;;;;;

Μαζί θα τα καταφέρετε, να είσαι σίγουρη!!!

Και.... μωρό που γεννιέται από αγάπη

είναι και ...πανέμορφο!!! (κούκλος είναι κ ο μπέμπης μου!)

Χαμογελά καλή μου...

Μια ατυχία ήταν, πέρασε!

Τα καλύτερα έρχονται

κ ο Αγιος Βασίλης θα «φροντίσει» για το γαμήλιο

δωράκι σας......

Μην χάνεις την πίστη σου!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι 40, όχι 50!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΕΝΟ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ.ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 40 ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ.

ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΗΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλίτσα , καλημέρα!

Όλα θα γίνουν και να μη στεναχωριέσαι καθόλου. Εφόσον είσαι γερή και μπορείς να μείνεις έγκυος , θα το παλέψεις.

Το τρένο δεν έφυγε μην είσαι χαζούλα. Δηλαδή εμείς που είμαστε 30+ δεν μπορούμε να γίνουμε μανούλες?? Υπάρχουν τόσα παραδείγματα γυναικών.

Να είσαι αγαπημένη με το συντροφό σου και όλα θα έρθουν!!

Είμαστε μαζί σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ{ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ}ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ

ΣΕ ΦΙΛΩ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou fraoulitsa simasia exei oti vrikes ton anthrwpo SOU!!!

to na ekanes ena paidi distixismeno me enan LATHOS anthrwpo den exei kamia simasia!!simasia exei na kaneis mia omorfi oikogeneia!!!

ME TO KALO O GAMOS!emeis kapou tote aravwniazomaste...

na eiste kala!!!

kai to paidaki tha erthei!!!!!!!!!sigouraaaaaaaa

edw h mama mou sta 47 ths leei na me kanei paidi!!! :lol::lol:

(min tolmisei!!!)giagia tha ginei se ligo allwste.... ;)

filiaaaaaa :kiss::kiss:

kai kali anarwsi!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...