Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΤΥΧΩΣ.......


Recommended Posts

Καλη σας μερα κοριτσια, για μενα εινα χαλια, :( πηρα εχτες το απογευμα τα αποτελεσματα της χοριακης, 24 :( πολυ μικρη για τοση καθυστερηση και σημερα απο πολυ πρωι εχω πονους χαμηλα και αιμα :( Δυστυχως μαλλον παλι τα ιδια :( .Το απογευμα θα παω στο γιατρο να δω τι θα μου πει αν και ξερω. Φιλακια σε ολες και ευχομαι οτι καλυτερο. RUBELA γλυκια μου συγχαρητηριααααα!!!!!!! Με το καλο και η Παναγια κοντα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fraoulitsa μου..ξέρω ...πως νιώθεις.ευχομαι τον επόμενο μήνα να έχουμε όλες καλά νέα να πούμε η μία στην άλλη!να πάς στο γιατρό σου και να ναι όλα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω βρε κοπέλα μου, κουράγιο και δύναμη και είμαστε όλες μαζί σου. Όλοι αλλή περισσότερο άλλη λιγότερο έχουμε περάσει από πολλά ζόρια για να αποκτήσουμε παιδάκια, αξίζει τον κόπο πιστεψέ με. Και η θέληση να γίνεις μανούλα δεν σε αφήνει εύκολα να παραδώσεις τα όπλα. Εύχομαι σύντομα καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΉ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ..ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ..,ΕΙΠΑΜΕ ΟΜΩΣ..ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ..ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ..ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει κουκλίτσα μου! Εσύ να σαι καλά πάνω από όλα εσύ και ο αντρούλης σου! Κ τα παιδάκια θα 'ρθουν, όσα θέλετε!

Δυστυχώς στην εποχή μας γίνεται όλο και δυσκολότερο να τα αποκτήσεις, διότι έχουμε την φύση εναντίον μας αλλά πάλι και την επιστήμη με το μέρος μας!

Ολα θα γίνουν! Ο επόμενος κύκλος είναι κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε δικιο κοριτσια, πανω απ'ολα να ειμαστε καλα! ο επομενος κυκλος ειναι κοντα! οπως λεει και η irene1. Σας ευχαριστω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου...όλες τα έχουμε περάσει αυτά,να περιμένουμε με αγωνία και μετά όλα να γκρεμίζονται..

εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι που τόσο επιθυμείς!!

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κοριτσάκι μου! Αφού λες πως είναι η 3η φορά.... μήπως πρέπει να το ψάξετε λιγάκι παραπάνω με το γιατρό σου????? Δεν είναι δυνατόν..... να μην κάνεις παιδάκι..... αφού συλλαμβάνεις.... πάει να πει πως ο οργανισμός σου προφανώς χρειάζεται υποστήριξη!

Η κολλητή μου, τον προηγούμενο χρόνο είχε 2 αποβολές μέσα σε διάστημα 4 μόλις μηνών!!!! Το έψαξε περαιτέρω το θέμα..... έκανε εξετασούλες αίματος.... είδανε τί λείπει από τον οργανισμό της (δεν είχε καθόλου Φυλλικό Οξύ!!!!) και τώρα..... έχει μία πανέμορφη μπουμπούκα 6 1/2 μηνών!!!!! Ψάξτο αγαπούλα μου!!!!! Είμαστε μαζί σου!!!! Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει απόλυτο δίκιο η pipitzazouzouna. Οι εξετάσεις που έκανα εγώ στο IASO κόστισαν 870€ και πήρα από το ταμείο 220€. Αν πάς σε δημόσιο νοσοκομείο θα είναι σίγουρα φθηνότερα. Εμένα εκεί είναι ο γιατρός οπότε αναγκαστικά!!! Μην το αφήσεις. Συζήτα το με το γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχουμε κανει εξετασεις και εγω εχω ανεβασμενη προλακτινη και παιρνω dostinex εδω και 3 μηνες. Λετε να ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα μου...τι να πω...οτι και να πω θα ειναι λιγο...οπως κι εμενα καθε φορα που εμφανιζεται η περιοδος εδω και κοντα ενα χρονο οτι και να μου λενε ,θα κανεις παιδακια μικρη εισαι ακομα και μην αγχωνεσαι,εγω πιανω πατο....ευτυχως κραταει μια αντε δυο μερες....βεβαια το να τα καταφερνεις και μετα να νιωθεις την απολεια δεν ειναι το ιδιο μα μην μου στενοχωριεσαι...εξετασεις κοπελα μου να κανεις να σου φυγει καθε αγχος και να ησυχασει το κεφαλακι σου απο τη σκεψη τι φταιει μα γιατι?Εσυ ολα καλα τα κανεις ο οργανισμος καπου κολλιεται ,η προλακτινη απ οτι ξερω δημιουργει καποιο πρβ...αλλα δεν ξερω συγκεκριμενα για σενα .3 μηνες παιρνεις?Επανεξεταση εκανες?Να κανεις πολλες ερωτησεις στο γιατρο και να τον ρωτησεις τι μπορεις να κανεις!Σε φιλω γλυκια μου!Ολα θα πανε καλα!Αρκει να κανουμε αυτα που πρεπει....αυτα που τουλαχιστον περνουν απο το χερι μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσι μου....ειναι κριμα και αδικο οταν συμβαινουν τετοια πραγματα...αλλα να σκεφτεσαι θετικα και αισιοδοξα...να σαι καλα και ολα θα γινουν εν καιρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το βαζεις κατω.....ξερεις πολυ καλα οτι δεν εισαι μονη.Εχεις εμας εδω.....πολλες απο εμας συμπασχουσες.....

Ολα αυτα θα μεινουν μια αναμνηση,ισως κ αμυδρη,οταν θα κραταμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας!!

Ολα θα πανε καλα....να εισαι σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΛΥΠΑΜΑΙ :( ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΣΕ ΦΙΛΩ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fraoulitsa μου

μην χάσεις το χαμόγελο σου....

Θα τα καταφέρεις!!!!!!!

Σίγουρα, θα τα καταφέρεις.......

Θετική ενέργεια από μένα

να πάνε όλα καλά......!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Κουράγιο κοριτσάκι μου! Αφού λες πως είναι η 3η φορά.... μήπως πρέπει να το ψάξετε λιγάκι παραπάνω με το γιατρό σου????? Δεν είναι δυνατόν..... να μην κάνεις παιδάκι..... αφού συλλαμβάνεις.... πάει να πει πως ο οργανισμός σου προφανώς χρειάζεται υποστήριξη!

Η κολλητή μου, τον προηγούμενο χρόνο είχε 2 αποβολές μέσα σε διάστημα 4 μόλις μηνών!!!! Το έψαξε περαιτέρω το θέμα..... έκανε εξετασούλες αίματος.... είδανε τί λείπει από τον οργανισμό της (δεν είχε καθόλου Φυλλικό Οξύ!!!!) και τώρα..... έχει μία πανέμορφη μπουμπούκα 6 1/2 μηνών!!!!! Ψάξτο αγαπούλα μου!!!!! Είμαστε μαζί σου!!!! Σε φιλώ!!!!

Φραουλιτσα συμφωνω με τη Πιπιτσα το εχω ακουσει κι εγω αυτο με το φολλικο οξυ..Μαλιστα πολοι γιατροι συνηστουν να χορηγται και κατα τη διαρκεια της προσπαθειας συλληψης! κατι πρεπει να φταιει αλλα σιγουρα οχι εσυ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...