Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΟΥ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΧΩΝΕΨΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ....ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ Ε?????ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ..ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απογοητευση οντως πρωι πρωι.ΑΛΛΑ τωρα να γινεις πιο δυνατη ,να ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ+++και όλα θα πανε καλά!!!να πεις στον άντρα σου να κάνει σε κάποιο κέντρο ένα σπερμοδιάγραμμα.Αυτό θα δείξει.....,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ:) ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ?ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΘΑ ΑΙΣΤΑΝΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΝΙΝΑΚΙ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kouklitsa mou min stenaxoriesai!!!ksereis poses fores mpika se afti tin diadikasia na anarotiemai giati kai na ta vazo me tin tixi mou?

Telika omos prepei na eimaste dinates kai ola tha pane kala....arga i grigora!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ θετικη εισαι και αυτο ειναι καλο..δεν ειναι και πολυς ο καιρος που προσπαθεις οποτε μην αγχωνεσαι καν..εξετασεις κανε,θα δεις οτι ολα ειναι καλα και θα ηρεμησεις και θα ερθει γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ. ΤΟ ΞΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΕΣΗ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΕΓΩ, ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΓΡΑΨΟΥΝ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ 5,6 ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ....ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ Ε?????

Εγωιστικό γιατί;Γιατί θες να ολοκληρωθείς ως άνθρωπος;Εγωιστικό δεν είναι,είναι πεισματικό,και με την καλή έννοια.Κι έτσι να συνεχίσεις!Κι εσύ,και όλες.Να είσαι καλά Αναστασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερθει γρηγορα το μωρακι που τοσο πολυ πολυ θελεις....και γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...