Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΓΙΑ 1,5 ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ!!!!ΛΕΤΕ?????


Recommended Posts

πραγματικα περιμενω να δω την απαντηση σου γιατι ειμαι σε παρομοια κατασταση. τον προηγουμενο μηνα ηρθε με τρεις μερες καθυστερηση. στην αρχη ηταν καφε υγρα μονο οταν σκουπιζομουν μετα 2 μερες τιποτε και μετα ροζ υγρα και υστερα ηρθε αιμα για 1,5 μερα μονο. εχω στθερο κυκλο 27-28 μερες και ροη 5 ημερων. αυτο το μηνα ηρθε με 1 μερα καθυστερηση χωρις ιδιαιτερα συμπτωματα περιοδου. χτες ειχα αιμα και σημερα σχεδον τιποτα. οι φιλες λενε για χοριακη αλλα εγω πιστευω πως θα φαω τα μουτρα μου και δεν παω...

εσεις τι λετε βρε κοριτσια.

μαρινιω να εχεις θετικοτατα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρινιω μου!Ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα κοπελα μου!Σε σκεφτομαστε!!

ΝΑΝΙ μου μου εχει συμβει κι εμενα αυτο και η καθυστερηση και το λιγοτερο αιμα με διακοπες! και μαλιστα τον Αυγουστο και ηταν απο τα μπανια απο κουραση και αγχος!Δεν ξερω τι να σε συμβουλεψω μιας και τα συμπτωματα ειναι ενα ιδιαιτερο θεμα γιατι πολλες φορες δημιουργουντε απο οποιαδηποτε σωματικη η ψυχικη κουραση και γενικοτερα αλλαγη!Στο λεω γιατι τα εχω δει ολα αλλα παντα τιποτα!Πιστευω ενα πολυ καλο συμπτωμα ειναι το πρησμενο στηθος σε περιπτωση που η περιοδος κανει εμφανιση και συνεχισει αφου αυτη τελειωσει.Ευχομαι καλα αποτελεσματα συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου!!!!!!!!!!!τι εγινε?????θα μας σκασεις...αντε πες μας τα ευχαριστα κοπελαρα μου να παρουμε θαρρος κι εμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγα εκανα μια χοριακη σημερα για να δουμε τι παιζει.μακαρι να ειναι θετικη....!!!! αν και μεσα μου αμφιβαλλω, μπορει και κατι αλλο να συμβαινει λογω και πολυκυστικων που εχω. θα ξερω αυριο το απογευμα!!!

μαρινιω τι εγινε θα μας πεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

κοριτσια πηγα εκανα μια χοριακη σημερα για να δουμε τι παιζει.μακαρι να ειναι θετικη....!!!! αν και μεσα μου αμφιβαλλω, μπορει και κατι αλλο να συμβαινει λογω και πολυκυστικων που εχω. θα ξερω αυριο το απογευμα!!!

μαρινιω τι εγινε θα μας πεις?????

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΥΨΗ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello_kitty έγραψε:

tirogaridaki, εσύ είσαι 5-6 εβδομάδα τώρα? Φάνηκε στον υπέρηχο τίποτα? (Συγνώμη που το γράφω στο θεματάκι σου μαρινιώ, αλλά τώρα είδα την υπογραφή από το tirogaridaki). Γιατί και εγώ, αν πηγαίνουν όλα καλά πρέπει να είμαι 5η με 6η εβδομάδα.

Όχι πρέπει να είμαι στην 4η προς 5η. Γιατι είμαι σίγουρή ότι έπιασα την 25η μέρα κι έτσι δεν είμαι στην5η εβδομάδα αλλά 4 προς 5η. Άλλωστε το έδειξε και η χοριακή. 361 μονάδες είναι ανάμεσα 4η προς 5η!:) Δεν πήγα ακόμη στο γιατρό γιατί είμαι σίγουρη ότι είναι νωρίς να δούμε το μωρό. Το πιο πιθανό να μη δούμε τίποτα και να μου πει να ξαναπάω σε καμιά βδομάδα. Σκέφτομαι να πάω την άλλη εβδομάδα. Τότε θα φανεί αλλά και πάλι όχι έντονα. Είμαι πολύ αρχή ακόμη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

koritsakia mou htan arnitiki! :(

distixws!!!!

den kserw ti egine!!! :silly:

Αρνητική; Κρίμαα... :( Τότε πως δικαιολογείται αυτό με το αίμα;

Δεν πειράζει κορίτσι μου..έχεις τόσους μήνες μπροστά σου να κάνεις σεχ..απόλαυσε το τουλάχιστον γιατί έτσι και μείνεις..θα το βλέπεις με το κυάλι!!χαχαχαχα Πάμε για την επόμενη φορά!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα μαρινιω μου??λες κι εγω να φαω τα μουτρα μου? με τον γιατρο σου μιλησες? τι μπορει να συμβαινει??

κριμα βρε!τον αλλο μηνα παλι μην στεναχωριεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den kserw kopela mou ti na sou pw??

egw lew min pas!!

vlakeies!!!

an den exeis kathisterisi den prokeitai na eisai egkios!!!

ETSI EINAI KANONIKA!!!!!GIATI NA EIMASTE STHN EKSERESH????? :(

tzampa apogoiteuomaste gmt mou!!!!!!!

an den exw 1 evdomada kathisterisi den ksanapsaxnomai!

telos!!! :(:( :silly:

esy ekanes xoriaki???????mipws eisai stis eksereseis? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα και σημερα στις 6 θα παρω τα αποτελεσματα.δεν το πιστευω αλλα για να αποκλεισω το ενδεχομενο πηγα. βεβαια εγω και το ν προηγουμενο μηνα 1 μερα αιμα καιπριν απο αυτο καφε υγρα αλλα το ειχα αφησει. ειπα οτι απο τα μπανια θα ειναι.

τι να σου πω. η μικροβιολογος ειπε οτι μπορει και να ειναι συμπτωμα αλλα μπορει και καμια ορμονικη διαταραχη.

θα σου πω σε 3 ωρες!!!

μην στεναχωριεσαι τον επομενο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ.ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΤΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Ε?ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ :P ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισα απο τον μικροβιολογο και εφαγα τα μουτρα μου!αρνητικοτητη.απογοητευτηκα πληρως παντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΓΕΡΑ!!!!

ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...