Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΓΙΑ 1,5 ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ!!!!ΛΕΤΕ?????


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!!!!!περιμενα περιοδο 19/9!!!ηρθε χωρις πονους περιοδου τιποτα!!!ειχα ροη την 1η μερα οχι πολυ!και σημερα στην 2η μερα μονο οταν κατουρουσα!!!

ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΜΩΣ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΒΡΑΔΥ 2ης μερας!!!

ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η' ΟΧΙ????????????????

παντως εμενα κραταει 6 μερες γεματεσ!!!!!!!!και πολυ πονο!!!!!!

τι λετε???????????>:woohoo: :woohoo:

πειτεεεεεεε!!!!!!!

λετε να ειναι απλα ανωμαλια περιοδου?:(

δεν μου εχει ξανασυμβει!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλίτσα μου, σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα! :woohoo: Δεν ξέρω αν διάβασες τη δική μου περίπτωση, στο θέμα με το "πότε φαίνεται ο σάκος?", αλλά και γω κάπως έτσι ήμουν και μετά από 2-3 μέρες πήγα για χοριακή και ήταν θετική! Εγώ λέω να δεις πώς θα πάει και αύριο και αν δεν έχεις ούτε αύριο να πάς τρίτη-τετάρτη να κάνεις για να μη βασανίζεσαι και το σκέφτεσαι συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki, εσύ είσαι 5-6 εβδομάδα τώρα? Φάνηκε στον υπέρηχο τίποτα? (Συγνώμη που το γράφω στο θεματάκι σου μαρινιώ, αλλά τώρα είδα την υπογραφή από το tirogaridaki). Γιατί και εγώ, αν πηγαίνουν όλα καλά πρέπει να είμαι 5η με 6η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: φυσικά και να πας για χοριακή Μαρινιώ και πιο πολύ για να μην αναρωτιέσαι πάλι μέσα στο υπόλοιπο του μήνα και ανησυχείς χωρίς λόγο! καλύτερα να ξέρεις από την αρχή! Πάντως αφού σου κρατάει 6 μέρες, μπορεί αυτά που σου ήρθαν να είναι απλά καθαρίσματα της προηγούμενης φοράς!το ξέρεις καλά ότι συμβαίνει σε πάααααρα πολλές κοπέλες B) Λες τελικά το όνειρο να ήταν σημαδιακό;χιχιχι!:silly: Αντε πήγαινε και ενημέρωσε μας γρήγορα για να μη σκάσουμε!βρε λες εκείνο το 25 στη χοριακή να ήταν δικό σου και μόλις να είχε αρχίσει να ανεβαίνει;:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου alitheia otan mou irthe periodos elega na deis pou tha mou stamatisei!!!

niwthw pws eimai!alitheia!!!

ston proigoumeno kiklo eixa gia 4 meres periodo kai meta apo ekeinon arxisan ta simptwmata egkimosinis!tsimpimata sto stithos ktl!!!

twra 1.5 mera aima mono!!!

AYRIO AN DEN EXW!!!!tha paw sigoyra gia xoriaki!!!

den perimenw pali ton allon mina!!!

THA GENNISW KAI THA LEW EIMAI H' DEN EIMAI??????????

re koritsia eseis to niwthate pws eiste sigoura?

egw to niwthw!!!

den kserw giatia alla to niwthw!!!!!:woohoo: :woohoo:

(to poly poly na mou valoun tin mplouzitsa me ta aspra manikakia)xaxxaxa:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα κουκλίτσα μου αφού το νιώθεις σημαίνει ότι το μπεμπάκι μπορεί να σε χαιρετάει!!!να πας αυριο πρωι και μέχρι τότε να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ....ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΔΕΝ ΞΕΓΕΛΑ ΕΥΚΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia paw ksanapaw toualeta katuraw!!!

TIPOTA!!!egw stin 2h mera allaza 6-8 servietes!!kai eixa to pio poly aima tin 2h mera!!!

exw xarei para poly!pisteuw pws eimai!!!

aurio sikwnomai kanw mpanaki kai feugw gia tin xoriaki mou!!!!

petwntas!!:woohoo:

ax douleuw kai to apogeuma kiolas!!!!!!!

an eimai tha me akousei olo to magazi!!!xaxaxxa

tha poun trelathikes kopela mou?????

tha figoun oi pelates!!!!!xaxaxxa:lol: :lol:

tha parw thl na mou poun to apotelesma!!!

lete na MHN eimai toso vevaih??

min apogoiteytw???????

re koritsia otan irthe apogoiteutika kai pira tsigara na kanw!!!!

ekana tsigara ipia!!!

an eimai?????ekana megalo kako/???:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/μην αγχώνεσαι μαρινιώ μου και γω νόμιζα πως μου ήρθε και πήρα lonarid! Πάνε αύριο για τη χοριακούλα σου και περιμένουμε νεάκια!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου εγω πιστευω οτι οταν συμβαινει μια αλλαγη στον κυκλο κατι σιγουρα σημαινει!!!!σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα και να μας πεις γιατι κι εγω θα γεννησω διχως να μαι εγκυος:laugh::laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου καλημερα!διαβαζω ολον αυτο τον καιρο οσα γραφεις και μαζι σου αγωνιω κι εγω ελπιζω να πηγες για χωριακη αυτη την φορα τωρα που ειναι νωρις γιατι δεν θα αντεξουμε κι αυτον τον μηνα την ιδια αγωνια..εχουμε τη δικη μας μην εχουμε και τη δικη σου!ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!μια τεραστια χωριακουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εΓΏ πάντως δύο ημέρες πριν την άφιξη της περιόδου και μετά από πολλές δουλειές είδα λίγο αίμα και πολλά καφέ. Άρχισα να σικτιρίζω ότι πάλι ήρθε και δεν έγινε τίποτα. Την άλλη ημέρα είδα μόνο καφέ και λέω αν και δεν είναι με τα πρωινα ούρα δεν κάνω ένα τέστ!! Έκανα και βγήκε αχνά θετικό. Έτρεξα για χοριακή και ήταν 84,75. Τώρα είναι 7 εβδομάδων και 3 ημερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimeraaaaaa!!!!den kserw ti na kanw!!!skoupizomai kai exw akoma ligo elafri roz!!!tipota allo!!!

na paw gia xoriaki??????h' na ksanaparw test?

ta test evgenan arnitika prin mou erthei!!!!!!!!!

H' NA MHN KANW TIPOTA???????????????

simvoules!!!!!

pantws gia 1 mera htan kafe-kokkino alla oxi kai ligo!kanoniki roi!

meta stamatise maxairi!!!

san na eixe na vgalei 1 mera kai meta tipota!!!:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου, γιατί το σκέφτεσαι? Γιατί δεν κάνεις τη χοριακή, να ηρεμήσεις κιόλας, βρε παιδάκι μου? Να χαρείς????? Να μας το πεις κι εμάς??? Να χαρούμε μαζί σου???? Με το γιατρό σου μίλησες??? Τί σου λέει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paw mono kai mono na mou figei h periergeia!!!logika apogeuma tha kserw!!!!:)

as einai oti thelei to apotelesma!!!

arnitiko arnitiko ti na kanoume?:silly:

thetiko ok thetiko!!!!:woohoo: (makari)

euxitheite mou!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να μικραίνει η λίστα "Ποιές (δεν) περιμένουμε"...Τελικά ποια το είχε πεί; Πράγματι ο Σεπτέμβριος είναι γούρικος μου φαίνεται...

Μαρινιώ μου, με το καλό κοπέλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου να εχεις μια πολυ Καλη μερα και ευχομαι την πιο χαρουμενη!!!!!Να παρεις τα πιο ομορφα αποτελεσματα εξετασεων!!Η χοριακη να ειναι στα υψηηηηηηη!!!!Με το καλο ευχομαι!!!!Περιμενουμε με αγωνιααααα!!!Φιλακια πολλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou edwsa aimataki!me listepsan ligo!!!!

33 euro!!!!!!!eleos:angry: :angry: :angry:

alla tespa!na mou figei h agwnia!!!

akoma exw stagones aima!!stin 3h mera!!

an den eimai egkios apla exw kriwsei!

tha mathw mexri tis 4-5 to apogeuma sigoura!!!:silly: :silly: :silly:

exw agwniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:ohmy: :silly:

popo tha skasw!!!!

pantws simera me tsimpaei apo tin deksia pleura!:unsure:

ax olo auto skeftomai!!!!!!!!!

an kai mallon arnitiki tha einai..:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...