Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!


Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια, και σημερα 5 μερα καθυστερησης τιποτα:P !! Να θυμησω ενα τεστ αχνα θετικο και ενα αρνητικο. Η θερμοκρασια μου και σημερα 37, μονο που το στηθος μου αν και πρησμενο δεν με ποναει καθολου. Δεν επρεπε να ποναει?? Και εχει κατι εντονες φλεβες..... Δεν ξερω τι να πιστεψω, να χαιρομαι η'.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA FRAOYLITSA!!!!GNOMH MOY EINAI NA PAS NA KANEIS MIA XORIAKH TH DEYTERA KAI EPEIDI EGO STH UESH SOY DE 8A ANTEXA N APERIMENW 8A EPAIRNA APO TO FARMAKEIO ENA TEST POY EINAI META TH 5 HMERA THS EPAFIS.EINAI POLY EVAIS8HTA.KALH EPITYXIA!!!MAKARI!!!KAI PRIN KANEIS TO TEST MH PIEIS NERO ,8A XALASEI TO APOTELESMA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara22 και παλι πολυ αχνα θετικο, τι να πιστεψω? μαλλον θα μου πειτε και εσεις να παω για χοριακη ε? Δεν θα επρεπε ομως μετα 6 μερες καθυστερηση να δειξει κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελιτσα μου δειχνει αχνο θετικο κι ακομη αναρωτιεσαι;;;;αν εδειχνε και σε μενα εστω και μια σκια θα πετουσα στα ουρανια!εισαι εγκυουλα γι αυτο να προσεχεις και να εισαι ηρεμη.πηγαινε και για μια χωριακουλα να επιβεβαιωθει και με τη βουλα!υχομαι ολα να πανε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα καλημερα και απο μενα.Μην κανεις ασκοπα τεστ.Πανε κανε μια χωριακη για να μαθεις ποσο εισαι..Εγω την τριτη μερα καθυστερησης εκανα μονο χωριακη εξεταση και εδειξε 280...Ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...