Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eίναι + ;;;;; Είναι;;;;


Recommended Posts

Ελένη μου και Νελλη σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! :) Νέλλη κι εσύ με το καλό στο 2ο!!:) Αλλά πείτε μου βρε κορίτσια..είναι θετικό έτσι; Το βλέπετε κι εσείς ε; Όχι μονο εγώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εισαι εγκυοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι τέλεια νέα είναι αυτααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ αντε να πας στο γιατρό να μας πει τα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο !!!!συγκινηθηκα τώρα!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ;;;; ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙ!!! :woohoo:

Μπράβο Φανούλα μου!!!:laugh:

Πολύ χάρηκα όταν είδα ότι αυτό το post το ανέβασες εσύ!!!

Σου εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη γιατί την αξίζεις!!!

Πριμένουμε τιμές χοριακής!!;)

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κορίτσια με ανεβάζετε!!:) Αν το βλέπετε κι εσείς τότε καλά πάμε!!χεχεχε...σας ευχαριστώ πολύ!!:) Λοιπόν πλέον σαν έγκυος και η ευχή μου πιάνει χεχεχε..ευχομαι όλα τα κορίτσια του μάμμυ που προσπαθούν να πετύχουν γρήγορα ένα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα!!:) Να κάνω χοριακή λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ειναι + ; Είναι;;;;; thetiko_test-e1aad6d7405087d3b9b948a7c2b8281c.JPG

Φανούλα μου μόνο αχνό δεν είναι!!!Καραμπινάτο θετικό!!!Μπράβο κοπέλα μου!!Εύχομαι να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!!Με το καλό να έχεις πάντα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις.. και μ'ένα γερό μωράκι!!!Πολύ χάρηκα κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Aχ κορίτσια με ανεβάζετε!!:) Αν το βλέπετε κι εσείς τότε καλά πάμε!!χεχεχε...σας ευχαριστώ πολύ!!:) Λοιπόν πλέον σαν έγκυος και η ευχή μου πιάνει χεχεχε..ευχομαι όλα τα κορίτσια του μάμμυ που προσπαθούν να πετύχουν γρήγορα ένα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα!!:) Να κάνω χοριακή λες;

αχ απο το στομα σου και στου πελαργου τ' αυτιιιιιιι!!!!!! χαχαχαχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε!!! Και από ό,τι άκουσα φόρεσε καινουρια ακουστικά βαρυκοίας γιατι τελευταία δεν άκουγε καλά κι έχανε παραγγελίες!!χεχεεχε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Αντε!!! Και από ό,τι άκουσα φόρεσε καινουρια ακουστικά βαρυκοίας γιατι τελευταία δεν άκουγε καλά κι έχανε παραγγελίες!!χεχεεχε :)

ααααααα..κατι ειχα καταλαβει...λεω δε γινεται δε μπορει να χανει συνεχεια το δρομο του...χαχχα!!!!

αληθεια στο λεω τυρογαριδακι η φωτο του τεστ σου ειναι απιστευτα συγκινητικη...δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι οταν θα δω και εγω το δικο μου (λεμετωρα...χαχαχ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα σε ευχαριστώ πολύ! Αυτό σκεφτόμουν τώρα..πότε θα περάσουν οι μήνες μέχρι την αυχενική να ησυχάσω! Μέχρι τότε δε θα το πω σε κανέναν(εκτός του μάμμυφυσικά!!χεχεχχε)..δε θέλω μετά να εξηγώ πάλι..πως και τι έγινε!

Πάντως εμένα για αχνο μου φάνηκε..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Αλίκη!!Δε λέμε τώρα!!Θα το δεις! Μην είσαι τόσο απαισιοδοξη!! Κι εγώ συγκινήθηκα πάντως...:) αφού πρώτα έπαθα σοκ και δεν μπορουσα να ανασάνω!! Ευχομαι να το νιώσεις κι από το δικό σου..θα πάθεις πλάκα θα δεις!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλαααααα τί νέα είναι αυτά κοριτσάρα μου;;;;;;;;;;;;; Και ακόμη ρωτάς αν είναι αχνός ο σταυρός;;;;; Πλάκα μας κάνεις;;;;;;;; Φαίνεται ολοκάθαρα το πράγμα!!!!!!!!

Άχ ανατρίχιασα τώρα βρε...μακάρι να πάνε όλα καλά και την Δευτέρα πρώτα ο θεός να έχουμε πάρτυ στο Mammyland!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου,είδα το τεστάκι σου και δάκρυσα απο συγκίνηση!Μπράβο κοριτσάκι!Βεβαια δεν καταλαβαίνω γιατί ακόμα αναρωτιέσαι αλλά ποιος σου δίνει σημασία!Ο θεός αποφάσισε να σε κάνει ξανά μανούλα!Ετσι πάντα ευλογημένοι να είστε πάντα και πολυ πολυ ευτυχισμένοι!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ.

Μακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε tirogaridaki, καραθετικότατο είναι!!! Χεχεχεχε, συγχαρητήρια και μη μασάς μία, όλα θα πάνε τέλεια!!

Συγχαρητήριααααααααααααααααααα!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ειναι + ; Είναι;;;;; thetiko_test-e1aad6d7405087d3b9b948a7c2b8281c.JPG

Πλακα μας κανεις;:P

Αυτο ειναι "καραθετικοτατο"!

Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ολα να πανε τελεια αυτη τη φορα! Να σκεφτεσαι ΜΟΝΟ θετικα...;)

Αντε να παιρνουμε κ εμεις σιγα σιγα σειρα για δευτερο νινι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟρίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!:) Τελικά το είδε και ο άντρας μου κι εκείνος συμφώνησε πως είναι θετικό! Εντάξει τώρα ησύχασα!! χεχεχε

Τολμώ να πω όμως ότι έχει αρχίσει και με πιάνει ένα άγχος..΄σα να χαίρομαι άδικα ...αφού κάπου εκεί στη 12 εβδομάδα πάλι θα χάσω τη γη κάτω απ τα πόδια μου..δε θέλω να πονέσω άλλο..φοβάμαι!! Θέλω επιτέλους να κρατήσω και το 2ο παιδακι μου αγκαλιά..δεν θα αντέξω 2η αποτυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ?????????????????

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΒΛΕΠΩ???????

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..

ΘΑ ΔΕΙΣ..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΚΥΛΑΝΕ ΟΜΑΛΑ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

ΚΟρίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!:) Τελικά το είδε και ο άντρας μου κι εκείνος συμφώνησε πως είναι θετικό! Εντάξει τώρα ησύχασα!! χεχεχε

Τολμώ να πω όμως ότι έχει αρχίσει και με πιάνει ένα άγχος..΄σα να χαίρομαι άδικα ...αφού κάπου εκεί στη 12 εβδομάδα πάλι θα χάσω τη γη κάτω απ τα πόδια μου..δε θέλω να πονέσω άλλο..φοβάμαι!! Θέλω επιτέλους να κρατήσω και το 2ο παιδακι μου αγκαλιά..δεν θα αντέξω 2η αποτυχια..

:blink::blink::blink:

Καλέ τι ''ακούω'';:blink:

Γιατι να μην πάνε όλα καλά;Με τον Δημητράκη σου πως πήγανε;:P

Ήταν απλά μια δοκιμασία...Το αγγελάκι σου σου έστειλε πολύ πολύ σύντομα το αδερφάκι του!:silly:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!

Όλα θα πάνε καλά!!!(Όπως λέω και στην υπογραφή μου...;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Κ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣ ΦΑΝΑΡΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΟΥ!ΑΠΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ,ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΕΜΕΝΑ;ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΤΛ;ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΘΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!Ο αντρας σου πως αντεδρασε?Φανταζομαι τη χαρα σας!!Να σκευτεσαι μονο θετικα και ολα θα πανε τελεια!Πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ελενα σε ευχαριστώ πολύ! Αυτό σκεφτόμουν τώρα..πότε θα περάσουν οι μήνες μέχρι την αυχενική να ησυχάσω! Μέχρι τότε δε θα το πω σε κανέναν(εκτός του μάμμυφυσικά!!χεχεχχε)..δε θέλω μετά να εξηγώ πάλι..πως και τι έγινε!

Πάντως εμένα για αχνο μου φάνηκε..:)

χαχαχα δεν θα το πεις πουθενά ε?!!! καλό!!!

μπράβο βρε συγχαρητήρια αυτό είναι ολοφάνερο θετικό!!!!! όλα καλά σου εύχομαι, δεν μπορώ να γράψω περισσότερα γιατί κλαίει η μικρή, νυστάζει!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis μου ...αυτή την αυχενικήη...άχτι την έχω!!!Ζουζου μουυ...ναιιι..θα γίνω ξανά μαμάαα...!!:)

Νέλλη μου έτσι..πιστή οπαδός του Σάκη!!!χαχαχαχααχα....

Βικάκι..ήρθε η ώρα σου να με στηρίξεις χεχε...έλα γιατί αυτό το άγχοςδεν παλεύεται!

Μομ 3..ο άντρας μου χάρηκε πολύ και τώρα με κοροιδεύει που μιλάω στο μάμμυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...