Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ - ΠΟΛΛΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ...


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ γιατί ήξερα πόσο ήθελες ένα μωράκι..Όμως μην απογοητεύεσαι, πάρε το χρόνο σου, ξεπέρασέ το, χαλάρωσε και σύντομα θα δεις ότι θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα μπεμπάκι..Τον καρπό του έρωτά σου με τον αντρούλη σου!!!!

Φιλιά πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

glikia mou lipamai poly!!!!

alla eise tixeri pou exeis enan toso teleio antra dipla sou!!!

na eiste kala!!!!

kai OLA tha erthoun!!!

emeis etsi leme me ton kalo mou!!!

EMEIS NA EIMASTE KALA KAI OLA TA ALLA ERXONTAI!!;)

filia!o Theos na sas exei kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΚΟΣΤ ΜΟΥ!!ΑΥΤΗ Η ΔΕΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΚΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΑΡΧΗΣ -ΟΜΟΡΦΗΣ-ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ...ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΗΚΕΣ ΤΥΧΕΡΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΙΟ ΣΩΜΑ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟΒΑΛΕΙ.ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΕΙΣ..ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ.Η ΕΥΤΥΧΙΑ ...ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΔΥΝΑΤΗ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΟΛΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΨΙΛΟΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΝ ΟΜΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ..ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ(ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ) ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ..ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΜΑΣ ΣΤΙΓΜΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ.. ΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ (ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ)ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ,ΧΑΜΟΓΕΛΑ:P ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ..ΧΑΜΟΓΕΛΑ..:P ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ,ΔΥΝΑΜΗ-:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου! Ειλικρινά στενοχωρήθηκα πολύ! Να είσαι γερή και δυνατή, προσπάθησε να ηρεμήσεις και (πολύ σωστό κατ' εμέ) να το "ξεχάσεις" για λίγο το θέμα.... κάνε τη ζωούλα σου, τις βολτίτσες σου, τα ταξιδάκια σου, να περνάς καλά με τον αντρούλη σου, που είναι το στήριγμα σου και να αφιερώνετε πολύ χρόνο ο ένας στον άλλον.... και θα έρθει το μωράκι, είμαι σίγουρη! Να δοξάζεις το Θεό μας, που σε γλύτωσε από μεγαλύτερη ταλαιπωρία! Να μου προσέχεις, αγάπη μου, καλή σου ανάρρωση! Σε φιλώ και σου στέλνω μία ζεστή αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,τωρα μπηκα και ειδα τα μυνηματακια σας...

χθες ψηναμε μεγαλη παρεα και ολη μερα ημουν απασχολημενη...εγινα και λιωμα,αφηστε τα.ουτε ξερω ποση ρετσινα ηπια,δεν ηθελα να δειξω οτι δεν ειμαι καλα,και εγινα χειροτερα!!!!!!:laugh: ..(δεν το εχουμε πει πουθενα παρα μονο στη μαμα μου)

παρ ολα αυτα ξεχαστηκα αρκετα..

την ειδα αλλιως την κατασταση.αναγκαστικα αυτο επρεπε να κανω.τουλαχιστον μπορω να συλλαβω..αυτο ειναι μεγαλη παρηγορια για μενα γιατι νομιζα οτι μου ειχε αφησει "κουσουρι" η αποξεση και οτι για αυτο δεν πιανω παιδι..τωρα απλα λεω οτι ισως δεν ειναι η ωρα του και οτι θα ερθει καποια στιγμη..στο μελλον..

δεν εχετε ιδεα ποσο με συγκινησατε με το ενδιαφερον σας,σας ευχομαι ολες τα καλυτερα..πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να ειστε ολες καλα,οι μανουλες να χαιρονται τα ζουζουνια :kiss: τους και οι "προσπαθουλες" μου:kiss: γρηγορα να γινουν μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkostaki μου γλυκό τώρα μόλις είδα τί τελικά σου συνέβη. Μην το βάζεις κάτω. Το σημαντικότερο είναι ότι έχεις έναν σύντροφο που είναι πάντα δίπλα σου και περνάτε μαζί και τα δύσκολα. Το μωράκι σας θα έρθει και θα σας κάνει μια ευτυχισμενη οικογενεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλακι μου,ειμαι καλα τωρα,δεν ξερω απο που αντλω ηρεμια,αλλα περιεργως ειμαι πολυ ηρεμη και προς το παρον,θα απεχω απο τις προσπαθειες οι οποιες με εχουν κουρασει αφανταστα....

προς το παρον δε θελω ουτε να προσπαθησω ουτε τιποτα..να ηρεμησω θελω και μακαρι να ερθει εκει που δεν το περιμενω γιατι δε ξερω αν θα εχω το κουραγιο να ξαναμπω στην ιδια διαδικασια ξανα..παιδι θελω,να προσπαθησω για αυτο δε θελω...δε θελω καθε μηνα να περιμενω αποτελεσμα,ουτε να φανταζομαι συμπτματα,ουτε να κανω πως δε με νοιαζει(ενω μεσα μου βραζω),ουτε τιποτα απ ολα αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε τι κριμα.τωρα ομως ξεκουρασου εντελως και μαζεψε ενεργεια για την επομενη προσπαθεια.θα εισαι πιο τυχερη θα δεις.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κοπελάρα μου που είσαι έτσι...

Όσο γι αυτό που λες για τις προσπάθειες...Πραγματικά αν το βγάλεις εντελώς από το μυαλό σου,θα έρθει!ότι πολεμάμε,δυστυχώς μας αποφεύγει.

Είσαι νεότατη,έχεις χρόνο μπροστά σου.Από την καρδιά μου εύχομαι κάποια προσπάθεια να σου φυτρώσει στην κοιλίτσα σποράκι.Να είσαι καλά,και δυνατή πάντοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsaki mu.molis diavasa to post sou.lupamai polu.lupamai para polu.einai krima kai adiko kai se katalavaino apoluta.

eimai sigouri oti to moraki tha erthei suntoma...rixto ligo stin treli...min to skeftesai...asto...sunexise xoris na exeis to mualo sou se auto...tha mu peis..."pws"??????exeis dikio...alla skepsou..exeis apleto xrono..eisai polu nea...mexri tote..kane omorfa pragmata..exeis ton andra sou pu se latreuei..kante pragmata mazi..kanoniste mia ekdromi..kane mia allagi sto spiti sou...pigainte voltitses parea...min skeftesai tipota allo..kai tote tha erthei..xero otan theleis kati polu..to skeftesai sunexeia...alla..prospathise...min kaneis test noritera..arxi olon ton gynaikologwn einai auti...lene an deite poses apovoles ginontai mesa se ena xrono..tha tromaxete..kai kalo einai pou tis perissoteres fores den to xerete...poso dikio exoun..

elpizo na voithisa...na sai kala...na prosexeis....kai sou metafero oli mu tin agapi...kai tin ameristi sumparastasi mu...

se filw..

maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου,δεν μπηκα στο μαμμυ 2 μερες και δεν ειχα δει τα νεα σου...Δεν ξερω τι να σου πω,ειμαι κολλημενη γραφοντας το μηνυμα και...δεν ξερω...τα εχασα...σορρυ.

Θελω νασαι καλα και ευχομαι να το ξεπερασεις οσο πιο γρηγορα γινεται!περασες πολλα αλλα μια καινουρια μερα ξεκινα και θα ξαναρθει αυτο που ποθεις με την ψυχη σου και αυτη τη φορα δεν θα φυγει!σου στελνω ολη μου την αγαπη και ας μην σε ξερω!λυπαμαι πραγματικα!

και κατι ακομη που καιρο ηθελα να σου πω,ετσι για να γελασεις και λιγο,ειστε πολυ ομορφο ζευγαρι και το νινακι σας θαναι το πιο ομορφο ολου του κοσμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ! ειναι πολυ σημαντικο που σε στηριζει ο αντρας σου!(βεβαια και αυτος εχει μια καλλονη διπλα του!!!)

η συμβουλη μου ειναι να κανεις αυτο που νιωθεις...θες να σταματησεις για λιγο καιρο...οτι θες, οτι νιωθεις! πηγαινε ενα ταξιδακι να ξεσκασεις με τον αντρα σου, ή αν δεν μπορειτε σ'ενα ξενοδοχειο, μια εκδρομη, καντε κατι διαφορετικο, να ξεσκασετε απο τη ρουτινα.

αν δεν δουλευεις θα σε συμβουλευα ν'ασχοληθεις με καποια δουλιτσα για να σκοτωνεις τις ωρες σου, να κοινωνικοποιηθεις και κυριως για να πηγαινει το μυαλουδακι σου αλλου!

κανε ενα καινουριο χομπι, πηγαινε σε γυμναστηριο, ξεκινα κατι το καινουριο! και ολα θα πανε καλα!

σιγα-σιγα θα αρχισεις προσπαθειες- ειμαι σιγουρη γιατι καταλαβα την απεραντη αγαπη που εχεις για τα μωρακια! οποτε αξιζει να το προσπαθησεις οταν θα εισαι ετοιμη!

φιλια πολλα και ο Θεος μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή αλκόστ.

Τολμώ να πω ότι σε νιώθω γιατί έσω και γω τον ίδιο πόνο με εσένα.

Εχασα το Σάββατο το μωράκι μου από παλλίνδρομη κύηση στην 6η Εβδομάδα.

Σήμερα το είδα για 1η φορά στον υπερηχογράφο και ηταν νεκρό.

Με τον άντρα μου κλαίμε απαρηγόρητοι από το Σαββατο.

Αυριο θα κάνω απόξεση στο Μητέρα...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλίτσα, και πιστεύω και για τις 2 μας ο χρόνος θα είναι ο καλύτερος γιατρός.

Ευχομαι όλα να μας πάνε καλά... και την επόμενη φορά που θα μιλήσουμε, να είναι για να αναγγείλουμε η μια στην άλλη ότι είναι έγκυος...

κουράγιο καλή μου...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου λυπάμε πολύ!!! Να κρατηθείς σφηκτά δίπλα στον αντρούλη σου και να κοιτάξεις να ηρεμήσεις. Έχεις τις προσευχές μας. Ξεκουράσου και χαλάρωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως παντα ειστε υπεροχες!!!!!!

σας αγαπω πολυ και σας νιωθω οικογενεια μου...δεν υπαρχουν πλεον λογια να σας ευχαριστησω..

σας ευχομαι ολες τις επιθυμιες σας να τις δειτε να πραγματοποιουνται και οτι πιο ομορφο ονειρευτηκατε...γρηγορα να το παθετε!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΛΙΒΕΡΟ :(

Πάρε το χρόνο σου ηρέμησε όσο πιο σύντομα μπορείς και με το καλό να ξαναρχήσεις και πάλι.Την επόμενη φορά ολα θα πάνε τέλεια θα το δείς.

Πάντα να είσαστε έτσι αγαπημένοι και θα έρθει το πολυπόθητο.Σου το έυχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...