Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ - ΠΟΛΛΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ...


Recommended Posts

φανουλα μου σε ευχαριστω παρα πολυ,εχεις δικιο...και συγχαρητηρια για την νεα εγκυμοσυνη!!μεσα στην μαυριλα μου,χαρηκα παρα πολυ που ο Θεουλης σου εστειλε πισω το αγγελουδακι σου!!και αυτη τη φορα θα ειναι γερο και δυνατο,να εισαι σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυπάμαι κι εγώ πολύ...

Ίσως να κάνεις καλά που θες να σταματήσεις τις προσπάθειες για λίγο καιρό. Έτσι θα το βγάλεις απ' το μυαλό σου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο, αυτό το περίμενε κάθε μήνα...

Κουράγιο... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου, είναι σίγουρο πως θα γίνεις μανούλα με υγιέστατο παιδί. Έχεις όλες τις προϋποθέσεις και επιπλέον έχεις και την αγάπη του άντρα σου.

Περίμενε να περάσεις λίγος χρόνος (όσος σου χρειάζεται), να αποφορτιστείς από το ατυχές περιστατικό και μετά όλα θα γίνουν. Υπάρχουν τόσες και τόσες περιπτώσεις γυναικών με πολλαπλά προβλήματα που τελικά γεννήσανε! Α, και μην ξεχνάς πως ο γιατρός σου είναι θετικότατος. Αυτό κάτι σημαίνει

Καλή δύναμη και αισιοδοξία!!! Η ζωή είναι μπροστά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα σταματησω σιγουρα...δεν μπορω αλλο..ας περασει κανενα εξαμηνο και μετα(αν αντεξω)..κουραστηκα..

σας ευχαριστω ξανα ολες για τη συμπαρασταση,πρεπει να σας αφησω,παω να κανω ενα μπανακι,και να ετοιμαστω,θα παμε για φαγητο..φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν ειχες κανει το τεστ,δε θα το καταλαβαινες,σωστα;;;για μενα δεν ηταν καν αποβολη αφου η περιοδος ηρθε κανονικα στην ωρα της.Δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι γιατροι λενε να κανουμε τεστ μετα απο μια βδομαδα καθυστερηση,πρεπει να εγκατασταθει για τα καλα το σπορακι και μετα να μπουμε στη διαδικασια να το διαγνωσουμε με καποιο τροπο.

Λοιπον μη το βαζεις κατω,κανε μια αναπαυλα που τοσο χρειαζεσαι και μετα παλι στην προσπαθεια αλλά χαλαρα.

εγω ειπα στον εαυτο μου πως ποτε στη ζωη μου δεν εκανα ελευθερα σεξ γιατι λοιπον να μη το απολαυσω οταν ερθει ο αντρούλης μου κι ας ερθει το μωράκι όποτε θέλει.

Ελα θα τα καταφερεις,μην παρατας ποτε αυτό που επιθυμεί η καρδούλα σου.Είμαστε εδώ ολες κοντα σου οπως κι εσυ για μας.

ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως θα ήταν καλύτερα να μη το είχες μάθει ποτέ.... Είστε τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλον. Σκέψου ότι μετά την μπόρα εμφανίζεται το ουράνιο τόξο. Θα έρθει το μωράκι σας. Θα γίνετε οικογένεια. Θα συμβεί με έναν όμορφο τρόπο που θα σε κάνει να ξεχάσεις όσα πέρασες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ :(

Ναι,συμφωνώ!Σταματήστε τις προσπάθειες για όσο καιρό χρειαστεί κάντε τα ταξιδάκια σας,διοασκεδάστε και προσπάθησε να το βγάλεις απο το μυαλό σου...Να ηρεμήσεις :)

Εξάλλου ακόμα είστε πολύ πολύ νέοι,δεν χρειάζεται να βιαστείτε.Απολαύστε την ελευθερία σας και κάντε έρωτα για εσάς και όχι για μια πιθανή εγκυμοσύνη

Όλα θα πάνε καλά!!!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopela mou lupamai para polu,

Nwris h arga to na xaneis ena mwro einai polu epipono. Dose xrono sto swma sou kai kurios sthn kardia sou na anarwsei kai ksanaprospathiste opote niwthete kai oi duo etoimoi.

Eimaste oles edw oti xreiasteis steile munhma

Polles polles agkalies

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκοστάκι μου γλυκό μην στενοχωριέσαι! Όσο γίνεται βέβαια!! Σου εύχομαι πολύ σύντομα ένα νέο σποράκι να βρεθεί στην κοιλίτσα σου και να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου πραγματικα λυπαμαι για αυτο που περασες ...Εισαι ομως πολυ δυνατη κοπελα και βλεπω πως ηδη αξιολογεις τη κατασταση σωστα και βλεπεις το ποτηρι μισογεμματο και οχι μισοαδειο...Το καλυτερο που εχεις να σκεφτεις ειναι πως ο Θεουλης σε προφυλαξε απο κατι για να συμβει αυτο που εγινε...Προχωρα μπροστα με τον αντρουλη σου και το νινακι θα βρει το δρομο του ...Πολλα φιλακια και καλη αναρρωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, λυπάμαι πολύ γι'αυτό που περνάς.. ξέρω ακριβώς πως είναι, όπως και πολλά άλλα κορίτσια που'χουμε ζήσει παρόμοιες καταστάσεις.

Εγώ θα σε συμβούλευα να κάνεις κάποιες εξετάσεις. Όχι αμέσως, πάρε το χρόνο σου... αλλά να κάνεις. Μη ρισκάρεις νέες περιπέτειες.

Είναι τόσα τα πράγματα που συμβαίνουν μέσα μας και που μπορεί να μπλοκάρουν τον οργανισμό μας και τις εγκυμοσύνες μας.. Και συνήθως τα περισσότερα από αυτά είναι απλά στην αντιμετώπισή τους. Αλλά δεν τα γνωρίζουμε εκ των προτέρων και γι'αυτό ταλαιπωρούμαστε.

Στα λέω αυτά γιατί έχω και προσωπική εμπειρία και εμπειρίες από κολλητές μου φίλες. Π.χ. εγώ αν είχα κάνει εξετάσεις από την πρώτη αποβολή, πολύ πιθανό να'χα γλιτώσει την παλίνδρομη μετά και να'χα τώρα το μωρό μου αγκαλιά. Αλλά... δεν... γι'αυτό και λέω εξετάσεις, και πάλι εξετάσεις. Κι ας βγούνε όλες καλές, κι ας τις έχεις κάνει "τζάμπα". Καλύτερα να ξέρεις...

Ό,τι θέλεις από πληροφορίες, με ρωτάς με π.μ. όποτε θέλεις. Εδώ είμαι για ό,τι χρειαστείς.

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά.. με πολλή αγάπη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου alkost!!!Αυτο που εχεις δλδ τον αντρουλη σου στο πλευρο σου, που ειναι τοσο καλος,ειναι το σημαντικοτερο για την δημιουργια μιας πραγματικα ευτυχισμενης οικογενειας!!!Εισαι πραγματικα τυχερη!Η αγαπη σας θα ειναι η δυναμη σας παντα!Ολα θα πανε καλα κοπελα μου!!!Πες πως δεν το καταλαβες...πες πως ηταν κρυωμα!Ξερω ειναι δυσκολο μα παρε το χρονο σου ηρεμησε και οπως ειπε πολυ καλα η Ρουλα μας να κανεις εξετασεις κοπελιτσα μου,ειναι σημαντικο γιατι μπορει να ειναι κατι απλο και να ταλαιπωρεις τον εαυτο σου αδικα.Ευχομαι οτι καλυτερο!Θα δεις που η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη!Γρηγορα να περασει ο καιρος να αισθανθεις καλυτερα πιο δυνατη και αισιοδοξη!!!Γιατι νινακια ερχονται μπορουν να ρθουν!!!

Σε φιλω και σου δινω και μια τεραστια ζεστη αγκαλια λεγοντας σου οτι ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μην το βάζεις κάτω!Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.Να δεις που σε λίγο καιρό θα είμαστε εδώ και θα συζητάμε ευχάριστα νέα!Να προσέχεις τον εαυτό σου, να ξεκουραστείς και την επόμενη φορά που θα έχεις νινάκι να το πάρεις λίγο πιο χαλαρά κι ευχάριστα και να το ευχαριστηθείς!Εμείς θα είμαστε εδώ ό,τι κι αν χρειαστείς!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολλθ για ολα αυτα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ο θεοσ θα στο στειλει το πολυποθητο νινι οταν ερθει η ωρα αλλωστε σου το χρωσταει προσ το παρον ξεκουρασου και παρε δυναμη απο αυτουσ που σαγαπανε .να ξερεισ σε σκεφτομασται:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ...

δεν ξέρω τι λόγια να σου πω για να σε παρηγορήσω, θα σου πώ μόνο οτι καλύτερα που έγινε νωρίς..

σου εύχομαι την επόμενη φορά όλα να πάνε καλύτερα!και θέλω να σου πω οτι είσαι τυχερή που έχεις ένα τόσο καλό παιδί δίλπα σου!

φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου λυπαμαι πολυ για ολο αυτο....μην τα παρατας...και θα δεις που θα σου ερθει εκει που δεν το περιμενεις,,,και θα κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου...φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ:blink: ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ(ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ)ΑΜΕΣΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ.ΗΛΠΙΖΑ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα δεν υπάρχουν λόγια! Ηλικρινά! :(

Χαίρομαι όμως πάρα πολύ για την αγάπη και την τρυφερότητα του άντρα σου! Πραγματικά να τον χαίρεσαι!!!! Σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκόστ μου ..πάντα σε παρακολουθώ αλλα επειδή πάντα βιαστικά μπάινω , δεν απαντώ...!αν και ξερω όλα οσα σου έχουν συμβεί!!!!!!

Δε σχολιάζω αυτο που συνέβη (που είναι λυπηρό) γιατι δεν είμαι καθόλου καλή σε αυτά ..και απλά θα πω και εγώ...να κάτσεις να ξεκουραστείς ψυχικά απο αυτο το κομμάτι της ζωής σου..κάνε άλλα πράγματα..γιατι αρκετά σου εχουν συμβεί...

Είσαι πολύ νέα για τόσο αγχος...θα γίνεις μανούλα δεν υπάρχει καμια αμφιβολία!

Εύχομαι ποτέ ξανά άλλη ατυχία!και πάντα αγαπημενοι με τον αντρούλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησε να ξεκουραστείς,και να βγάλεις εντελώς από το μυαλό σου αυτήν σου την εμπειρία...Πρόσεχε τον εαυτό σου,καλή μου.

Την επόμενη φορά εύχομαι πραγματικά να είσαι πιο τυχερή...Στο χρωστάει ο Θεός!Θα στο δώσει!

Λυπάμαι ειλικρινά πολύ.Να είσαι καλά εύχομαι,κι εσύ κι ο άντρας σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...