Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ - ΠΟΛΛΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ...


Recommended Posts

Αλεξάνδρα μου, μακάρι να είναι όλα καλά και να έχεις μπεμπάκι! Ελπίζω να έχεις ήδη μιλήσει με το γιατρό σου και να σε έχει ηρεμήσει κάπως! Περαστικοί οι πόνοι κι εύχομαι να τους ξεχάσεις γρήγορα! Θα περιμένουμε νέα σου κι είμαι σίγουρη, πως ο Θεός που ξέρει πόσο πολύ θέλεις ένα μωράκι.... να σε βοηθήσει, ναι? Φιλάκια και να προσέχεις! Όλα καλά θα πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να εισαι καλα και γενικα ολα να πηγαν καλα!

ελπιζω να "απουσιαζεις" απο το μαμμυ για ...."καλο"!!!

μακαρι να μας πεις τα ευχαριστα!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου κοριτσακι μολις διαβασα τα νεακια σου που απ τη μια μου εδωσαν μεγαλη χαρα και απο την αλλη με ενησυχησαν κιολας.ευχομαι απο την καρδια μου πλεον να ειναι μονο χαρουμενα και να εισαι ευτυχισμενη αυτη τη στιγμη!οποτε μπορεσεις περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κοιμηθηκα και ξυπνησα με το μυαλο στη φιλεναδα μασ κανενα νεο ακομα΄; περιμενω με αγωνια μακαρη να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο μια ευχη

............

ΜΑΚΑΡΙ ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΝΕΟ ΘΕΜΑ .....

ΝΑΙ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ Ε Γ Κ Υ Ο Σ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!

η αλήθεια είναι οτι από εχθές την έχω και εγώ συνέχεια στο μυαλό μου..τι να έγινε άραγε;έχει καμία επικοινωνία μαζί της;;

εύχομαι να πήγαν όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΗΓΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ?ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΙΚΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΞΣ ΩΣΟΥΝ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΞΑΠΛΑ.....ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ...ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΕΙ.....ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΗΔΗ.?ΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΝΕΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ....ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια συγνωμη που δεν ενημερωσα νωριτερα....

περασα μια απαισια νυχτα και δεν ειχα κουραγιο...αυτο που φοβομασταν..αποβολη..

τελικα ο γιατρος μου ανοιξε το ιατρειο του μονο για να με δει..μολις εβαλε τον υπερηχο εγινε πλημμυρα,αυτη τη φορα κοκκινο αιμα..ημουν γυρω στις 5 εβδομαδες,δε θα χρειαστω αποξεση γιατι σχεδον καθαρισε και απο οτι καταλαβε θα καθαρισει πληρως μονο του,θα παω σε 2 μερες να με ξαναδει για επιβεβαιωση...μετα ελεγε κατι παρηγορητικο αλλα τα υπολοιπα δεν τα ακουγα..σαν να ειχα υπνωτιστει..τον υπερηχο δεν τον κοιταξα ουτε μια στιγμη..αυτο που κοιτουσα ολη την ωρα ηταν τα θλιμενα,ολο αγωνια ματακια του κωστα..σας εχω πει οτι εχει τα πιο ομορφα ματια στον κοσμο??

κοριτσια δεν ξερω τι να πω..την προηγουμενη φορα τα ειχα δει τα μωρα μου..ημουν 10 εβδομαδων αλλα λογω του οτι το ενα μωρακι ειχε βραδυκαρδια,πηγαινα καθε βδομαδα και τα παρακολουθουσαμε.τα ειχα δει αρκετες φορες και ειχα συνηθησει την ιδεα.ειχα τους υπερηχους συνεχεια μαζι μου,οπου και να πηγαινα και το βραδυ τους μιλουσα γιατι ο κωστακης ελειπε στο στρατο..μου εκαναν παρεα..και μετα χαθηκαν

τωρα δεν προλαβα α συνειδητοποιησω τιποτα,αλλα για καποιο λογο με πονεσε περσσοτερο..ισως γιατι μετα απο τοσες απογοητευσεις,το πετυχα κι εφυγε μεσα απο τα χερια μου παλι...δεν μπορω να το διαννοηθω!!το πετυχα μετα απο τοσο καιρο και το εχασα!!αν δεν ειχα κανει τεστ μπορει και να μην εδινα σημασια..θα ελεγα οτι ειναι κρυωμα..

κοριτσια μου το μονο που με παρηγορει ειναι οτι εχω τον αντρουλη μου..ειναι ο πιο υπεροχος που θα μπορουσα να εχω..ολη νυχτα δε με αφησε απο την αγκαλια του..τελικα καταφερα να κοιμηθω γυρω στις 3 και ξυπνησα τωρα..σας φιλω και ευχαριστω για ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΤΡΕΧΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ....ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΠΟΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .....ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alcostaki μου λυπαμαι πραγματικα αλλα μαλλον δεν ειναι και αυτο που χειαζεται να ακουσεις...

να ξερεις οτι ολες εδω μεσα ειμαστε διπλα σου ,σε νιωθουμε και ευχομαστε γρηγορα τ ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα!

ειναι πολυ σημαντικο που εχεις ενα τοσο καλο αντρα που σου στεκεται και ειστε ο ενας για τον αλλον! να ειστε παντα ετσι και οταν θα ερθει και το μωρακι σας με το καλο θα ειστε η πιο ομορφη οικογενεια!!!

υπομονη καλη μου και καλη αναρρωση!

σου στελνω μια πολυ ζεστη αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δ θα σου πω λυπαμαι πολυ (αυτο το ξερεις ειδη)

θα σου πω ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΔΥΝΑΤΑ

τωρα πια ξερεις πως μπορεις να συλλαβεις......κ δ εχεις κανενα

απολυτως προβλημα......

ΛΟΙΠΟΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΩς ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΤΣΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ????????

ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΑΝΩ......

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ 2 ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ που ειστε διπλα μου...ευχομαι καμια κοπελα ποτε ξανα να μην το περασει αυτο..ποτε ξανα..

γιατι να συμβει αυτο???κι αυτο τυχαιο γεγονος οπως και το αλλο???δεν ξερω,δεν εχω δυναμη ουτε εξετασεις να κανω,ουτε να το παλεψω αλλο..ο γιατρος μου μου ειπε οτι μπορω αμεσως να ξαναπροσπαθησω..αλλα δε θελω ουτε καν να ξαναμπω σε αυτην την διαδικασια,να περιμενω καθε μηνα το αποτελεσμα..θα σταματησω για λιγο καιρο,θα προσεχουμε για να μην εχω συνεχεια στο μυαλο μου οτι μπορει να εμεινα εγκυος..καλυτερα να ειμαι εντελως σιγουρη οτι δεν υπαρχει περιπτωση..θα ασχοληθω με κατι αλλο..

τουλαχιστον ας το δω και θετικα..ειχα αιμα οταν εκανα τεστ και ημουν προετοιμασμενη οτι κατι δεν παει καλα..αν δεν ειχα καθολου και εκανα τεστ και εβγαινε θετικο,και αρχζε μετα απο ωρες η μερες η αιμοραγια???ο Θεος με φυλαξε,πραγματικα..θα τρελαινομουν..θα ετρεχα να το πω σε σας,στη μαμα μου,στον αντρα μου,παντου..θα ημουν τοσο ευτυχισμενη και μετα θα γκρεμοτσακιζομουν...καλυτερα που εγινε ετσι(τελος παντων,ας τα λεμε καλυτερα)

απλα πιστευα οτι αν ποτε ξαναεβλεπα θετικο,αυτο ηταν..θα πηγαιναν ολα καλα..θα γινομουν μανουλα..το θεμα μου ηταν να κατσει..αλλα τελικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο..ολα μπορουν να συμβουν,ξανα και ξανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο και στους δυο σας...και λυπάμαι πολύ !!! Κριμα κριμα!

Τι να λεμε τωρα....

Παντως μες στην ατυχία είσαι τυχερη που εχεις και τετοιο διαμαντι διπλα σου!!!

Να ειστε γεροι και δυνατοι και ο Θεος βοηθος σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκόστ στενοχωρήθηκα πολύ...δεν περίμενα μια τέτοια κατάληξη!! έχει πολλά θετικά η υπόθεση ακόμη και μέσα στην ασχήμια της. Τουλάχιστον έγινε νωρίς και δεν δέθηκες τόσο με αυτο. Μην χάνεις τις ελπίδες σου. Ήταν μια αποτυχημένη εγκυμοσύνη από τις χιλιάδες για να μην πω εκατυμμύρια!Το ξέρεις κι εσύ , ότι πολλες κοπέλες δεν παίρνουν χαμπάρι ότι είναι έγκυες και η αποβολή γίνεται κανονικά κι εκείνες νομίζουν ότι έχουν λίγο πιο βαριά περίοδο. Δε σημαίνει τίποτα! Απολύτως τίποτα! Θα δεις ότι την επόμενη φορά ολα θα πάνε καλά! Η πρώτη εγκυμοσύνη δεν ήταν αποβολή! Τα μωράκια είχαν πρόβλημα. Η μήτρα σου μια χαρά τα δεχόταν! Τώρα έτυχε να πηγαίνει κάτι άλλο καλά. Κάνε αυτό που λες. Αφησε το στην άκρη! Ασχολησου με κάτι άλλο, τη δουλειά σου , καινουριο χόμπι κτλ..κτλ.. Ευχομαι να σου έρθει σύντομα εκεί που δεν το περιμένεις!!!Φιλάκια κορίτσι..σήκω και προχώρα γερά με τσαμπουκά στη ζωή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...