Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΠΙ..ΖΩ ΑΚΟΜΑ!


Recommended Posts

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΛΠΙ ΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ..ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ..

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΕΤΕ...

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΤΕ..

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙ ΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ..

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΛ ΠΙΖΟΥΜΕ..ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ..ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΜΕ..ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ..ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ...ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΝΑ ΕΛ ΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ..

( ΜΠΟΡΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!

Ετσι να ξορκίσουμε το κακό!!!! Ολες μαζί....

Το οφείλουμε στους εαυτούς μας, στα χαμένα παιδάκια μας, στους ανθρώπους που μας αγαπάνε και τους αγαπάμε....

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! Και με την βοήθεια της ΠΑΝΑΓΙΑΣ (της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΜΑΝΑΣ) ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Κορίτσια σας λατρεύω!

WENDY σε κάνω μία τεράστια αγκαλιά, το νιώθεις κούκλα μου; Θα τ' ακούσουμε το "μαμά".......Θα τ' ακούσουμε και δεν θα το χορταίνουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΝΙΩΘΩ!

ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...

ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΣΑΝ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΑ ΔΥΝΑΜΗ...ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ..ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ...

ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΗ...ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!

ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ...ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

ΟΤΙ ΣΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΤΕ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Wendy μου!!! Έτσι σε θέλω!!!!

Κορίτσια, έτσι μας θέλω όλες! Μια μεγάλη αγκαλιά όλες μαζί...

Μια σφιχτή γροθιά με πείσμα... και δε μασάμε πουθενά! Τίποτα δε μας σταματά!

Θα τ'ακούσουμε το "μαμά".. με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, θα το ακούσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....WENDY μου ό,τι καλύτερο έχω ακούσει εδώ και πολλές μέρες, μου το φύλαγες για το τέλος έτσι;.....Πάρε και ένα καρμάκι!

Να ξέρεις ότι η αγκαλιά μου και τα αυτιά μου θα ναι πάντα ανοιχτά...

Είμαστε ΕΔΩ!!! ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!! ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!!!

Ετσι κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλαρα παιδια..μη μας γινει εμμονη να κανουμε παιδι.

Ας απολαυσουμε και τη ζωη μας οσο θα ειναι χωρις ευθυνες.. προσωπικα του δινω και καταλαβαινει απολαμβανω να τεμπελιαζω οοσο μπορω περισσοτερο..αν ειχα και λεφτα θα γυρνουσα μπαροτσαρκα ολη τη νυχτα

B) wendy χαιρομαι που παιρνεις τα πανω σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ WENDY!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ.ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irene ΜΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΔΩΡΟ! ΕΕΕΕΕ ΠΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ????????????????????????

ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΕΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ .....

APIS ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ Η ΜΠΑΡΟΤΣΑΡΚΑ ΣΑΒΟ/κο ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ....ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΑ ΜΟΥ ...ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΕΣΩ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Ε?

ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΣΩ ..ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΜΠΡΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμάκι πήρες κι από μένα Wendy μου! ;):)

Κορίτσια, αν είσαστε στην Αθήνα, γιατί δεν έρχεστε στη συνάντηση της Κυριακής;;; Να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά;; Εεε;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ CRAZY MOY ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΣΟΤ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΙRENE ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ UP!

θΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ,ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εχω τοση αναγκη απο αισιοδοξια!!! :)

Μπραβο κοριτσια ετσι δυνατα να φωναξουμε ολες μαζι οτι ολα θα πανε καλα!!!Ναι και η κοιλιτσα θα φουσκωσει και το μανουλα θα ακουσουμε!!!Ας βοηθησουμε με την αγαπη και την ηρεμια μας το νινακι μας να προσγειωθει στην κοιλιτσα μας :laugh:

Ισως αυτη η υπομονη και η λαχταρα να ερθει μας κανει να το θελουμε ακομα πιο πολυ και να το σκεφτομαστε πιο πολυ αλλα να ειστε σιγουρες οτι θα ερθει!!!

Η Παναγια δεν εγκαταλειπει ποτε κανεναν απλα ολοι οι ανθρωποι δεν προσπαθουμε για ολα το ιδιο!Αλλα πραγματα που στην ζωη μου ηρθανε τοσο ευκολα αλλοι παλεψαν πιο σκληρα κλπ!Οποτε χαμογελω και λεω δεν πειραζει λιγο ακομα και να το ερχεται!!! :)

Αλλα δεν πειραζει,καμια φορα παρηγορω τον εαυτο μου λεγοντας οτι ετσι ισως ειναι καλυτερα για να εκτιμησεις αυτο το θειο δωρο και να το υποδεχτεις οσο πιο σωστα γινεται....εκμεταλευομαι το χρονο και την ελευθερια επαφων με τον αντρουλη μου μεχρι να ξεμυτισει!:)

Δεν λεω καλη επιτυχια αλλα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!Να εχουμε υγιεα και συντομα η οικογενεια μας θα γεμισει φωνουλες παιδικες :laugh: αχ μακαρι!!!!!

Φιλακια και αγκαλιτσες σε ολες!!Μη μου ανησυχειτε!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY ευχαριστώ για το καρμάκι...

Αν είναι μαζί με το καρμάκι να σου ανεβαίνει η διάθεση να σου δίνω ένα κάθε πρωί!!!!

Μιάς και σιγά σιγά μεταμορφώνεσαι σε πεταλούδα, νομίζω ότι θα ήταν καλή ιδέα να αλλάξεις και την φωτό σου...όμορφη η πριγκήπισσα δεν λέω αλλά μου φαίνεται λίγο θλιμμένη και νομίζω ότι δεν σου ταιριάζει πια...εεεεεε τι λές;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ IRENE ΜΟΥ ΤΑΛΑΝΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΩΤΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗ ΘΛΙΨΗ ΚΙ ΑΛΛΩΤΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ..ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΟΝΑΩ ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΚΑΜΠΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ! ΘΑ ΓΙΝΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΕΙΜΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ ,ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ..Η ΠΛΗΓΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΚΟΜΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η CRAZY ME ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY, ο.κ. θα το αλλάξεις όποτε αισθανθείς έτοιμη... Θα φροντίσεις όμως αυτό να γίνει σύντομα!

Φρόντισε να περάσεις πολύ καλά το Σ-Κ με τον αντρούλη σου...Κ εγώ Δευτέρα πρωί θα σε αναζητήσω από εδώ... από αυτό το θέμα... και όποτε ενδιάμεσα χάσεις το κουράγιο σου, θα θυμηθείς τον τίτλο του θέματός σου...του σημερινού θέματός σου...εννοώ!

Ολα θα πάνε καλά κούκλα μου! Προχώρα μπροστά, εεεε δεν λέω που και που θα ρίχνεις και καμμιά ματιά πίσω αλλά τα βήματά σου πάντα θα σε πηγαίνουν μπροστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ζωή είναι τόσο μικρή αλλά με τόσες πολλές εναλλαγές χαράς και λύπης! Γεμάτη δοκιμασίες που καλούμαστε απλά να αντιμετωπίσουμε και να συνεχίσουμε πιο κάτω. Πιστεύω πως στη ζωή μας είμαστε κυρίως θεατές και λιγότερο πρωταγωνιστές, τουλάχιστον στα πιό "μεγάλα" που μας συμβαίνουν. Ο Θεούλης όμως δεν μας εγκαταλείπει ποτέ και πάντοτε μετά από μία θύελλα βγαίνει το ουράνιο τόξο, Εκείνος το στέλνει! Πίστη και δύναμη χρειάζεται η ζωή και όλα θα πάνε καλά, για όλους μας!

Σας φιλώ όλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ..

ΕΛΠΙ ΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΕΓΩ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΩ ΕΝΑ ΗΠΙΟ ΚΡΥΟΛΟΓΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ,ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑ..Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ..ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΥΠΗ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΑΞΙΑ ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ..ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ..ΑΝΤΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΕΧΩ ΕΔΩ.. ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ..Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο το θεματάκι σου, φίλη WENDY! Μαζί σου κι εγώ, ελπίζω.... να είσαι καλά κορίτσι μου και γρήγορα να γίνεις μανουλίτσα! Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ PIPITSAZOUZOUNA...ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ???????

ΛΟΙΠΟΝ...ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΞΑΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές θετικές σκέψεις

κ γλυκά φιλιά, από μένα,

για να σας ευχηθώ: καλή εβδομάδα!!!!!!!!!

Μην σταματήσετε να χαμογελατε κορίτσια μου,

θα τα καταφέρετε...... ΌΛΕΣ!!! ...από πείρα σας το λέω!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο Θεος μαζί σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι μου!!!!Καθε φορα που σε συνανταω σε θεμα συγκινουμε γιατι θυμαμαι το πρωτο θεματακι σου που σου ειχα γραψει!!!Σ ευχαριστουμε πολυ για τις σκεψεις σου και τα λογακια σου!Ανυπομονω να σε συναντησω και σε ενα δικο μου θεματακι που θα λεει για το δικο μου γοργονακι!Καλη εβδομαδα και σε σενα καλη μου!!!Να σαι καλα!

Εμεις εδω στον αγωνα για το θαυματακι!!!Φιλακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...