Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ....ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΥΞΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΕΡΑ!

ΙΣΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙς ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΑΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ.ΕΥΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΥΝΗΛΘΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ! (ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ)

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕ Η ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ 8ΗΜΕΡΗ ΜΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΑ Η ΟΠΟΙΑ ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ.

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΟΝ? ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΕΜΠΤΗ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΚΥΡΙΑΚΗ??????ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ...ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ{ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ}ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ{ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ}ΚΑΤΑ ΔΙΣΤΗΜΑΤΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΑΛΟΙΦΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MARIANT

DYSTYXOS DNE EIMAI KALYTERA KAI AVRIO MALISTA THA PAO SE ALLERGIOLOGO NA ME DEI. POIA ALOIFH PERNEIS? 9THA TON RTHOS VEVEA KAI GO APLA GIA NA KSERO).EGO GIA 8 MERES THA PERNO KORTIZONH MAZI ME ANTISTAMINIKA...ALLA DNE EXO IDEA AN EXOUN PARENERGEIES META THN PAYSH XRHSHS TOYS KAI GIA POSO DIASTHMA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Είμαι 32 χρονών και έχω ιστορικό χρόνιας ιδιοπαθούς κνίδωσης από πενταετίας. Υποβλήθηκα σε λεπτομερή έλεγχο με τη βοήθεια αλλεργιολόγου για την εύρεση της αιτίας της κνίδωσης, χωρίς όμως αποτέλεσμα. Η αντιμετώπιση των συμπτωμάτων γίνεται με αντισταμινικά σε σχεδόν καθημερινή βάση. Θα ήθελα να μείνω έγκυος αλλά με προβληματίζει η χρήση των αντισταμινικών κυρίως στο διάστημα που θα μεσολαβήσει από τη σύλληψη έως τη διάγνωση της κύησης. Η λήψη τους στην αρχόμενη κύηση μπορεί να είμαι αιτία αναγκαστικής άμβλωσης; Τι μου προτείνετε εναλλακτικά;"

Όπως μας εξηγεί ο Στέφανος Χάνδακας MD MBA PHD, Μαιευτήρας-Χειρουργός-Γυναικολόγος, Λέκτορας Ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών και επιστημονικός συνεργάτης του νοσοκομείου ΙΑΣΩ, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Αρκετά αντισταμινικα δεν επηρεάζουν την κύηση. Συμβουλευτείτε τον γιατρό σας για εναλλακτικές λύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

KALHMERA MARIANT

DYSTYXOS DNE EIMAI KALYTERA KAI AVRIO MALISTA THA PAO SE ALLERGIOLOGO NA ME DEI. POIA ALOIFH PERNEIS? 9THA TON RTHOS VEVEA KAI GO APLA GIA NA KSERO).EGO GIA 8 MERES THA PERNO KORTIZONH MAZI ME ANTISTAMINIKA...ALLA DNE EXO IDEA AN EXOUN PARENERGEIES META THN PAYSH XRHSHS TOYS KAI GIA POSO DIASTHMA...

ALISE Η ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΕΙΝΑΙ Η CELESTODERM-V KAI TA XAΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΙΡΤΕΚ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ,ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ:ΕΞΑΡΧΗΣ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ,ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΕΓΒΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΥΛΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΑΛΑΜΙ-ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΠΑΧΑΡΙΚΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΒΓΑΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΣΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΧΑΠΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΠΙΡΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙ

ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΗΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΠΙ?ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ?

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

"Είμαι 32 χρονών και έχω ιστορικό χρόνιας ιδιοπαθούς κνίδωσης από πενταετίας. Υποβλήθηκα σε λεπτομερή έλεγχο με τη βοήθεια αλλεργιολόγου για την εύρεση της αιτίας της κνίδωσης, χωρίς όμως αποτέλεσμα. Η αντιμετώπιση των συμπτωμάτων γίνεται με αντισταμινικά σε σχεδόν καθημερινή βάση. Θα ήθελα να μείνω έγκυος αλλά με προβληματίζει η χρήση των αντισταμινικών κυρίως στο διάστημα που θα μεσολαβήσει από τη σύλληψη έως τη διάγνωση της κύησης. Η λήψη τους στην αρχόμενη κύηση μπορεί να είμαι αιτία αναγκαστικής άμβλωσης; Τι μου προτείνετε εναλλακτικά;"

Όπως μας εξηγεί ο Στέφανος Χάνδακας MD MBA PHD, Μαιευτήρας-Χειρουργός-Γυναικολόγος, Λέκτορας Ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών και επιστημονικός συνεργάτης του νοσοκομείου ΙΑΣΩ, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Αρκετά αντισταμινικα δεν επηρεάζουν την κύηση. Συμβουλευτείτε τον γιατρό σας για εναλλακτικές λύσεις.

apis μου σε ευχαριστω πααααρα πολυ για τη δημοσιευση!!!!!!!!!!!

ακομη το γυναικολογο μου δεν τον εχω παρει τηλεφωνο αλλα με τη φαρμακοποιο που το συζητησα με καθησυχασε και μαλιστα μου ειπε οτι στισ γυναικεσ που κανουν εξωσωματικη δινουν και κορτιζονη...οποτε πολυ πιθανο να μη δημιοργει καποια επιπλοκη στο εμβρυο..τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

alice1979 έγραψε:

ALISE Η ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΕΙΝΑΙ Η CELESTODERM-V KAI TA XAΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΙΡΤΕΚ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ,ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ:ΕΞΑΡΧΗΣ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ,ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΕΓΒΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΥΛΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΑΛΑΜΙ-ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΠΑΧΑΡΙΚΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΒΓΑΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΣΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΧΑΠΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΠΙΡΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙ

ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΗΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΠΙ?ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ?

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ:kiss:[/quote:5tillxgp]

ΜΑΡΙΑΝΤ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΖΥΡΤΕΚ ΚΑΙ PREZOLON (ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ).ΝΑ ΔΩ ΑΡΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ...ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΚΑΘΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΤΣΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ...ΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ Η ΜΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΣΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ .

ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ -ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΙ ΣΥΛΛΗΨΗ!!!!!

ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΣΠΟΡΑΚΙ?????????

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΤΙ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟΒΟΛΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...