Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΕΙΙΙΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ....


Recommended Posts

ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥΡΛΑΘΩ ΤΕΛΕΙΟΣ....ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ....

ΠΟΠΟ ΣΑΣ ΜΟΥΡΛΑΝΑ....Ο ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΡΒΕΛΙΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ :P :P

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ Η ΤΑ ΧΑΣΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Ρουμπελα μου να ναι σημαδι και να πιασει το σπορακι μεσα στην κοιλιτσα σου κι ας ειναι οτι να ναι!Καμια φορα το παθαινω κι εγω αυτο,δηλαδη βλεπω κατι και λεω θα γινει και σε μενα αυτο και βγαινει!Ευχομαι να ναι πραγματικα σημαδι!Σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες βρε κοριτσάκι μου>? Να ήτανε σημαδιακό? Μακάρι.... ειλικρινά στο εύχομαι ολόψυχα! Έτσι πάντως να σκέφτεσαι.... πως όλα θα πάνε καλά! Ο Θεούλης μαζί σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΊΤΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ!!ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELLA MOY ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΗΘΙΝΟ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έχασα επεισόδια? Θα κάνεις εξωσωματική?

Να σου ευχηθώ καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Η Παναγία να ευλογήσει την κοιλίτσα σου!

Μουρλάθηκες ναι.. Και που'σαι ακόμα!

Τόσο η αναμονή της ευχάριστης είδησης όσο και το 9μηνο που ακολουθεί είναι περίοδος τρελλού ξεμουρλιάσματος (που θα'λεγε και η Σισσιώ :P )

Μακάρι να είναι σημάδι!

Όλα με το καλό να γίνουν!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ......ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :cheer: :cheer: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπη μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα κατ' ευχην!σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια ωωωωωμμμμμμμ ωωωωωμμμμμμμ ωωωωμμμμμ!:woohoo: :silly: αντε με το καλο να κρατας σε εννεα μηνες ενα γλυκητατο κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελιτσα καλη σου επιτυχια... σου ευχομαι να ειναι αυτο που θες και οπως το θες...!!! :laugh:

Μονο μην τρελλαινεσαι απο τωρα... ;) εχεις καιρο να τρελλαθεις αργοτερα... χιχιχι... :P

Φιλακια...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κοριτσάκι μου !! Στο εύχομαι ολόψυχα!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!! Πάντως κι εγώ όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος, πάντα έλεγα ότι θα είναι αγόρι αν κι ήθελα κοριτσάκι! Τώρα;; Δεν τον αλλάζω με τίποτα!! Έχω πάθει ζημιά μαζί του!! Μ'ένα γερό σποράκι... και μ'ένα γερό μωράκι σε λιγότερο από 10 μήνες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπέλα μου στο εύχομαι ολόψυχα!!!

:laugh:

Νομίζω θα σε βοηθήσει πολύ να πας με θετική σκέψη για την εξωσωματική!;) Οπότε...βουρ για την μπουμπού :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπίνη μου τι ωραίο νέο!!

Σήμερα η σκυλίτσα μου μασούλαγε το καπελάκι μαμμυλαντ και σε θυμήθηκα....

Βασικά πάει το καπελάκι αλλα τέλος πάντων:laugh: :laugh:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι να μείνεις αμέσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ πολυυυυυυυυυυυυυυυυ ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ισως να ειναι και σημαδι η φαρμακοποιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα δειξει............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!!!!! ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela,

ολοψυχα ευχομαι τα ονειρα σου να γινουν περα για περα πραγματικοτητα και εσυ μια πολυ πολυ ευτυχισμενη μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roumpi mou kali mera.otan imaste thetiki simvenoun thetika pragmata giromas.ekfra sou opos thes kai pisteve to kalitero.sigoura tha voithisi.sou efxome olopsixa na pane ola kala.elpizo na ta poume kai sti sinantisi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...