Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ SALOPSHIR


Recommended Posts

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι;;;

Ανακατεύομαι τρελά και όλη την ημέρα. Νόμιζα ότι ήταν από την εγκυμοσύνη αλλά γίνεται απελπιστικά άσχημο μόλις πάρω τα salopsphir ή τα utrogestan. Φοβάμαι μήπως δημιούργησα κανένα έλκος στο στομάχι μου. Δεν μπορώ να φάω τίποτα παρά μόνο φρυγανιές και κρακεράκια.

Το έπαθε καμμία άλλη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΘΟΥΛΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ...

ΕΜΕΝΑ ΤΟ UTROGESTAN ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΛΙΓΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΟΥΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ UTROGESTAN ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...

ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΙΙΙΙΙΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το ίδιο χάλι είχα μόλις έκλεισα την 7η εβδομάδα. Μάλλον όμως είναι απο την εγκυμοσύνη και όχι απο τα φάρμακα.

Ορμονικό μάλλον!! Βέβαια η salospir εμένα ακόμα και τώρα με αναγουλιάζει!!!:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το utrogestan αν σε πειραζει μπορεις να δοκιμασεις να το περνεις κολπικα οσο για το salospir γιατι το περνεις;Ειχα την εντυπωση οτι δεν κανει αυτα τα δυο μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LEMON ΤΑ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ Κ ΕΓΩ.ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ....Κ ΕΠΑΙΡΝΑ K TA UTROGESTAN.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΛΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η LEMON???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι και εγώ στην 8η εβδομαδα και παίρνω και salospir και ultrogestan.Να σας πω την αλήθεια σημαντικά συμπτώματα δεν έχς αναγούλες και λίγες ζαλάδεσ αλλα δεν ξέρω αν είναι απο τα φάρμακα η απο την εγκυμοσύνη.Νομίζω ομως -χωρίς ούτε εγώ να έχω ρωτήσει τον γιατρό-οτι το salospir ειναι συμπληρωματικά του ultrogestan.To salospir "αραιώνει" το αίμα και δεν δημιουργεί θρόμβους που μπορεί σε εξαιρετικές περιπτώσεις να δημιουργήσει το ultrogestan.Παρόλα αυτα ολα τα παραπάνω είναι δικό μου συμπέρασμα διαβάζοντας τις οδηγίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...