Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω καθυστέρηση?Βοηθήστε με!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.'Εχουμε κάτι μήνες να τα πούμε ελπίζω να γίνατε μανούλες όλες.

Θέλω τη βοήθεια σας.Τους 2 τελευταίους μήνες είχα κύκλο 29 ημερών.Δηλαδή είχα περίοδο 19/6 με 17/7 και17/7 με 14/8.Ακόμα δεν αδιαθέτησα και βάση τον προηγούμενων κύκλων έπρεπε να μου έρθει 11/9 αλλα δεν ήρθε.Εχω καθυστέρηση ή ακομα να περιμένω? Στο παρελθον υπήρξε και κύκλος 31 ημερων.Το στήθος μου μια πονάει μια όχι.Δεν έχω τα γνωστά υγρά αναμονής περιόδου και κάπου καπου νιωθω και απο καμια ζαλάδα και λίγο ανακατεύμομαι.Ποια είναι η γνώμη σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Δηλαδή είσαι στη 32η μέρα, καλύτερα περίμενε μέχρι την 35η και μετά προχώρα.

Μακάρι να πάνε όλα καλά , στο εύχομαι.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!!!exo tin aisthisi oti ta test eidika to self-clera tha deixei....min agxonesao me sumptomata einai polu noris..ego imoun egkios eixa kathisterisi kai to stithos mu den ponouse katholou..pristike tin 6 evdomada...trexa gia self clear kai aurio proi xoriaki!!!!!!

sou stelno tin agapi mu...kai mia euxi!!!na eisai egkios!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα!!Σκέφτομαι μήπως αλλάζει και ο κύκλος λόγο αλλαγής εποχής.Λέω να περιμένω μέχρι την τετάρτη αν κι εχω πολυ πολυ αγωνια.Ο αντρας πάλι είναι τέρας ψυχραιμίας.....περίμενε μου λεεί να εξαντληθουν τα όρια και μετα κανε τεστ.Καλε πως αντεχουν αυτοι οι αντρες? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Αναστασακι θερμοκρασια πηρες;;; αν ειναι να αδιαθετησεις λογικα θα ειναι κατω απο 36,6 ενω αν εισαι εγκυος πρεπει να ειναι γυρω στο 37+..;) μονο που πρεπει να τη παρεις το πρωι που δεν εχεις φαει και δεν εχεις κανεις τιποτα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα σου πω κατι απο τη δικη μου περιπτωση.. :)

Τελευταια περιοδος 26 Σεπτεμβριου 2008..

...................21 Οκτωμβριου 2008.. θετικο τεστ φαρμακειου..!!

................... 2 Νοεμβριου 2008 επιβεβαιωση εγκυμοσυνης απο τον

γυναικολογο μου..!! :woohoo:

................. 3 Ιουλιου 2009 ηρθε στον κοσμο το καμαρι μας...!!

Ευχομαι τα καλυτερα!!

Κανε ενα τεστ μη μας κρατας σε αγωνια..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία καλησπέρα!

Εγώ έκανα τεστ την ημέρα που την περίμενα και ήταν θετικό!

Είχα τα ίδια συμπτώματα αλλά πολύ πιό ήπια και αυτό με υποψίασε.

Θα έλεγα να κάνεις το τεστ, γιατί να περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με αφηνει ο αντρας μου να παρω τεστ ακόμα.Φαγαμε πολλες απογοητευσεις και θελουμε να εξαντλησουμε ολες τις μερες που ισως ειναι να ερθει η ακατανομαστη.Θα δοκιμασω με τη θερμοκρασια μου αυριο το πρωι και θα σας πω.Μακαρι να ειναι αυτο που υποπτευομαι!!!αχ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από εμένα

εγώ πάντως πριν καν έρθει η καθυστέρηση, είχα κάτι αναγούλες

...

δεν έδινα σημασία... και

στην 6η μέρα καθυστέρησης, έκανα τεστ και ήταν θετικό.

ααα, συν ότι θερμομετρήθηκα μια δυο φορές στη περίοδο της καθυστέρησης

και είχα 37+

εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως τελικα να μην χρειαζετε να παρω τεστ.Μολις βγηκα απο το μπανιο και ειδα κατι καφετια υγρα!Πανε οι ελπιδες μου και ημουν τοσο σιγουρη αυτη τη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασακι τι εγινε σου ηρθε περιοδος;παντως κι εγω ειχα δει καφε υγρα 3 μερες μετα που ειχα κανει το τεστ και τοτε φοβηθηκα για παλινδρομη αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου νομιζω μου ηρθε.Δεν εχω ακομα κανονικη ροη, λίγα κοκκινοκαφε υγρα(συγνωμη κι ολας).Θα μετρησω και θερμοκρασια το πρωι κι αν δεν εχω αλλα υγρα θα παρω τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω τζαμπα θα το αγορασω Τονια.Θα περιμενω και αυριο γιατι στο παρελθον μου ξαναηρθε περιοδος με αυτο τον τροπο.Δηλαδη στην αρχη λιγο μετα την επομενη καθολου και μετα κανονικα, αλλα δεν ειχα καθυστερηση τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...