Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ.........


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11-09 ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ (ΕΛΠΙΖΩ) ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ...ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 21-09 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΩΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ....ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΟΥΛΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΩΝΙΑΡΑΑΑΑΑ ;):cheer:;)

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου, κοριτσάκι μου, από τα βάθη της ψυχής μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Λογικό είναι να'χεις αγωνία, και ποια δε θα'χε;; Αλλά η θετική σκέψη που σίγουρα έχεις, σίγουρα αυξάνει τα ποσοστά επιτυχίας!!!

Φιλάκια πολλά πολλά! Θα τα πούμε κι από κοντά! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ....ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΡΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΛΕΕΕΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΑΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΟΥΥΥΥΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι ολα να σου πανε καλα:) :) :) :) :) :) και πολυ συντομα να εχεις μια μεγαλη χωριακη:) :) :) :) :) :) :)

θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται οτι θα μεινεις!Ειναι λογικο να αγχωνεσαι αλλα οσο μπορεις με μετρο! Καλη αρχη σου ευχομαι! Οπλισου με υπομονη! Ειμαστε μαζι σου αυτο να το θυμασαι! Θα τα πουμε και στη συναντηση! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!! ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩ ,ΤΟ'ΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!

Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α !!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΤΣΑ!!! ;) ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΑΔΥΝΑΜΗ,ΣΚΕΨΟΥ ΕΜΑΣ ΤΑ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΑΜΕΣΩΣ!!! ΙΧΧΙΧΙΙΧΙΙΧ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ !!! ΕΡΧΕΤΑΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΥΜΠΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ....ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ρουμπηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!! ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩ ,ΤΟ'ΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!

Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α !!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΤΣΑ!!! ;) ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΑΔΥΝΑΜΗ,ΣΚΕΨΟΥ ΕΜΑΣ ΤΑ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΑΜΕΣΩΣ!!! ΙΧΧΙΧΙΙΧΙΙΧ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ !!! ΕΡΧΕΤΑΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΥΜΠΑΚΙ!!!

Καλα δεν παιζεσαι!:P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΡΟΥΜΠΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ....ΚΑΛΑ ΑΣΕ ΘΑ ΜΟΥΡΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΜ ΣΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ....ΦΙΛΟΥΡΕΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχιχι :P δημητρουλα αστα να πανε!!! τι να παιζομαι, εδωπερα ερχεται το μικρουλινι ρουμπιλινι να μας τρελανειιιιιι!!!!!!!!

ρουμπι μουυυυ οκ για το πμ ;) ημαστε λιγο και καλο πραμα!!! :P:P:P καλε δημητρα δεν το ειδες εσυ το πμ???????? αντε αντε τρεχουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΛΑΛΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΝΤΑΝΤΙ ΜΟΥ ΕΦΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΡΟΥΜΠΑΚΙ ΓΛΥΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΟΛΑ....ΛΕΣ ΜΩΡΕ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπη μου .....λεω;) ...αμε αμε...........και θα τρελαθουμε.....και θα κλαιμε απο τη χαρα μας.........και θα χοροπηδαμε σαν τα μουρλα(εμεις ,οχι εσυ δεν κανει!) .......και θα το χασουμε τελειως!!!!!(οχι πως το'χαμε και ποτε τοο μυαλο...τεσπα!) αμε αμε.........λεω λεω.........;)

το μπραβο δεν παει σε μενα.....παει σε σενα που θα μας κανεις ρουμπακια!!!!!! και ενα και δυο και οσα θελεις!!!!!!! ετσι και αλλιως εσενα η αγκαλια σου εχει ΠΟΛΥ αγαπη........ξερω εγω ......;) ολα τελεια θα ειναι!!!!!! θα δεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεετσι εεεεεεεετσι!!!!!!!!!!!! ;)

ποπο φαντασου σκηνικο τωρα ..........εσυ,η ρουλιτσα μας,η δημητρουλα(ε να μην κανει αλλο ενα???) ,εγω και αλλα πολλα κοριτσια με τις κοιλιτσες τερααααααααστιες να κανουμε βολταααα!!!!! και να εχουμε 100000 περιοδικα και να διαλεγουμε ρουχαλακια,παπουτσακια,καλτσακια,αλαξιερες,μπιμπερο,κουνιτσες,καροτσακιαααααααα!!!!!!!!!!!!!! ουαου!!!!!!!! αχ και μετα απο λιγο καιρο στα τηλεφωνα.............''ελα φιληναδα..........αυπνη εμεινα παλι ολη νυχτα........το θηλαζα,το αγκαλιαζα,το ζουζουνιζα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο 5-6 εβδομαδες που ειχα να μπω στο μαμμυ μπηκα κ επεσα πανω στο θεμα σου!!!!!!!!! ολα θα πανε καλα!!!!! θα το δεις!!!! εχεις τη σκεψη απο ολες μας!!! μη κουραζεσαι με ποσοστα επιτυχιας, χαλαρωσε κ αφησου............. καλη επιτυχια απο καρδιας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ.....ΘΕΛΩ ΤΑ ΝΤΑΝΤΟΥΛΑΚΙΑ,ΤΑ ΡΟΥΛΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ....ΤΩΡΑ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΘΕΛΩ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ ΣΑΝ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝΑΙ ΜΑΓΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΑ ΜΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΛΑΜΠΕΡΑ...Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣ............:woohoo: :lol: :woohoo: :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να πάνε όλα τέλεια!! Να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα! Και φυσικά πολύ σύντομα ένα μεγάλο + στο τεστ... :P Εύχομαι να καταφέρω να έρθω στην συνάντηση και να τα πούμε κι από κοντά!! Πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝΟΥΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ:woohoo:

ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.....ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεσα από την καρδια μου σου ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα!!!

σκέψου μονο θετικα και αισιοδοξα!!!!

όλα θα πανε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...