Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑI Η FOLYMPIA!!!!!!!!


Recommended Posts

γεννησε και η folympia!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :)

την παρασκευη το πρωι εκανε ενα παιδαρο 3900 και 53 ποντους με πολλαααααααα μαλια!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γεννησε με καισαρικη τελικα λεπτομεριες απο την ιδια!!!!;)

να σας ζησει και να εχεις καλο σαραντισμο!!!!!!

(να βαζεις παμπερς και τον γιωργο γιατι δεν τον βλεπω καλα!!!!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧ ΤΕΛΕΙΑ ΒΓΗΚΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ !!ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΟΛΥΜΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Να τον καμαρώνεις όπως επιθυμείς!! Γερός και δυνατός!! Καλή λοχεία και σε σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει!!!!!!!!!! η τελευταια αυγουστομαμα ειναι; ετσι νομιζω αντε με το καλο καλη λοχεια τωρα και να καμαρωνεις τον παιδαρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες οι Αυγουστομανουλες μεγαλα μπεμπεκια κανετε??????

Συνεννοημενες εισασταν???

:-) :-)

Να σου ζησει κοριτσακι η αγορινα σου!

Να ναι παντα υγιης και ευτυχισμενος!

Καλη αναρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε...αυτος ειναι ετοιμος για φανταρικο!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

να τους ζησει! να ναι παντα δυνατο υγιες και χαρουμενο :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΚΟΜΑ!!!!ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΔΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΠΑΜΜΠΑΤΣΙΚΑ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΗΣ D!!!ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΧΙΧΙΧΙ!!ΘΗΡΙΑΚΙΑ ΟΛΑ ΒΓΗΚΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...