Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφη λιγο πριν την αναμενομενη καθυστερηση


Recommended Posts

Κοριτσια,καλησπερα σας!!!ειμαι στον 1ο μηνα προσπαθειων περιμενω περιοδο 15 /09 και εχω καποια συμπτωματα:πονακια χαμηλα,ζαλαδες συνεχεια,συχνοουρια,θερμοκρασια 37,2 σημερα και μου συνεβη και κατι ακομη περιεργο.

Σημερα ηρθα σε επαφη με τον αντρουλη μου και πονουσα,οταν τελειωασαμε ο πονος εγινε πιο εντονος σαν 1η μερα περιοδου και στη συνεχεια αρχισε να μειωνεται ο πονος ομως συνεχιζεται απο τοτε σαν μια πολυ εντονη ενοχληση...:unsure:

Επισης αρχισε να με πονα και η μεση μου πολυ εντονα σαν 1η μερα περιοδου.Τα εχω χαμενα,νιωθω και κουρασμενη ενω δεν ειμαι.

Εχω και το τεστ predictor μπροστα μου και ολο ειμαι ετοιμη να το ανοιξω!!!και μια διαισθηση οτι ειμαι,ισως επειδη το θελω πολυ!!!!!!Μηπως ξερει καποια κοπελα να μου πει αν της συνεβη κατι παρομοιο με την επαφη και τον πονο που ειχα???Επισης ο πονος τωρα εχει γινει γενικευμενος στην κοιλιακη χωρα!τι να πω ?αν δεν ειμαι τοτε τρελαθηκα και προκαλω ψυχοσωματικα συμπτωματα...:dry: Πειτε μου και γενικα τι πιστευετε?γιατι συνεβη αυτο?μηπως δεν εχει καμια σχεση?και ποτε να κανω το τεστ ?δεν υπαρχει περιπτωση να αντεξω να περιμενω μεχρι τις 16 που θαμαι στην 2η μερα καθυστερησης.πειτε μουυυυυυυ:Shttp://www.youtube.com/watch?v=3pqYCa4114U

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην εύχομαι να είσαι εγκυος.Τώρα οσον αφορά την επαφη μηπως ηταν άγρια;;Απο την αλλη συμβαίνει λίγες μέρες πριν σου έρθει ο τραχηλος να ειναι πιο ευαίσθητος,το ίδιο συμβαίνει και σε περίπτωση εγκυμοσύνης.Και το χειρότερο σενάριο είναι να έχεισ καποια κύστη.

Εγώ προτεινω να περιμένεισ ακόμα για να κάνεις το τεστ.το πρεντικτορ δεν ειναι ιδιαιτερα αξιόπιστο,θα στο πουν και πολλά κορίτσια μέσα στο μαμμυ.Αν δεν κρατιέσαι κάνε ενα σελφ κλίαρ ή κάποιο παρόμοιο.το πρεντικτορ περα από την αναξιοπιστία του,δεν προβλέπει πριν την περίοδο.αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

Καταρχην εύχομαι να είσαι εγκυος.Τώρα οσον αφορά την επαφη μηπως ηταν άγρια;;Απο την αλλη συμβαίνει λίγες μέρες πριν σου έρθει ο τραχηλος να ειναι πιο ευαίσθητος,το ίδιο συμβαίνει και σε περίπτωση εγκυμοσύνης.Και το χειρότερο σενάριο είναι να έχεισ καποια κύστη.

Εγώ προτεινω να περιμένεισ ακόμα για να κάνεις το τεστ.το πρεντικτορ δεν ειναι ιδιαιτερα αξιόπιστο,θα στο πουν και πολλά κορίτσια μέσα στο μαμμυ.Αν δεν κρατιέσαι κάνε ενα σελφ κλίαρ ή κάποιο παρόμοιο.το πρεντικτορ περα από την αναξιοπιστία του,δεν προβλέπει πριν την περίοδο.αυτά.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!οσο για την επαφη,οχι δεν ηταν αγρια και οχι δεν μου εχει ξανασυμβει πριν τη περιοδο να ποναω ετσι στην επαφη γιαυτο θορυβηθηκα και το εθεσα σαν ερωτηση στο φορουμ1

Επισης για το predictor δεν τα ηξερα αυτα,απλα θεωρησα οτι αφου ειναι τοσα χρονια στην αγορα θα ειναι αξιοπιστο.α...θα παω να παρω αλλο τωρα που μου το ειπες.α...και το πηρα γιατι αν βγει θετικο μπορει να σπασεις το κομματακι που εχει τα ουρα και να κρατησεις το αποτελεσμα σαν ενθυμιο.οποτε θα παω να παρω ενα αλλον που προβλεπει νωριτερα 1σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου!νασαι καλα και καθε ευτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα

εγω και στις δυο εγκυμοσυνες μου επειδη το καταλαβα στην πρωτη οταν εκλεισα τον δευτερο μηνα και στην δευτερη οταν εκλεισα τον πρωτο ειχαμε κανονικοτατα επαφες χωρις να νοιωθω πονο ή οτιδηποτε αλλο απλα ειχε αυξηθει η επιθυμια μου!!!!!!!οσον αφορα το predictor και εγω το ειχα παρει μου εδειξε τα θετικα αποτελεσματα και εκανα και δευτερο τεστ to crearblue που μου χουν πει οτι ειναι πολυ καλο για επαληθευση!!

ευχομαι κοριτσακι μου να πανε ολα καλα!!!!!!!!!δεν θελει αγχος

και εγω και στις δυο εγκυμοσυνες εκανα προσπαθειες πεντε μηνων και στον εκτο μηνα εμενα εγκυος!!!!φιλια και καλη επιτυχια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou sorry an se apogoiteusw!

alla nai exw kai auth thn empeiria!!!:lol:

mou eixe simvei akrivws auto meta apo epafi poly entonos ponos kai meta enas pio elafris sinexomenos ponos!!!

piga sto giatro kai ti me vrike???????

KOLPITIDA!!!

leei apla me tin epafi ezmprokses to mikrovio pio mesa kai eniwses auto ton entono pono !!!!

kai ontws etsi htan!pira ta xapia kai ola ok!!!!;)

autaaaaaa!!!!!!!!!!

elpizw se sena na einai diaforetika!!!!;)

ante na exeis pio euxarista nea apo mena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

koritsaki mou sorry an se apogoiteusw!

alla nai exw kai auth thn empeiria!!!:lol:

mou eixe simvei akrivws auto meta apo epafi poly entonos ponos kai meta enas pio elafris sinexomenos ponos!!!

piga sto giatro kai ti me vrike???????

KOLPITIDA!!!

leei apla me tin epafi ezmprokses to mikrovio pio mesa kai eniwses auto ton entono pono !!!!

kai ontws etsi htan!pira ta xapia kai ola ok!!!!;)

autaaaaaa!!!!!!!!!!

elpizw se sena na einai diaforetika!!!!;)

ante na exeis pio euxarista nea apo mena...

Μαρινιω μου ευτυχως το θεμα κολπιτιδας δεν παιζει σε μενα διοτι προσφατα εκανα και εξετασεις και ηταν ολα τελεια.Ασε που το καταλαβαινω αμεσως.Δεν ξερω ρε γαμωτι μου,ισως να με πιεσε παραπανω,ισως η σταση,τι να πω?ταχασα κι εγω...χαχαχαχ:S

Παντως σε ευχαριστω για το μηνυματακι σου κοπελαρα μου1νασαι καλα και γρηγορα μανουλα!ξερω ποσο το θελεις!:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...