Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

Καλά οι φώτο τα σπάνε!! Δημητρούλα.. έκανες πάλι άπαιχτη δουλειά!!! Κορίτσια.. διάβασα κάτι για Bowling!! Εννοείτε πως είμαι μέσααα και θα παίξω κιόλας!!! Περίμενα εννιά ολόκληρους μήνες για να πάω!! Αν όλα πάνε καλά.. θα φέρω και τα αντράκια μου την επόμενη φορά!!!!! :P

Μαρίτσα.. τι λέει η ζουζούνα μας σήμερα;; Πως τα πάτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χτες κοιμηθηκε καλα σημερα γκρινιαζε λιγο αλλα καλα ητανε τωρα κοιμαται αγκαλια και οταν την βαζω κατω ξυπναει πολυ αγκαλια η βαπτιστηρα σου μιλαμε. και εγω θελω μποουλινγκ αλλα να παμε δυο μηνων πρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

χτες κοιμηθηκε καλα σημερα γκρινιαζε λιγο αλλα καλα ητανε τωρα κοιμαται αγκαλια και οταν την βαζω κατω ξυπναει πολυ αγκαλια η βαπτιστηρα σου μιλαμε. και εγω θελω μποουλινγκ αλλα να παμε δυο μηνων πρωτα

Καλά τώρα που πήραμε φόρα.. Μόλις διμηνίσουμε, κανονίζουμε και πάμε και blanos!! Θα έχει φάση!! Καλά είναι.. Εύχομαι να αρχίσει από δω και πέρα να κοιμάται και να μην πονάει το πουλάκι μου!! Θα έρθω εγώ αν είναι και θα την έχω συνέχεια αγκαλίτσα για να ξεκουράσω λίγο την όμορφη μαμά της!! ;)

Εμένα ευτυχώς ο μικρός περνάει μικρές φάσεις! Βέβαια εχει να κάνει κακά από την Κυριακή αλλά ευελπιστώ πως αύριο θα μου κάνει! Όλη μέρα σχεδόν κοιμάται!! Κι εμένα αγκαλιές ήθελε και ξέρεις με τι σώθηκα;; Πήραμε από τα mothercare ένα ριλαξάκι όπου παίζει και μουσική ( η οποία μας κοιμίζει σε χρόνο dt ) :laugh: έχει και δόνηση ( βέβαια αυτό δεν το βάζω συνέχεια γιατί δεν βλέπω διαφορά ) :P και βρήκα την υγειά μου! Να δω πότε θα τον βάλω στο κρεβατάκι του να συνηθίζει σιγά σιγά! Δεν θα χωράει στο καλάθι σε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 :laugh: :laugh: :laugh: ΟΚ!!!!ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΑΣΤΙΝΓΚ!!!

dallia ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ :cheer: ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ!!!ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΝΑ BOWLING ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου και εμεις αυτο σκεφτηκαμε να της παρουμε ρηλαξ κουνια μπας και ησυχασουμε αλλα δεν ηξερα αν θα πιασει η θα το παρουμε τσαμπα θα το δοκιμασω και αυτο γιατι αλλο χερια δεν αντεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μπηκα πρωτη φορα στο θεμα και εμεινα με το στομα ανοιχτο!

Να ετσι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εσεις ησασταν παααααααρα πολλες!!!!!!!!!!!!

Φτου σας κοπελαρες!!!!

Αντε και εις ανωτερα!!!!!!!!

:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εισαστε πολυ ομορφες ολες σας και με κατι τεραστι χαμογελα...χιχι

μπραβο!!!δημητρουλα τελειες φωτο!!!

με ενα πονο στις εγκυουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

happy mammy μου μαζι με τη Ρουλα μου βγάζαμε φωτο! Οποτε μαλλον θα ερθουμε μαζι στη βαπτιση! :P :laugh: :P :laugh: Αφιλοκερδώς εννοείται! :lol:

Βανια μου ετσι σου ειπε το μανάρι μου! Πρέπει να κανονίσουμε boowlling δηλαδη! :laugh:

Σισσιω αυτο λεω και εγω! Αμαν με τον Μπουγιουρη! :P:lol::P:lol:

Δημητρουλα καλη ιδεα να παμε ξανα για bowlling... πολυ μου αρεσε την προηγουμενη φορα... !!! :laugh:

Ρε κοριτσια τι εχετε παθει με τον Μπουγιουρη; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Αυτη η φωτο επιβεβαιώνει τα λεγόμενα της Κασση! Ναι είχαμε μαζευτεί όλες γύρω της! :laugh: :PDSC05911.JPG

Καλά απο εσενα δεν το περίμενα φιλενάδα!!!!!!!! :P:P:P

Δηλαδή αφου επιβεβαιωνει τα λεγόμενα μου ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΑΧΧ!

Εχέστη και εγώ! :blink::blink: είχα οίστρο!χιχιχχι!

Αν σας ζάλισα μόνο !πάλι καλά που δεν έκανα τίποτα χειρότερα!!!!!!!!!

φιλιά !!!!!!!!κοριτσάρες μου!

Καλά οι φώτο τέλειες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κασση μου! :laugh: :P :laugh: :P

Αντε καλε που μας ζάλισες! Εγω σε χάρηκα! Μετα απο τοσο καιρο που ειχα να σε δω!Μια χαρά ηταν ο οίστρος σου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Η aggeliki30 με τα όμορφα μάτια! DSC05932.JPG

ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ!!!!!!!!!!! :)

ΤΟΣΟ ΦΑΝΤΙΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΧΡΟΝΙΑ... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΤΕ! :cheer:

ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΩ ΖΑΒΗ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ, ΟΥΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΩΤΟ!

ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΛΕΝΤΟ, ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΟΥ ΤΟ! ;)

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... :cheer:

(ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ)

line_m121_beg_41_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220ece1f220e5dfede1e9.gif

line_line_typew1_beg_d_typew6_time_1004068800_text_c1e3e3e5ebe9eade2026616d703b20c3e9fef1e3eff2202d20c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα καλά εχω φοβερή μηχανή! :P :laugh: :P :laugh: Δε λεω εβαλες και εσυ την τέχνη σου αλλα είχες και τέλειο μηχάνημα! :lol::P :laugh:

Ξέχασα να σου πω οτι έχουμε πρόταση για φωτογράφιση βάπτισης απο την happy mammy! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, δεν το συζητώ! Έχεις σούπερ εργαλείο!! Εγώ τι έκανα, απλά ένα κουμπί πάτησα!!! :P :laugh:

Πάντως να σου πω πως έχω κάνει φωτογράφιση γάμου. Με μηχανή παρόμοια με τη δικιά σου. Και οι φωτογραφίες οι δικές μου ήταν καλύτερες από του φωτογράφου που'χαν προσλάβει! Και δεν το είπα εγώ, το'πε το ζευγάρι!! :P

Βρε λες να 'χουμε μια καριέρα μπροστά μας και να μην έχουμε πάρει είδηση;;; :unsure: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να έφτασε η στιγμή να ξεδιπλώσουμε το ταλέντο μας! :P :laugh:

Ναι δε λεω!Αλλα μήπως μας φάνε στη γωνια! Μεγάλος ο ανταγωνισμός! Δυστυχώς η κοινωνία δεν μπορεί να αντέξει ταλέντα σαν και μας! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A..κοίταξε να δεις... ένα ταλέντο είναι κρίμα να πηγαίνει χαμένο.. πόσο μάλλον δύο ταλέντα!!! :P :laugh:

Πάω να φάω - ραντεβού σε λίγο στο μετρό - πάρε την κάμερα μαζί σου να παίξουμε!! :laugh: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω θα φαω τωρα για να χωνέψω! :P :laugh: Αλήθεια θες να την πάρω μαζί? Βαριέμαι να κουβαλάω ολόκληρη κουμουτσα. Δεν παίρνεις την δικιά σου που είναι γλυκούλα! :lol::P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRAZY, DIMITROULA29 ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑΛΕΝΤΑ... ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ... ΕΓΩ ΚΟΒΩ ΚΕΦΑΛΙΑ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ :laugh:

ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ. :)

line_m121_beg_41_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220ece1f220e5dfede1e9.gif

line_line_typew1_beg_d_typew6_time_1004068800_text_c1e3e3e5ebe9eade2026616d703b20c3e9fef1e3eff2202d20c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα μας κάνετε! Σίγουρα! Βρε σεις... Για κάστινγκ καλλιστείων πηγαίνατε? :silly:

Πάντα τέτοια κοριτσάρες μου! Την επόμενη φορά να είστε οι διπλάσιες! Να τους τρελλάνετε όλους! :woohoo:

Μαρινάκι (sweetmammy) με γεια το κούρεμα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Πλάκα μας κάνετε! Σίγουρα! Βρε σεις... Για κάστινγκ καλλιστείων πηγαίνατε? :silly:

Πάντα τέτοια κοριτσάρες μου! Την επόμενη φορά να είστε οι διπλάσιες! Να τους τρελλάνετε όλους! :woohoo:

Μαρινάκι (sweetmammy) με γεια το κούρεμα! ;)

Σ'ευχαριστω Ιφιγενειουλα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...