Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.............


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙΦΟΒΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΙΜΑΙ 10ΕΔ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6,5ΕΒΔ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΓΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΙ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΜΑΥΡΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΔΕΙΟΣ ΣΑΚΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΑΤΙΚΗ ΜΕ 3 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΜΒΡΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ;;;ΕΧΕΤΕ ΚΠΟΙΑ ΓΝΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ;;;ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΤΟ ΥΓΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή καλησπέρα!

Με το καλό το μωράκι σου :)

Αν υπήρχε δεύτερο έμβρυο θα φαινόταν στην δέκατη εβδομάδα.Προφανώς είναι κάποιος άδειος σάκος που νομίζω πως θα απορροφηθεί.

Μην ανησυχείς!

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά εύχομαι να μην είναι τίποτα κακό! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και μ'ένα γερό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχείς, πιστεύω ότι όλα είναι καλά.

Συμφωνώ κ εγώ με την hope, όμως ο γιατρός δεν σου είπε τι μπορεί να είναι?

με το καλό το μπεμπε:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...