Μετάβαση σε περιεχόμενο

απο τις καλυτερες παρεες!!


marinax

Recommended Posts

ειναι 10μμ και βλεπω ηδη ποσα μελη και επισκεπτες ειναι στο mammy...

και σκεφτομαι ποσο καλη παρεα αποτελει το site,τοσο για τις μαμαδες οσο και για τις μελλουσες..αυτην την ωρα καποια περιοδο στην ζωη μας ετοιμαζομασταν να βγουμε με παρεες,με τον καλο μας,να παμε κινηματογραφο,να πιουμε ενα ποτακι...Σαββατο βραδυ!!! κι ομως ειμαστε "μεσα" και περναμε καλα...με τις αγωνιες μας,με τους προβληματισμους μας,με τις χαρες και τις ανακοινωσεις μας...ειμαστε "μεσα" γιατι βρισκουμε αμεση ανταποκριση..μας νιωθουν και μας καταλαβαινουν...εχουμε περασει απο ιδια ή παραπλησια καναλια και ξερουμε οτι με το παραμικρο καλεσμα βοηθειας,εστω και μια φωνη θα μας απαντησει...οσο καιρο ειμαι μελος του mammy δε σας κρυβω οτι μου εχει γινει εξαρτηση και μαλιστα απο τις καλυτερες...τυφλα να εχει το τσιγαρο κι ο καφες...ελπιζω οταν με το καλο ξαναμεινω εγκυος,αυτα να μη μου λειπουν...γιατι θα εχω το mammy...απο τις καλυτερες παρεες!!

φιλια πολλα σε ολες τις κοπελες-μελη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ.ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά φιλιά κι απο μένα.

Και ναι το περιέγραψες όπως ακριβώς

αισθάνομαι κι εγώ το mammyland.

Μια ανοιχτή αγκαλιά πάντα έτοιμη να

σε αγκαλιάσει!

Κι εγώ μία "απόλυτα" εξαρτημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μαζί σας κορίτσια!!!Αν και με τον Γιώργο περνάω πολύ καλά και με τις φίλες μου μιλάω πολύ στο τηλ και ανταλλάζουμε επισκέψεις εν τουτοις το σαιτ το έχω ερωτευτει.Μόνο που δε μπορώ να μπαίνω συχνά.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...