Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ........ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ...


Recommended Posts

mk23 μην αγχώνεσαι τόσο. Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά. Μερικά πράγματα δεν εξαρτώνται από μας. Κι εγώ έχω αγωνία να πάμ]νε όλα καλά και να κλείσω το τρίμηνο καλά. Φοβάμαι πάρα πολύ γιατί ακούω διάφορες ιστορίες με αποβολές στους 2,5 μήνες, αλλα΄από την άλλη, αν είναι να κάτσει θα κάτσει ό,τι και να κάνεις. Απλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά. Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...Κι εσύ το ίδιο. Πίστεψέ το και θα γίνει!

Τις καλύτερες ευχές μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε θα περασεις παλι τα ιδια!!!!!

οριστε μας!!!!:)

ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!!να το πιστεψεις πραγματικα!!!!

και θα δεις οτι θα πανε!!!τοσα ακουμε για χωριακες και τελικα οι εγκυμοσυνες εξελισσονται μια χαρα!!!!δε θελω να ακουω αρνητικες σκεψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΚΑΛΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΙ ΡΟΛΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ???ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΑΛΚΟΣΤ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΜΑΚΑΡΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΗ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας παρακαλώ μην αγχώνεστε...

Να σκέφτεστε θετικά και θα δείτε ότι όλα θα πάνε καλά.

Να μην κουνάτε από το κρεβάτι και ο θεούλης δεν θα σας αφήσει έτσι.

Σας στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ..ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ..ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΩΡΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ..ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΗ ΔΕΥΤΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ....:dry: ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω γλυκια μου παρα το οτι ευχομαι ολα να πανε καλα!!Ειναι δυσκολη η θεση σου μα μην χανεις την ελπιδα σου!Η ιστορια δεν επαναλαμβανεται παντα!Οχι πιστεψε το οτι ολα θα πανε καλα!!Δεν υπαρχει νοημα να σκεφτεσαι αρνητικα,οχι εφοσον δεν υπαρχει κανενας λογος!Βοηθησε το !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...