Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΤΕ ΜΕ!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...ΛΟΙΠΟΝ...

ΕΙΧΑ ΣΤΕΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΒΑΛΑ(ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ).

Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΓΙΝΕ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΛΛΑΞΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ.

ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΟΜΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ 17.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΗΝΑ? ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ 31/8 ΚΑΙ 01/09, ΔΗΛΑΔΗ 15 & 16 ΗΜΕΡΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΗΤΑΗ Ή 15 Ή 16 ΗΜΕΡΑ.

ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΥΡΙΟ Κ.Τ.Λ?

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΧΩ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ??ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ...

ΒΟΗΘΗΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννού μου δεν ξέρω αν είσαι ακόμα στις γόνιμες μέρες αλλά μιας και έχεις μπει πρόσφατα στην διαδικασία των προσπαθειών καλό είναι να βγάλεις απ΄το μυαλό σου το μέτρημα όσο είναι νωρίς γιατί μετά σε πιάνει η κάτω βόλτα. Με τον αντρούλι μου μετράγαμε 2 χρόνια και 3 μήνες και δεν έγινε τίποτα. Τον 4ο μήνα δεν μέτρησα γιατί το θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα προκύψει πάλι και είχα κανονήσει να πάμε στον γιατρό για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να έχουμε κάποιο πρόβλημα και μάντεψε:silly: ήμουν ήδη έγκυος. Χαρήτε λοιπόν με τον αντρούλη σου τον έρωτα σας όσο μπορείτε περισσότερο και αφού έμεινες μια φορά έγκυος σύντομα θα σου ξανα συμβεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την Επιστημη!Κι εμεις σε ασχετη μερα τον πιασαμε το μπεμπη μετα απο τις υποτειθεται γονιμες μερες..μη μετρας γιατι τιποτα δεν ειναι στανταρ.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την Επιστημη κ την tonia28!μην μετρας,και μην κανεις σεξ μονο στις γονιμες:) κανε πιο συχνα,να το ευχαριστιεσαι και το μωρο θα ερθει.Και οσο για την αποβολη,συμβαινει σε παρα πολλες,και σε μενα το ιδιο εγινε.Αλλα μολις το βγαλεις απο το μυαλο σου ολα ερχονται πολυ γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥ θα συμφωνησω με τα κοριτσια μερα παρα μερα να κανετε και θα ερθει το μπεμπακι:P ,μην μετρας ουτε μερες ουτε θερμοκρασιες γιατι ειναι πολυ αγχωτικο ,ειναι και λιγο περιεργη τωρα η περιοδος μετα απο αυτο που συνεβει στον οργανισμο σου και θελει λιγο καιρο να μπει παλι σε ταξη .

καλη δυναμη και γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNOY, συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια, αλλά αν θέλεις οπωσδήποτε να ξέρεις γιατί δεν αρχίζεις να χρησιμοποιείς τα τεστ ωοριξίας?

Είναι αξιόπιστα και θα είσαι και σίγουρη.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι αλήθεια ότι τα τεστ ωορηξίας είναι αξιόπιστα αλλά μην το δέσεις και όλας ότι πετυχαίνοντας τις γόνιμες θα συλλάβεις με τη πρώτη. Εγώ πάντως το δοκίμασα επι 3 μήνες, ναι μεν μου πέτυχε τις γόνιμες αλλά δεν κατάφερα να συλλάβω και απελπίστηκα και περισσότερο γιατί είχα πιστέψει ότι είχα βρεί την λύση και εκεί να δείς κλάματα μόλις αδιαθετούσα.

Άστα μιλάμε για δράμα κατάσταση κάθε μήνα. Ευτυχώς ο αντρούλης μου με στήριξε πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

%7Boption%7D ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΕΠΑΦΗ, Η ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ "ΠΙΑΝΕΙ"??

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ!!!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 21/09 ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ CLEARBLUE ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗ ΒΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ.PRELUDE ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?? ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!

ΛΟΙΠΟΝ???ΠΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ???

ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα κοπελιτσα μου.δυστυχως δεν το ξερω εγω αυτο το τεστ για μενα καλο θα ηταν να κανεις μια χοριακη την δευτερα το πρωι κ να χεις ενα αξιοπιστο αποτελεσμα!!!!αλλα μεχρι τοτε να προσεχεις!!!!την 1 φορα για πιο λογο απεβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΒΑΛΑ.ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΠΕ.ΚΑΙ ΑΠΕΒΑΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...