Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαζομπαμπάδες....


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...

Είπα να ανοίξω αυτό το θέμα με αφορμή κάτι που έγινε χθες το βράδυ, την ώρα που ξαπλώσαμε.

Λέω στον αντρούλη μου ότι το μωρό κλωτσάει και βάζει το χέρι του στην κοιλιά κ το νιώθει. Αό την χαρά του καθόταν και έπαιζε με την κοιλια μου. Την χτύπαγε ελαφρα κ κλώτσαγε το μωρό... Έχει κατ-ενθουσιαστεί... Το αποκορύφωμα είναι που με ρωτησε αν ακούει και πότε θα αρχίσει να του διαβάζει παραμύθια......:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: πολυ πλακα ε!!!!:laugh: πεστου και βεβαια ακουει,να του διαβαζει παραμυθακια,μονο διαλεξε ποια αρεσουν σε σενα;):P Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενας απο αυτους ειναι και ο αντρουλης μου που ειναι ερωτευμενος με την κορη του....η πλακα ειναι οτι πριν ακομα δουμε τι ειναι μου λεει ειναι κορη και αρχισε η κορη μου και η κορη μου.....μαλλον ηταν το πατρικο ενστικτο.........απο εκεινη την στιγμη που την ειδε στο υπερηχογραφιμα μεχρι και σημερα ειναι μες την τρελη χαρα!!!

Ουτε για εμενα ετσι πια!!!

Τελος παντων να σου ζησει το νινι σου......και ενα εχω να σου πω.....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά και που να γεννηθεί!! Εμένα έχει χεστεί τελείως!! Έπρεπε να φύγει 2 μέρες να πάει Εύβοια και δεν πήγα μαζί του, και μου έλεγε να του βάλω το μωρό στην κάμερα να το δει!! Τραγουδάει βλακείες, τον αλλάζει πάνα και μετά πάει να αλλάξει κι αυτός... :laugh: Με ρωτάει αν καταλαβαίνει, χαζοχαίρεται όταν γελάει... και φυσικά μου λέει να μην τον μαθαίνω αγκαλιές και μ'ένα αχ του μπέμπη έχει πάει ήδη πάνω από την καλαθούνα και ετοιμάζεται να τον σηκώσει!! :laugh: Αν μπορούσε να τον θηλάσει θα το έκανε!! Είμαι 100 % σλιγουρη!! Αλλά χαίρομαι που κάνει έτσι, γιατί και το παιδάκι του υπεραγαπάει.. και το φροντίζει και το πιο βασικό θ'ασχοληθεί πολύ μαζί του και στην σωστή διαπαιδαγώγηση του!! Δεν θα μπορούσα να βρω καλύτερο πατέρα για να κάνω παιδάκι πάντα για μένα!! Να χαίρεσαι που κάνει έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντελως χαζομπαμπαδες...εμεις κιολας που περιμενουμε το δευτερο κανει ακομα πιο χαζομαρες...δεν το περιμενα γιατι λεω ε τα εχει ξαναζησει...αλλα πεθαινει καθε φορα που κλοτσαει ο μικρος και το αισθανεται...και οταν δουλευω και μιλαμε λεει ο γιωργακης μας τι κανει;;;ο ιασωνας;;;;καλα;;;κλοτσαει κλοτσαει;;;α!!!!του εχει βρει και το ονομα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ..........

ΕΓΚΥΟΣ Δ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΝ ΕΙΜΑΙ ........

Κ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΙΛΑΓΕ

ΑΧΑΧΧΑΧΑ

Κ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΙΣΕΙ ΠΑΓΩΤΟ

ΛΕΓΟΝΤΑ ΜΟΥ .....

ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΑΓΩΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΟΥ ΛΕΩ

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :D :D :D:P

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ

ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα καλο θεμα!!!! εμας ο μπεμπης δεν του εκανε ποτε την χαρη οποτε εβαζε το χερι του στην κοιλια περιμενε περιμενε τιποτα!!!! μολις το εβγαζε κλωτσαγε και απλα κοιταζε τωρα ομως αν δειτε πως κανουν ο ενας για τον αλλο απαπαπα ερωτας μεγαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

χαχα καλο θεμα!!!! εμας ο μπεμπης δεν του εκανε ποτε την χαρη οποτε εβαζε το χερι του στην κοιλια περιμενε περιμενε τιποτα!!!! μολις το εβγαζε κλωτσαγε και απλα κοιταζε τωρα ομως αν δειτε πως κανουν ο ενας για τον αλλο απαπαπα ερωτας μεγαλος
αχ κι εμενα ετσι κανει ο μικρουλης,οποτε βαζει το χερι του ο μπαμπας μας παντα σταματαει με το που το περνει αρχιζει να κουνιεται χαχαχα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia:)

Emena pali o dikos mou epidi se genikes grammes den einai idietera ekdilotikos typos kai exoume pa8ei oloi plaka gia to pos kanei me thn mpempa. Ths milaei me ayth thn zouzounistiki profora..kai ka8e fora pou 8a bgoume ekso 8elei na tis dialegei ta rouxa... ayto to forema,,, me ayta ta kaltsakia...kai ayta ta papoutsia:P

Alla einai kai ayth megali mousitsa... molis gyrisei apo thn douleia kai ton dei..(arxise na gnorizei pleon) tou skaei ena apisteyto xamogelo kai ton lionei:)

kai nai aytos o sovaros kai genika apomakros typos...ebale ta xeria sto prosopo kai gyrise se mia gwnia gia na klapsei san moro mprosta se olo to myaiytiko tmhma molis tou anakoinwsan thn gennhsh tis korhs tou:) kai na fantasteite oti sthn arxh ithele agori:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πω κοριτσακια απιστευτο συναισθημα.....και εμενα ο δικος μου εχει ξετρελαθει.....χαιδευει την κοιλιτσα....που ειναι και πρησμενη και του μιλαει και του λεει πως εγω ειμαι ο μπαμπακουλης σου και σ'αγαπαω...και σε περιμενουμε με ανυπομονησια.....αφηστε τα σας λεω....πολυ γελιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ... ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ, ΦΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Κ ΟΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΝΕΣ Κ ΟΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΔΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η κοιλίτσα μου φάνηκε λίγο από την προηγούμενη εβδομάδα και εάν δεν με γνώριζες πριν δεν καταλαβαίνεις ότι είμαι έγκυος γιατί ήμουν πολύ αδύνατη. :P

Ο άνδρας μου από την αρχή της εγκυμοσύνης μου, όταν θέλει να πει κακιές κουβεντούλες τις λέει σιγά για να μην ακούει λέει το φασολάκι μας και από τότε που φάνηκε και η κοιλίτσα μου τον καταλαβαίνω κάποιες φορές το βράδυ που κοιμόμαστε να ακουμπάει το χέρι του στην κοιλιά μου και να το αφήνει για ώρα..:)

Να σας πω όμως την αλήθεια δεν τον είχα για τόσο χαζομπαμπά.

Από τότε που ήμαστε μαζί σχεδόν ποτέ δεν μιλούσε για παιδιά. Όποτε τον ρώταγα μου έλεγε 'όποτε κάτσει και εάν κάτσει..'.

Ξεκινήσαμε να έχουμε ελεύθερες επαφές μία βραδιά που δεν είχαμε προφυλακτικά..:silly: (αν και υποψιάζομαι ότι επίτηδες ξέχασε να πάρει..)

Τέλος πάντων, το βασικό είναι ότι αυτή την περίοδο βλέπω ένα άλλο πρόσωπο του άνδρα μου που με κάνει να τον ερωτεύομαι ακόμα περισσότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ωραίο θέμα!

Αν ξεκινήσω δεν θα σταματήσω μέχρι αύριο :P

Ο δικός μου λοιπόν έχει τρέλλα με το μωρό.Και την είχε απο την πρώτη στιγμή που έμεινα έγκυος.Αρχικά δεν το περίμενα :laugh: Λέω''ε,22 χρονών είναι πόσο θα τον συγκινούν οι πάνες και τα γάλατα;''.Έκανα όμως μέγα λάθος!:woohoo:

Όταν είναι στο σπίτι είναι αυτοκόλλητος με την Αννούλα.Την πάιρνει στο κρεβάτι μας και παίζουν για ώωωωρες :P

Της ανοίγει ''συζήτηση''για πολλά θέματα :woohoo: Το κλασσικό είναι ένα...Κάθε φορά που μπαίνει στο σπίτι και ξέρει πως το μωρό θα είναι ξύπνιο λέει ''Πού είναι η κουκλάρα μου;;;''.Το μωρό λοιπόν το έχει συνδιάσει και κάνει σαν τρελλή!!!:woohoo: Κουνάει χεράκια -ποδαράκια,βγάζει φωνούλες,χαμογελάει :P

Σε κάθε ευκαιρία την πηγαίνει βόλτα και τα βράδια σηκώνεται μαζί μου.:P Έχω την μπέμπα που πεινάει έχω και τον Στέλιο ακριβώς απο πίσω μου να με ακολουθεί και να μιλάει πότε σ'εμένα πότε στην μπουμπου :laugh:

Το κορυφαίο βέβαια έγινε πριν λίγο καιρό...Ηταν λοιπόν στο σαλόνι με την μικρή και κάνανε ''αεροπλανάκι''.Βάζει μια φωνή λοιπόν...''Νέλλυυυυυυυυ το παιδί!!!!!!!!!!''Τρέχω εγώ έντρομη να δω τι πάθανε και τι μου λέει;''Το παιδί μου χαμογέλασε!!!''.''Όχι''του λέω''δεν σου χαμογέλασε.Δεν το κάνει συνειδητά ''.Με είχε φάει η ζήλεια βρε κορίτσια χαχαχα.Αλλά χάρηκα πάρα πολύ :silly:

Σήμερα το πρωί μου λέει ''Νελλάκι το παιδί είπε <<μπα-μπά>>'':woohoo:Χαχα.Λοιπόν καταλίγω πως βλέπει και ακούει ό,τι θέλει :P

Πιάνει συζήτηση και με το έμβρυο.Όταν το έμαθε δε έκανε σαν τρελλός!:woohoo:

Δεν ξέρω αλλά πάντα έναν τέτοιο πατέρα ονειρευομουνα για τα παιδιά μου!:woohoo:

Τον χαίρομαι απίστευτα πολύ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ:blush: ....ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ

,ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΕΚ,

ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΛΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ

ΓΟΥΡΛΩΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2ΜΕΤΡΑ,ΚΟΥΚΛΑΡΑ...

Η ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ....Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ....ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ!

ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!!!ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΑΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια συγκινουμε που διαβάζω όλα αυτά...

και έμεις έχουμε ένα χαζομπαμπά που έχει κάνει κώμα με τη κόρη του ακόμα δεν γεννήθηκε η μπουζούκο μου, της πιάνει ολοκληρη κουβέντα, της τραγουδάει, και φυσικά εκτός απο εμενα φιλάει συχνά και την κοιλίτσα μου για να χεραιτίσει και την κόρη του, ασε που η καληνύχτα είναι στον πληθυντικό :silly: "καληνύχτα κοριτσάκια μου..."

θυμάμαι οταν μαθαμε οτι είμαι έγκυος, το πρώτο βράδυ ενώ με είχε πάρει ο υπνος καταλαβα ξαφνικά ένα χέρι να μου χαιδέυει τη κοιλιά...το θυμάμαι ακομα και συγκινουμε με τον αντρόυλη μου...

χαίρομαι γιατι βιώνουμε μαζί την εγκυμοσύνη μου..Οσο χαίρομαι εγώ,αλλο τόσο χαίρεται και εκείνος...νιώθω πως είναι ο ιδανικός πατέρας για το παιδί μου...Σ'ευχαριστω αντρούλη μου που με κάνεις και νιώθω έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελένομαι να διαβάζω τέτοια!!!:silly:

Μια απο τα ίδια και εμείς! Στην κοιλίτσα ο μικρός μας, κλότσαγε όταν καταλάβενε τον μπαμπά του και ο μπαμπας... τρελένοταν από χαρά!!! Τώρα λόγω δουλειάς του λείπει πολύ του άντρα μου και δεν είναι πολύ θερμή η σχέση αλλά κάνουν σχέδια για τον χειμώνα... που θα πάιζουν στα πατώματα, που θα κάνουν ποδήλατο, που θα κοοιμούνται μαζί και αλλα τέτοια!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...