Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εχει κουρασει!!


lemon

Recommended Posts

Κοριτσια συγνωμη που ξαναανοιγω ποστ με το ιδιο θεμα αλλα αυτο το πραγμα να μην μπορω να δω την πρωτη σελιδα απο τις προσφατες συζητησεις εχει καταντησει πολυ εκνευριστικο!!:angry: Τι στο καλο μονο σε μενα συμβαινει;Πειτε μου σας παρακαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γιωτα μου οταν παω στις προσφατες συζητησεις δεν μου βγαζει τιποτα!Πρεπει να παω στην δευτερη σελιδα και μετα;Την πρωτη μπορω και την παρακολουθω μονο απο το μπλε πινακακι δεξια στην σελιδα!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο!Οταν μπηκα ηταν μια χαρα και ξαφνικα με πεταξε εξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω εχω το ιδιο προβλημα που δεν ανοιγει η σελιδα με τις τελευταιες δημοσιευσεις,οπως επισης τις τελευταιες δυο μερες,το site ειναι απιστευτα αργο....κανω καμια δουλεια κι ερχομαι να δω το επομενο θεμα που εχω απο ωρα επιλεξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάλι δεν μου έχει τύχει αυτό. Πάντα όταν πατώ το "τελευταίες δημοσιεύσεις" μου βγαίνει η 1η σελίδα!! ίσως τυχαίνει, δεν ξέρω τι να πώ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

Βρε Γιωτα μου οταν παω στις προσφατες συζητησεις δεν μου βγαζει τιποτα!Πρεπει να παω στην δευτερη σελιδα και μετα;Την πρωτη μπορω και την παρακολουθω μονο απο το μπλε πινακακι δεξια στην σελιδα!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο!Οταν μπηκα ηταν μια χαρα και ξαφνικα με πεταξε εξω!

Αχ βρε ευτυχως[τι λεω τωρα:silly: ] δηλ ευτυχως που ειδα το θεμα γιατι νομιζα πως καποια @#$% ειχα κανει εγω,τελικα καπου μπλοκαρει η σελιδα,δεν μου το κανει συνεχεια αλλα ειναι κουραστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο κάνει κι εμένα! Ας το τσεκάρει λίγο η lena...

Τώρα δεν προλαβαίνω, αλλά κάποια ας της στείλει pm. Δεν νομίζω να προλαβαίνει να διαβάσει όλα τα θέματα η lena και με αυτόν τον τίτλο νομίζω ότι το συγκεκριμένο θέμα δε θα της κεντρίσει το ενδιαφέρον..

Φιλιά πολλά σε όλες!

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!:angry:

ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ" ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ

"ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ" !!! ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ !!!:angry: ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!

Ο ADMIN ΒΛΕΠΕΙ ????????:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...