Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ?


amanda

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Έχω μια απορία... Τι ακριβώς είναι στο προφίλ οι επαφές? Βλέπω οτι κάποια μέλη είναι συνδεδεμένα με κάποια άλλα. Μπορείτε να μου πείτε? Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αν πατε στο προφιλ καποιασ θα δειτε εκει που λεει επαφεσ αιτηση επαφησ εκει στελνεισ μηνυμα σε καποια για να την βαλει στην επαφη μεσω αυτο στελνεισ πμ πιο ευκολα βλεπεισ φωτο που εχει ανεβασει στο αλμπουμ κ.α. δεν ξερω τι αλλο να σασ πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι , οι επαφες ειναι ουσιαστικα οι ΄΄φιλιες΄΄ που κανεις εδω και εχεις προσβαση στις φωτογραφιες των κοριτσιων που εχεις φιλες ( απο εδω) κ οπως προειπαν στελνεις κ μνμτακια ! τωρα καλυτερα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!!:laugh: :blush: ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ (2 ΨΗΦΟΙ) ΜΕ ΤΗΝΤΑΔΕ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!!:laugh: :blush: ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ (2 ΨΗΦΟΙ) ΜΕ ΤΗΝΤΑΔΕ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ????

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ??? ΕΥΓΕ ΚΑΝΤΙΝΟΥ κοριτσι μου !;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!!:laugh: :blush: ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ (2 ΨΗΦΟΙ) ΜΕ ΤΗΝΤΑΔΕ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΞΑΚΙ ΑΛΛΟ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ????

αυτους τους...ψηφους ουτε εγω τους καταλαβα... :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...